Září 2011

Diary...25.9.2011

25. září 2011 v 18:37 Deníček

Pouť

http://www.holubicekozinec.cz/galerie/192170_850_519.jpg
/Fotka z google.com/

Ahoj, jak jste možná pochopili , je u nás pouť ( V Novém Veselí ). Musím říct , že jsem si ji vcelku užila :) Co se atrkcí týče chodila jsem skámošema na lavici nebo autodrom a jednou jsem byla s kámoškama na takovejch klecích ,ale ty se nám nepodařily rozhoupat..:D Docela trapas :P Jinak včera byla poťouvá zábava , kde jsem samozřejmě nesměla chybět , před zábavou jsme šli ještě na pouť na lavicu a pak do sokolovny na zábavu . Bylo tam šílenejch lidí a nedalo se tam dejchat , furt jsme chodili ven an vzduch , ale skupina byla skvělá ( Airback) zezačátku hrála nějaká skupina Gallen a ta se mi teda vůbec nelíbila , naštěstí Airback to potom pořádně rozjel ! :) Domů jsem přišla okolo čtvrt na 3 ( ve 2 to končilo) s mou kámoškou Jančou ( spala u nás ). Jinak zábava to byla fajn akorát se pořád řikalo , že tam mají bejt ale tři zátahy tak jsme se všichni docela báli ( hlavně ti kterým ještě ani nebylo 15 let) , ale nic se naštěstí nestalo ! :) Jen mě hafo mrzí , že dvě kámošky nemohli přijít .. Jedný bylo blbě a druhá nemohla .. fakt smůla...:/
Jinak zejtra zase do školy :( :/ (Nééééééé!!!!)
Chci zase víkend !

Sbééčka :(

25. září 2011 v 18:28
Takže jsem docela sklamaná .. většina mých starých affs z minulého blogu si mě na tento nový blog nepřidala.... škoda...:/


Diary...20.9.2011

20. září 2011 v 20:53 Deníček
Čágo belo....
Takže přichází další článek (trantadadááá..)
Koho zajímá že to nikoho nezajímá ? ! :D Možná mě by mělo...:D , ale omyl , je mi to totálně u řiťky..:)
Vyliž si voko jestli s tím máš problém ...:P Hmmm :D
Nic novýho co bych vám sdělila se jaksi nestalo (pokud nepočítám tuny písemek).
Málokdy píšu zážitky ze školy možná pro to že tam žádný nejsou .. Ale dneska napíšu...


Ze školou jsme byli v kině na filmu Nickyho rodina (je to pokračování) . Jedná se o dokument , o muži který zachránil stovky dětí před koncentračním táborem za 2.sv války . Někteří už určitě víte že mluvím o Nicholasi Wintonovi ( kdo neví ať vygooglí..:D) Musím říct , že chvílema jsem měla fakt slzy na krajíčku , ale díky dvou spratkům sedící předemnou kteří celou dubu žvatlali a dělali tam bordel , jsem se nemohla kloudně soustředit .... No a abych řekla úplno pravdu pěkně jsme je se spolužákem drtili.. Když nepomohlou napomínání , kopání do sedačky ani šťouchání do hlavy , tak jsmezačali bejt ostřjší a já toho jednoho 2x pořádně kopla do hlavy a spolužák mu dal trochu pěstí do hlavy ( zní to tvrdě , ale oni si z toho nic nedělali a dál rušili a pak nás ještě pomlouvali ► SPRATCI MALÝ ..! NEMAJ TROCHU ÚCTY .. Vyto nechápe neviděli jste ten film ... nezažili jste tu dobu ( já sice taky ne , ale pro koncentráky a vše okolo mám slabost a docela se o to zajímám .. byo to fakt tvrdý..) a když se díváte na neuvěřitelně dojemnej dokument , kde kdysi malinká holčička ( dnes už stará paní) po několika desítkách let objímá svého zachránce bez jehož pomoci by umřela a ty malý parchanti pronesou něco v tom smyslu,, tvl už se cucaj "a začnou se tlemit je hodně těžký se udržet...
/Nicholas Winton - muž , který zachránil 669 dětských životů. Dnes už mu je 102 let/

Nechápu je a nepochopím ... spolužák je taky docela hovado ( v tom nejlepším slova smyslu ! :D ) prostě to není žádnej slušňák , ale sám říkal ,že k tomuhle má prostě úctu a nikdy by se echoval jak ty debílci co si o sobě mysleli.. no radši ani nechcu vědět co ..!
http://i.idnes.cz/08/101/sph/KOT263f4c_winton_04.JPG
/fotka z dokumentu Nickyho rodina - matka se loučí se svou dcerou , moc dobře ví , že už jí nikdy neuvidí/

Jinak abych neodbíhala film je to hezkej .. koho zajímá 2.sv válka atd ať určitě zkoukne ;)
(Po promítání filmů nám bylo řečeno že na chodbách kina jsou knížky ( 100ks ) a , že jsou zadarmo , že si můžeme vzít ( v kině bylo ,ale mnohem víc lidí ► bylo úplně narvaný , takže by knížky nestčily ani pro půlku . Já , ale měla to štěstí a jednu jsem stihla čapnout ..! Jupí ..:D )
http://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/so/soutez-vstupenky-film-nickyho-rodina.jpg

Jinak s partou ... menší krize ( pokud vím tak úplně první .. nechci se hádat , ale někdy je to těžký.. hodně těžký...
No i přes to vše je stejnak miluju ..! :D

Nový dessing..č.2

20. září 2011 v 20:23
Je tu nový šmoulí dessing....
Proč zrovna šmoulové ? Protože , jsou jaksi teťkom nehoráznej hit...:D A hlavně to chtělo změnu ...:)

http://filmfan.cz/wp-content/uploads/smoula.jpg

Diary...13.9.2011

13. září 2011 v 20:51
Sorry ► stupid school
..kvůli škole není čas ... takže nepíšu ( haha co si o sobě myslím komu to asi tak vadí,žé...?! :D xD)
Včera po škole jsem šla se spolužačkama okouknout obchody ( nic jsem si nekoupila) a pak měla sraz s mojí nejlepší kámoškou. Šli jsme spolu na informační schůzku ohledně street dance ( tancujeme už několik let myslím že letos už pátým rokem). A pak opět s ní prolítli obchody ( docela už mě bolely nohy) a pak konečně jeli domů.
Dneska jsem opět ze školy nešla domů , ale šla s mou spolužačkou Jančou a bejvalou spolužačkou ( a báječnou kámoškou z party) Lůcou na město... Jen tak jsme kecaly a opět prošmejdily obchody ( tentokrát jsme si koupila pouzdro na mobil a pérka do vlasů). Pak jsem jela domů a protože jsem neměla ani trochu náladu na učení , hned jsem psala kámoškám jestli nepůjdou ven ... Za chvíli jsme měli sraz ( Já Terka Elča) šli jsme na hřiště a kecali a nafotili nějaký fotky (pak možná dodám :D) Pak nám Elča ukázala její nový morče ( je krásný!) a já šla dom na véču , potom jsme šli znovu ven , nudili jsme se tak Terka jela domů a já s elčou jsme si řekli , že pojedem na druhý hřiště , když jsme tam přijely, byly tam malý holky (Denča , Anita a Verča) a kámoši (Marek a Šrot) , přemluvily nás , aby jsme s nima hrály schovku tak jsme chvíli hráli a pak jeli domů.
A zítra mám už taky jaksi plnej program s nejlepší kámoškou ( Elčou) máme sraz s naší kámoškou kterou jsme neviděly několik let ! Snad to bude dobrý :))

Diary...10.9.2011

10. září 2011 v 13:25
Milý deníčku
Milý blogu,
sakra.... vždycky nevím jak začít..:D

Takže prostě začnu jako obvykle... přichází další únavný, nudný článek z mého (hafec zábavnýho) života :D
Teť když nejsou prázdky není tolik zážitků ( teť mám namysli např. spaní ve stanech , zážiky o boudě a z boudy , koupání se v rybníku , uklízení pod mostem , hraní šipkovaný ,chození na zábavy nebo hraní karet pod lampou atd)
Naposled jsem psala , že s partou hrajem baseball , pořád nás to neomrzelo , takže pořád hrajem .. včera jsme si teda vůbec nezahráli jen jsme odpalovali míček. A pak už nezbyl čas , protože jsme s Luckou , Renčou , Markem a Standou jeli na kolech do Březí ( vesnice) na zábavu. Upřímně byla to asi nejhorší zábav se všech..:D Teda co se týče lidí (kámošů)to ne , docela jsme se nasmáli , pokecali atd . Ale bylo tam strašně málo lidí( kromě naší party :D). Nehrála kapela ,ale pouštěli písničky z PC a prostě to nebylo ono..:D Nejvíc se těším až bude pouť u nás ve Veselí , za prví ve Veselí jsou nejlepší zábavy ( nečekaně ! :D) , za druhé hraje nejlepší kapela ( AIRBACK ♥) a za třetí tam budou nejlepší lidi ..:P Prostě NATĚŠENOST !
Koukám že jsem se opět rozepsala takže radši mizím..:)
Bájj:)Diary...7.9.

7. září 2011 v 19:24 Deníček
Nazdárek!
Takže úvodem promiňte , že sem nechodím a nepíšu ( vlastně se omlouvat nemusím stejně tak jako tak nic kloudnýho nepřidáváma a deníček nikoho nebaví , jenže si ho chci psát protože když si to časem pročítám ... tak je to prostě úžasnej pocit ► viz. můj starej blog... četla jsem si moje zážitky s jara a málem jsem se rozbrečela je to krásný vzpomínat i když jen na maličkosti .. psát o lidech který jsem kdysi poznala a teť o nich vím skoro vše a jsou moji nejlepší kámoši. To je ten důvod proč píšu tyhle (pro vás) nudný články .. píšu je pro sebe ne pro vás..:) :D)

Dlouho jsem nepsala (teda né moc dlouho ,ale zážitky jsou každej den a já tu mám poslední z 31.8.)
Od tý doby se totiž vše změnilo .. jasně že kvůli škole ... možná si říkáte že přeháním , ale ta hnusná škola mi fakt ničí život... Chci prázdniny chci být celý dny venku s partou smát se podnikat ty naše šílenosti a voloviny , chodit na zmrzku , vyvolávat duchy(fajn to nechci ! xD) nebo hrát schovku ... chodit na zábavy a pařit .. užívat si ...TOLIK MI TO CHYBÍ...♥
Za tu dobu co jsem ve škole se toho moc nestalo , teda kromě zábavy v Budči která byla v pátek 2. září :) Byla to nejlepší a zároveň nejhorší zábava ze všech..Prostě long story...(fakt jo ... myslím že bych o tom mohla napsat román na pokračování a psychicky bych se u toho zhroutila ► kámoší ví a pochopí) Prostě nemám sílu to sem psát a ani nechci ...!Myslím , že na to stejně nikdy nezapomenu ... Kdo neví nikdy nepochopí..:/
http://files.amper-stahuj.webnode.cz/200000424-8e3da8f379/zabava_gif.gif

Jinak máme s partou novou hru ..:D Začali jsme hrát baseball a je to fakt super , hafec mě to baví... Začalo to úplně náhodou na hřišti s větví a tenisákem (už ani nevím jak nejspíš někdo odpálil míček a pak nás napadlo že začnem hrát baseball) Pak se toho chytlo půl vesnice (městise :D) a hrajem skoro denně na to že jsme to prvně hráli ve 4 nebo 5 tak teť máme docela velký týmy ( sice i s malejma prckama , ale i ty se počítají ). Teť už máme takový krapet vymakanější klacky ,ale kámošová pravá basebolová pálka je stejnak nejlepší , ikdyž jsme s ní hráli jen jednou ... a co se míčku týče vystačíme si s tenisákem ( pokud vím už jsme dva stratili + ještě takovej velkej hopík:D)
http://files.betanie-liskovec.webnode.cz/200000211-8b5578c4f7/baseball-8886.gif

http://www.clipproject.info/Cliparts_Free/Schule_Free/Clipart-Cartoon-Design-04.gif
Jinakco se týče tý příšernosti jménem škola , tak zatím jakž takž vpoho ( jsem ve druháku na Zdravotním lyceum) Sice už máme písemky a úkoly , ale jak říkám zatím žiju ( za týden už ale asi budu v kelu páč toho učení je fakt požehnaně). Máme šílený předměty...Sice nesnáším matiku a fyziku , ale myslím že letos to bude něco úplně jinýho než v prváku protože nám přibyly(hrůzostrašný) odborný předměty (Mikrobiologie,První pomoc,Psychologie,.. ) a navíc ještě máme Občanskou nauku , Jazyková slohová cvičení a Estetiku což jsme minulej rok neměli.. Jinak rozvr máme docela vpohodě moje kámoška chodí do 8 . třídy a má o dost horší rozvrh než já ( myslím že má 2x týdně 8 hodin) my máme max.7 ► každej den máme 6 hodin , ale 1x za 14 dní máme v pondělí a ve středu 7 , trošku komplikovaný ..:D Ale snad si to zapamatuju.
Jinak dnes je snad první den (od začátku prázdni ► možná i mnohem dřív) kdy jsem nebyla venku ( kromě odchodu do školy a ze školy) Nejvíc mě to deptá .. chodit ven s kámošema je fakt závislost a teť sedím a šílím z toho ..:D Jsem magor přiznávám..:D Nevím čím to je (sice pršelo , ale pak přestalo..) No .. myslím že kdybysme měli boudu tak jsme tam.. Teť můžem maximálně sedět na zastávce kde to šílně smrdí chcankama ( protože tam někdo chodí konat svou potřebu ).
Nevím co budem dělat celej podzima zimu ...
Boudo chybíš mi...♥
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/247819_1890760745133_1124926252_32013834_4886567_n.jpg
/Více o boudě ►ZDE /