Diary...7.9.

7. září 2011 v 19:24 |  Deníček
Nazdárek!
Takže úvodem promiňte , že sem nechodím a nepíšu ( vlastně se omlouvat nemusím stejně tak jako tak nic kloudnýho nepřidáváma a deníček nikoho nebaví , jenže si ho chci psát protože když si to časem pročítám ... tak je to prostě úžasnej pocit ► viz. můj starej blog... četla jsem si moje zážitky s jara a málem jsem se rozbrečela je to krásný vzpomínat i když jen na maličkosti .. psát o lidech který jsem kdysi poznala a teť o nich vím skoro vše a jsou moji nejlepší kámoši. To je ten důvod proč píšu tyhle (pro vás) nudný články .. píšu je pro sebe ne pro vás..:) :D)

Dlouho jsem nepsala (teda né moc dlouho ,ale zážitky jsou každej den a já tu mám poslední z 31.8.)
Od tý doby se totiž vše změnilo .. jasně že kvůli škole ... možná si říkáte že přeháním , ale ta hnusná škola mi fakt ničí život... Chci prázdniny chci být celý dny venku s partou smát se podnikat ty naše šílenosti a voloviny , chodit na zmrzku , vyvolávat duchy(fajn to nechci ! xD) nebo hrát schovku ... chodit na zábavy a pařit .. užívat si ...TOLIK MI TO CHYBÍ...♥
Za tu dobu co jsem ve škole se toho moc nestalo , teda kromě zábavy v Budči která byla v pátek 2. září :) Byla to nejlepší a zároveň nejhorší zábava ze všech..Prostě long story...(fakt jo ... myslím že bych o tom mohla napsat román na pokračování a psychicky bych se u toho zhroutila ► kámoší ví a pochopí) Prostě nemám sílu to sem psát a ani nechci ...!Myslím , že na to stejně nikdy nezapomenu ... Kdo neví nikdy nepochopí..:/
http://files.amper-stahuj.webnode.cz/200000424-8e3da8f379/zabava_gif.gif

Jinak máme s partou novou hru ..:D Začali jsme hrát baseball a je to fakt super , hafec mě to baví... Začalo to úplně náhodou na hřišti s větví a tenisákem (už ani nevím jak nejspíš někdo odpálil míček a pak nás napadlo že začnem hrát baseball) Pak se toho chytlo půl vesnice (městise :D) a hrajem skoro denně na to že jsme to prvně hráli ve 4 nebo 5 tak teť máme docela velký týmy ( sice i s malejma prckama , ale i ty se počítají ). Teť už máme takový krapet vymakanější klacky ,ale kámošová pravá basebolová pálka je stejnak nejlepší , ikdyž jsme s ní hráli jen jednou ... a co se míčku týče vystačíme si s tenisákem ( pokud vím už jsme dva stratili + ještě takovej velkej hopík:D)
http://files.betanie-liskovec.webnode.cz/200000211-8b5578c4f7/baseball-8886.gif

http://www.clipproject.info/Cliparts_Free/Schule_Free/Clipart-Cartoon-Design-04.gif
Jinakco se týče tý příšernosti jménem škola , tak zatím jakž takž vpoho ( jsem ve druháku na Zdravotním lyceum) Sice už máme písemky a úkoly , ale jak říkám zatím žiju ( za týden už ale asi budu v kelu páč toho učení je fakt požehnaně). Máme šílený předměty...Sice nesnáším matiku a fyziku , ale myslím že letos to bude něco úplně jinýho než v prváku protože nám přibyly(hrůzostrašný) odborný předměty (Mikrobiologie,První pomoc,Psychologie,.. ) a navíc ještě máme Občanskou nauku , Jazyková slohová cvičení a Estetiku což jsme minulej rok neměli.. Jinak rozvr máme docela vpohodě moje kámoška chodí do 8 . třídy a má o dost horší rozvrh než já ( myslím že má 2x týdně 8 hodin) my máme max.7 ► každej den máme 6 hodin , ale 1x za 14 dní máme v pondělí a ve středu 7 , trošku komplikovaný ..:D Ale snad si to zapamatuju.
Jinak dnes je snad první den (od začátku prázdni ► možná i mnohem dřív) kdy jsem nebyla venku ( kromě odchodu do školy a ze školy) Nejvíc mě to deptá .. chodit ven s kámošema je fakt závislost a teť sedím a šílím z toho ..:D Jsem magor přiznávám..:D Nevím čím to je (sice pršelo , ale pak přestalo..) No .. myslím že kdybysme měli boudu tak jsme tam.. Teť můžem maximálně sedět na zastávce kde to šílně smrdí chcankama ( protože tam někdo chodí konat svou potřebu ).
Nevím co budem dělat celej podzima zimu ...
Boudo chybíš mi...♥
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/247819_1890760745133_1124926252_32013834_4886567_n.jpg
/Více o boudě ►ZDE /


