Únor 2012

Diary...29.2.2012

29. února 2012 v 18:59 Deníček
/ Nemám ráda když někdo něco kritizuje a nikdy nic nepochválí ... ► i když vím , že to nemyslí zle../
Dneska jsem byla venku s kámoškama ( E a Te) a vzpomínali jsme na prázdniny.. Strašně mě mrzí , že jsem si nepsala deníček třeba ,jako teť . Na některý události jsem zapomněla ...Ještě že mi to holky připomněly ;) Vím ,že sem píšu samý blbosti , ale psát budu protože vzpomínky jsou důležitý a díky blogu si je uchovám víc :) Prostě dnešní den byl vzpomínkovej.. a nasmáli jsme se strašně moc ...:D Chci aby bylo zase léto a zase byl každej den jedinečnej a nezapomenutelnej ..:)

Na zítřek se strašně moc těším :) Přijede má spolužačka Janča ( už jsem tu o ní na 1000000% psala :D) Vždycky k nám jezdí když jsou zábavy a spí u nás , ale zejtra dojede jen tak a půjdem s celou partou ven :D Aspoň jí někam vytáhnu .. doufám , že se nasmějem :) Držte mi palce ať vše dopadne dobře.... :) ;)

Bleskovka

28. února 2012 v 19:17
Po dlouhý době tu je bleskovka :)
A) ODPOVĚZ:
1)Ahoj , jak je ?
2)Jsi tu poprví ?
3) Taky máte jarní prázdniny?
4)Máte rádi One Direction?
5) Pokud ano koho máte nejradši ? A jaká písnička se vám nejvíc líbí ?
6)Co si myslíš o FB ?
7)Mám změnit dess ?

B)VYBER
One direction x Sprouse twins
Facebook x blog
léto x zima
Vanilková zmrzka x čokoládová zmrzka
skitles x lentilky
párty s partou kámošů x pyžamovej večírek s kámoškama
Shrek x doba ledová
Kafe x čaj
mobil x počítač
blog o celebritách x deníčkovej bloG

CO NA DIPLOMEK ?

Affska čtěte ! :)►Změna přezdívky

28. února 2012 v 12:38
Ahojte, prosím všechny AFFS ,aby si přečetli tento článek ! :)

Asi víte ,že jsem se chytala změnit přezdívku , bohužel mě nic nenapadlo , ani nenapadá ,ale Jájinkáá..♥..:-* je prostě trapný a ohraný :D

Takže si mě prosím všichni přepište na
~*~Janii~*~

Moc vás prosím , ty kteří článek přečetli ať dají koment ,abych měla přehled :)

Diary...27.2.2012

27. února 2012 v 22:31 Deníček
Jaro kde sakra seš ?! :/

Ty jo.. ta zima už mě vážně nebaví...Hlavně že jsou jarní prázdniny..:D Trochu paradox ,ale co..důležitý je ,že máme volno :D Ať si ho pojmenujou jak chcou..:D
Dneska by oproti včerejšku klidnější den..:)
Včera přijel brácha s jeho dvouletým synkem a přítelkyní :) Takže je tu živo , a nenudím se..:D Malej je děsně fáájn :)
Jinak dneska odpoledne jsem šla s mojí NK (nejlepší kámoškou) nafotit jedný naší známý (kámošce)Lence fotky.Původně to měli bejt ,,jakože" profesionální fotky, ale s tím mím křápem to nešlo..:D Ale přesto si myslím že se dost fotek povedlo :) Nebudu je sem dávat , protože na nich nejsu já a nebudu tady šířit fotky bez jejího svolení .(Kdo má můj FB tak je může vidět tam ). Kdo si mě z AFFS chce přidat může , ale beru jenom affska (ty které znám) a musíte mi říct , že jste to vy protože cizí lidi automaticky ignoruju...

Diary...26.2.2012

26. února 2012 v 23:14 Deníček
Ell , Týnuš a já► Těmhle dvou prostě nejvíc věřím Miluju je ! :)
Čáááággooo :)
Ty jo jarní prázdniny začínají fajnově (teda začínají až zítra ,ale já je beru i s tímhle víkendem :D)
Včera jsme byli v hospodě , strašně jsme se těšili na medovník ,ale ten týpek neměl klíče od jejich cukrárny , tak jsme si dali hranolky (Jako vždycky:D). A pak jedno velkou kofolu s šesti brčkama (bylo nás šest ►Já , Týna , Elča, Lucka , Standa a Verča). Pak jsme byli chvilku venku a pak jsem šla s holkama( E a V) dom :)
A dneska nejvíííííc LUXUS DAY !!
Ve tři jsme se sešli na zastávce (Já ,Týna , Standa, Lůca). Nejvíc naše výpravy po Veselí ... museli byste tam být a zažít to...:) Řeknu jen to podstatný..:)
Objevili jsme takovou starou ,,budku" Docela masakr tam..! :´D napsala bych to sem , ale mám strach že by si to někdo známej přečetl a my pak měli průser takže mlčím .. a tím to nekončilo..:D Pak byla akce vozejk (pochopí jen ty který tam byli , vím že tenhle článek vám asi nic moc nedá ,ale píšu si to abych měla vzpomínku a já to pochopím :D)
Pak došla El , Ver a její nevlastní ségra... To už bylo klidnější (žádný velký akce) ,ale steně šílený ,ale opravdu šílený výtlemy.. Prostě s něma se nejvíc nasměju :D Prostě good day ..:)
Až na ty dva úrazy ... ►Standava prořízla ruka a Týnina naražená ruka..:(

Diary...25.2.2012

25. února 2012 v 13:30 Deníček
Nevyčítej životu, co ti nedal, ale nauč sa cenit to, co ti dáva ! :)
Zdárek :)
Kdybyste jen věděli jak jsem teť zmatená , jak nevím... vůbec prostě..:/
Život bez kluku by byl jednoduší, ale zase strašně nudnej...
Jinak včera jsem byla venku (za prvé s tím , o kterým je tu asi milion článku , ale nikdo o tom nevím , protože píšu v ,,šifrách :D ")
a pak s holkama :) Kdo čte mí články tak už přesně ví kdo je kdo :D Prvně jsme šli jen s Luckou , chtěla nafotit nějaký fotky , ale zapomněla si paměťovku , ale asi 4 fotky má :D A pak jsme potkali Elču s Terkou.. Pak se Lůca odpojila a my se chtěli podívat jak dopadli naši tři sněhuláci z minulýho tejdne , cestou jsme potkaly ty dvě paka Týnu a Standu.. samozřejmě moře výtlemů , protože Standa je hold Standa a to co řekl to totálně zabil :D Páák jsme šli dom , ale nevadí dneska nanovo , chystáme se na medovník ♥ :P Joo a abych nezapomněla od pondělka máme jarní prázdniny ...:* JuPíÍí ! :) Nechápu teda proč jsou jarní když jsou v únoru ale budiš...:D Lepší než nic :P

Diary...23.2.2012

23. února 2012 v 17:29 Deníček
grr
koušu..

To je zás den...
In school pohoda, až na menší (kamarádský) hádky (škádlení) se spolužákem *M* ... Prej vipadám jak kůň :D A on je sob Rudolf..konec debaty ..:D It was FUN
Písemky teda uff.. biologie celkem pohoda , děják nic moc, spoustu mi toho nadiktoval spolužák *A*
A infoška... radši nekomentovat jsem fakt zvědavá co dostanu..
Dneska jsem byla chvíli venku ,... Hlavně jsem musela pokecat s kámoškou..
(Přátelé by si měli v těžkých chvílích pomáhat ,ať se děje co se děje, měli by být na prvním místě , za každé situace !)
Hned jsme si trošku zlepšili náladu...
Když o tom tak přemýšlím musím to prostě napsat.. dusím to v sobě už doost dlouho... Miluju svoje kámoše ,ale hrozně mě mrzí , že já musím všechny utěšovat , když se někomu něco stane většinou z party napíše mě a já ho uklidňuju a dělám to rááda... , ale kdo pomůže mě? Kdo se mě optá Janí je vše ok ? Nejsi nějaká smutná ? Nechceš jít stranou a něco mi říct ? Jasně optej se co je ? A já řeknu nic .. rotože na ně nemůžu vybafnout VŠECHNO ! I když bych chtěla a oni místo toho ,aby řekli : No.. neřekla bych , nebo :Já vím , že není .. Řeknou oká a mluví dál ..
Neřešit radči .. je lepší se usmívat a neřešit ...

Kluci jsou stvoření ,
který nikdy nepochopím ...
(aspoň toho jednoho konkrétního kluka..)

Diary...22.2.2012

22. února 2012 v 19:49 Deníček
Je smutný , že by se o mě jiní kluci přetrhli a ty pořád nevíš co chceš... Nebo už to víš..?
Protože jestli jo tak bych to ráda taky věděla...

Zdárek,
dneska jen stručně (říkám si to často , ale vždy se rozepíšu tak uvidíme jak dneska :D)
Ve škole jakž takž pohoda, nic extra se nestalo . Z matiky mám 2- (jupí:D) A písemku z první pomoci mi z poloviny nadiktoval spolužák (Adam) takže to snad bude vpohodě ;)
Jinak dneska nám pouštěli video krvácení.. horší než horor ..! Nedokážete si přestavit... Začátek jsem zvládala , ale když začali vykašlávat zpěněnou krev a zvracet krev tak už to bylo o dost horší ..
Ty jo.. chtěla bych psát dál , ale nemá cenu řešit...:/ :)

Diary...21.2.2012

21. února 2012 v 20:46 Deníček
Blu ,bla ,ble
chjo,mjo,vjo

Tý vole...:P
Jsem táák...smutná a veselá zároveň..
Život je...bahnoooo
No nic...
Dnešek ve škole ? Perfekt... Šílený bolesti břicha z výtlemů... Spiknutí proti mě Tfůůj :D Chvílema jsem byla na dně :D Dva spolužáci se proti mě jaksi spikli..(ze srandy)
A k tomu jednička z biologie ( I am clever :D :D Hjůů)
Možná jsem krapet nakrkla fyzikářků ale co už..:) :D

NIKDY NEPOCHOPÍM KLUKY , NIKDY !
(aspoň toho jednoho...)

Takový hovada a přitom.... nemůžem bez nějch bejt , žé holky..?

Jinak bych se tímto článkem vrátila k neděli :)

KONEČNĚ PARTA POHROMADĚ (kroměLůci ta byla nemocná..:( :/)
Ale ,jako luxus... úplně návrat va čase:) Jako za straejch časů , prostě návrat do děckejch led ( ai nevíte jak jsem to potřebovala) Tolim mi to připomělo prázdniny...:) Áchh .. všichni u boudy ..Terčina typická držka díky Standovi (Partovská tradice :D)
Jinak pro vysvětlenou hodně stručně (článků už tu o tom bylo hodně)
Měli jsme ÚŽASNOU boudu (klubovnu),ale spálili nám jí (HOVADAA!)
Ale naše parta se tam pořád vrací..:)
No a postavili jsme tam sněhuláky..:D Mazec ,sranda :)

Proč okecávat tu jsou fotky :) :


Diary...18.2.2012

18. února 2012 v 13:46 Deníček
Úplně něchápu...:D Nevadí..:)

Kamarádství je někdy víc než láska...:)

Je sobota... a nudím se.. kde jsou ty časy ,kdy jsem neměla ani minutu čas si oddychnout , kdy jsem lítala po venku a furt se něco dělo ?
Strašně mi to chybí ..:(

SNAD VYJDE ASPOŇ DNEŠEK ! :)


Jééj ♥/♥ ♫

17. února 2012 v 20:18 Deníček

Můžu poslouchat furt dokola....

Diary...17.2.2012

17. února 2012 v 20:13 Deníček
Nikdy to nepochopím.... ale nevadí život jde dál... sbohem pesimistický články ( aspoň pro dnešek..)
Nikdy bych nevěřila , jak můžu mít ráda školu.... Poslední dva dny jsem se tam těšila úplně nejvíc... protože doma umírám.. ve škole přijdu na jiný myšlenky , směju se,.. Pak dojdu dom .. začnu se nudit, přemýšlet... vzpomínat.... a je po náladě ..
Když jsi vzpomenu jak strašnej kolektiv jsme byli v prváku... myslím , že jsme jako třída udělali pořádnej krok dopředu...jasně asi nikdy nebudeme ,jako jiný třídy , kde jsou všichni jedna velká parta ... ale nevadí ;)
Dnešní tělák mě nakopl nejvíc...:D Celá hodina strávená v křečích od bolení břicha ( SMÍCHEM !! :D) Hráli jsme nohejbal... většina z nás poprví v životě...:D Úplně výtlemy skoro z každýho pohybu ostatních ...:D Cesta ze sokolovny zpět do školy taky vtipná , spolužák mě házel do shěhu ..:D Pak ta horší část dne NĚMINA :( :( ale proběhla vpohodě ;) a další hodin taky ....z psycholigie mám dvojku ( chtěla jsem jedničku !!! :D ale jsem spokojená ;) )
Po škole už jsem zas měla blbou náladu , naštěstí jsem aspoň na chvíli vypadla ven s kámoškou ..:) I ta chvilka mi pomohla přežít dnešek ;) Venku a ve škole prostě nasadím úsměv a vše jde líp (možná je trochu falešnej ,ale vyhovuje mi to ). Těším se na zítřek... Většina mých starších afss zná příběh naší party (spálení naší klubovny atd )
Zítra se tam chystáme jít postavit obřího sněhuláka ( na místo kde dřív stála ta nejlepší budova světa ..:´( ♥►,,naše bouda ") A to je přesně to co potřebuju... vrátit se do děckejch let , hrát si a bejt s NIMA ♥
Chci bejt zas vpohodě a věřím , že to překonám...MUSÍM :) Živoj je boj .. a já bojovat budu .. nevzdám se... jen mi to možná chvíli potrvá .. Ale věřím , že přijde den kdy budu zase ta veselá holka ! :)

Moje citový výlevy...

16. února 2012 v 14:59 Deníček
Každý vie povedať "NETRÁP SA" ale iba pár ti strelí po papuli a povie "PREBER SA"! ...a nato sú tu najlepší priatelia... ♥ :)


Život je neskutečnej humáč...:/ :( :´(

..END

15. února 2012 v 20:31 Deníček
Můj mozek říká, zapomeň na něj, moje srdce říká, miluj ho dál.
Proč mi večer vždycky tolik chybíš...?:´(
Proč musím vzpomínat, na to co bylo mezi námi...?
Chybíš mi....♥
Navždy, lásko.. , pamatuješ? :( Teď je tvoje navždy u ní...
Že čas zahojí všechny rány ?
Ne, to si jen časem na tu bolest zvykneš ..
až ti začnu scházet , vzpomeň si
- já neodešla , ty si mě nechal jít ...:/

Diary...15.2.2012

15. února 2012 v 18:15 Deníček
Čááágo :)
Takže opět deníčkovej článek :)
Jak už se mě mnozí z vás ptali Valentýn byl fajn , takovej normální den..:D Né kecám ..:D Normální nebyl byl prostě FAJN ;) Kdo se mě ptal tak ví ;)
Dneska ve škole pohoda . První hodina byla matika (Blééé fůůůj hnůůůůs :D , ale celkem mi to počítaní šlo ► ZÁZRAK :D) a pak dvě hodiny první pomoci , měli jsme psát písemku , ale přemluvili jsme učitelku a budem jí psát až příští týden :) A pak jsme šli do divadla :) Bylo to celkem fajn ..:D Jmenovalo se to rychlí šípy a chvílema fakt prča :D. Celá naše třída byla na balkonku kromě mě , Matesa, Janči , Adama, Šárky a jednoho kluka ze třeťáku ...:D (Jsme něco ,,EXTRA" :D). Docela mě rozesmál takovej kluk .. seděl vedle mě a prostě.... to bysme museli vidět .. docela mentál...:D Nedá se to popsat byste museli vidět ..:D ale ten jeho pohled.... :D Noo celkem vyhul :D. No a do toho ještě asi víte jak jsou v divadle sedačky , že se musíte o to opěrátko na ruce vždycky dělit...:D (snad chápete) no a já seděla vedle Matěje ( a z druhý strany ten vyhul :D) a chtěla jsem si položit ruku na tu stranu u Matěje , a on taky takže jsme se začali loktama prát... no a jaksi jsme to opěrátko urvali :D (teda možná už to bylo ale nevím ..:D). Takže pak samozřejmě výtlem a ,,nenápadně " jsme to kryli ...:D Ale moc to nešlo furt to padalo a furt jsme to museli rovnat :D a pak jsem si tu ruku dala jinam a nejednou cejtím jak to padá a Mates prej : Já myslel , že je to tvá ruka...:D Já nepoznám jestli jsem na opěrátku nebo na tobě :D . No nikdo na to nepřišel SNAD :D
No a to představení bylo taky hodně vtipný :D

Diary...13.2.2012

13. února 2012 v 17:27 Deníček

TOMORROWISVALENTINES DAY♥

Čauvajs :P
Dnešní den .. byl normální...:D Ve škole sranda ..! :D Praskla nám ta trubka pod umyvadlem a cákalo to po celý třídě :D + další výtlemy , který pochopí jen naše V.I.P trojka ( Já , Janča a Adam :D) Poslední doubou se s nima fakt hafoo nasměju :) A to jsem se Adamem v prváku sotva pozdravila...:)
Jinak zítra je valetýn , takže mě celkem zajímá váš názor ..:)
Máte ho rádi ?
Slavíte ho?
Slavili byste ho pokud byste měli s kým ? :)
(Kdyžtak názory pod článek - budu za ně ráda :*)
No dneska po škole jsme šli s holkama ze třídy na město (Lůca F. koupila svýmu klukovy obrovský lízatko chupa chups ( když se otevře je tam 15 normálních chupa chups► podle mě dokonalej dárek , ale dost drahej ►250Kč :D)
No a i já jsem kupovala..:P Sice zadaná nejsem , jenže .. JE TO SLOŽITÝ :D Některé affs možná trochu ví , ty které z nám z reálu sto procentně ;)
No prostě jsem mu koupila bonbonieru MERCI a tužku s jeho jménem .. vím je to trapný , ale je divný kupovat srdíčka , plyšáčky nebo něco víc osobního ( tričko , deodoratn , řetízek ,..) když spolu nechodíme ...:)
Nevím jak zítřek dopadne , jestli mu to vůbec dám ..:D No beztak o tom ještě napíšu :D
Věřím na zázraky...:) Třeba bude zítřek takovej malej zázrak... KÉŽ BY...♥

Diary...12.2.2012

12. února 2012 v 13:31 Deníček
Lásku nenájdeš láska príde sama. Tak ju prestaň hľadať! Uvidíš raz príde...:)


Víte co nepochopím ?
Proč víkend uteče tak hrozně rychle.... vždyť dva školní dny se vlečou ..a když je pátek odpoledne tak mrknu a je neděle večer...:D Fakt divný..:D
Tento week byl fajn co u vás ?? Co jste dělali vy? :)
Já zachvíli půjdu ven .. teda doufám :D
Včera jsme šli s kámošema ven chtěli jsme jít do HOLBY ( taková menší hospoda) jenže tam byly maškary , který chodily na masopust tak jsme šli do Růže(taky hospoda) chtěli jsme si dát medovník , ale neměli takže jsme si dali džus :P..:)
Jenže jsme musely s holkama půl hodiny čekat na toho ,,vosla" :D Standu.. Mezitím jsme vymešlely přezdívky pro mě a Renču :D (každej z party něco má Týna-Plína , Standa-Panda, Lucka-fuska nebo Lucka Smrdí 5 :D, Renička - tkanička, Terka - sperka :D no a hádejte co vymysleli pro mě :D : Janička-kozí bradička :D ještě by to chtělo něco pro Elču ..:D Třeba Eliňák - papiňák , nebo Elf ( tak jí říkaj kámoši ze ZR :D) )
No..komu to tu cpu že ? :D asi vás to nezajímá ..:D

UŽ MLČÍM

BÁÁÁJ ;)

Diaryy...11.2.2012

11. února 2012 v 13:43 Deníček
Takže KONEČNĚ víkend :)♥
Jak se máte vy ?
Poslední dny jsem nenapsala , žádnej článek - zážitek. Tak aspoň něco sepíšu teť.
Za zmínku stojí čtvrtek :D Byl to dobrej den !
Původní plán byl že jsme měli Já , Elča , Terka a Lůca jet do ZR za Týnou a Standou a ten by vzal svoje kámoše a šli bysme někam ..:D Nakonec to dopaldo jinak , ale přesto dobrej den ;)
Po škole jsem na nádru čekala na Týnu , přijela s ní i Míša (její spolužačka moje stříně).No nakonec to bylo vš kdo přijel.. tak jsme šli naproti Standovi ten přišel sám :D No a Míša musela jít na hodinu zpívání takže jsem si říkala no super to tam budu křenit , naštěstí pak přišel nějlaje standův kámoš ( Jirka ) . No a byl to fajn den výtlemy no prostě super . Šli jsme si sednou do Evropy (něco mezi kavárnou a hospodou :D). Jako fakt hodně zážitků ...:D Nejlepší dobíhání na bus , kupování rohlíků a za náma sýpající Standa s kalhotama pod prdelí :D Škoda , že nás nejelo víc :/

No a včerejší den taky super ;) Kdo četl a komentoval předchozí článek tak ví ;) ( Protože jsem mu to napsala :D)
Nechci to zakřiknout takže nic psát nebudu :) Stejně na ten den jen tak nezapomenu ;) ;)♥

Myslete na mě a držte mi palce...:D

10. února 2012 v 14:54 Deníček
Strašně moc moc moc bych si přála aby dnešek vyšel...! :)

Největší hnusota...

8. února 2012 v 16:03 Deníček
Trojuholník patrí na hodiny matematiky a nie do vzťahu.