http://www.bubaci.unas.cz/ostatni/bubaci/duch.jpg

Jinak až při psaní tohoto článku jsem si vzpoměla , že jsem nepsla o tom jak jsme vyvolávali duchy..:D
Takže dodatečně a stručně to sem napíšu.
Nevím kdy to bylo (nejspíš poslední týden prázdin) . Normálně jsme šli ven a zničeho nic za mnou a Elčou přišla Týna s tím , jestli bysme nešli s ní a Standou vyvolávat duchy.. Má okamžitá odpověď : NE SORRY!! TO FAKT NE ! A Elči : Tak jo klidně ..:)
No pak se to nějak neřešilo , až se začalo dost stmívat. Tak že se jde na hřbitov , to začla Elča protestovat , že klidně vyvolávat půjde ,ale ne hřbitov fakt ne . Tak nakonec šli jen Standa s Týnou. My mezitím kecaly s Lenkou (kámoška) na zastávce koousek u hřbitova.. Po chvilce ty dva přišli a , že nic , že to nějak nešlo .. No a tak , že půjdem všichni společně ( kromě Lenky ) vyvolávat k boudě (jo mluvím o tý hromadě popela , kterou tolik zbožňuju ..) Tak jsme tam přišli a jako jindy všichni řekli něco jako . ,, Ahoj boudo" ( my si sní vždycky povídáme je to trapný ,ale pro nás fakt hodně znamenala ( nepochopíte ) pak jsme říkali něco v tom smylu , že se od jejího spálení nic nezměnilo , že jsme furt kámoši a furt děláme blbiny atd .. Pak jsme si konečně sedli do kroužku chytli se za malíčky doprostřed dali Týnky mobil a na něj řetízek s přívězkem křížku. Jenže jsme nevěděli , koho vyvolat (jasně že nás hned napadlo , kéž by šla vyolat bouda a ty zážitky ► nedivte se .. je to prostě jediná budova , která měla srdce ♥ ► nesmějte se .. nejsme puberťačka , která vše přehání ... nám na ní fakt záleželo ) No a pak že vyvoláme Tomáš Garyka Masaryka. Tak jsme začli jenže Týna snad 6x spletla jméno ( řekla vyvoláváme tě duchu Tomáše GARA Masaryka ) pokaždý jsme tak trochu vybuchli smíchy a opravili jí , ale bylo to takový divný .. pak jsme řekli ať nám dá znamení .. Chvíli se nic nestalo a pak se rozvítil ten mobil uprostře a pípl ( baterie je vybitá). Nejspíš to byla jen náhoda... No pak jsme hodovolali.. Ale oni chtěli znovu , jenže já jsem řekla , že jeho už ne , že pak akorát bude naštvanej že ho budíme nebo tak něco ..:D No tak že vyvoláme tu herečku Růžičkovou ( hrála v Slunce seno ..) tak jsme začali ... no a říkali jsme : Jestli si tu mezi námi dej nám znamení (3x) Ať se pohne křížek na Týnky mobilu (3x) Pak jsme se koukli a vše se zdálo že se pohnul .. jenže nikdo to nebral moc vážně tak , že to zkusíme ještě jednou pak už se nehnul tak jsme jí odvolali... Vše bylo OK akorát Týna druhej den říkala že se jim sklopil nějakej sušák nebo co .. a největší gol byl , že jsme místo Heleny Růžičkový vyvolávali Marie Růžičková ..:D Prostě jsme zblbli jméno .. Jsme paka..:D

Toť asi vše...:) Tak zase u dalšího nudnýho článku..:D :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 L U C Y L U C Y | Web | 7. září 2011 v 19:37 | Reagovat

ne, nikdy bych duchy nevyvolávala, nikdy, Jančo promiň, ale v tomhle ste paka. nikdy nevíš co se může posrat

hm, bouda byla dobrá, škoda že už není..
ani nevíš jak chyběj prázky mě <3

2 Anet Anet | Web | 10. září 2011 v 21:35 | Reagovat

Taky bych chtěla vyvolávat duchy! :-D Ale docela bych se bála. Kámoška prej kdysi vyvolávala a cosi se podělalo...

3 wedding bridesmaid dresses wedding bridesmaid dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 12:39 | Reagovat

Very interesting topic, appreciate it for putting up.
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama