Duben 2012

Diary...28.4.2012

28. dubna 2012 v 13:05 Deníček
Ahoj :)
Dneska je opravdu krásně že ? :) Miluju léto ! :) a to je teprve duben a je takhle krásně ! :) Vážně úžasnýýýý ! ;)
Včera jsem psal jak se chystám na zábavu:) V 8 byl sraz na zastávce byli tam : Já Týna , Elča, Renča, Standa , Pája. Pak tam přišel Pytel (myslím že jsem tu o něm určitě psala , a je to dlouhá historie... dřív jsme byli kámoši no ale teť jsme se nejvíc nenáviděli...prostě je to nadlouho...) . Ale byl vpohodě a normálně jsme se bavili... Takže docela fajne ;)
Pak jsme šli k sokolovně , kde byla zábava. Chvíli jsme byli venku a pak jsme šli dovnitř zase ven atd .. Byla to super zábava ;) Pak tam byla i Verča s Davidem No prostěě pařili jsme .. pak tam došel Marek takže tam byl taky s náma , pak tam byl ještě jeden kluk (Pavel) no a spouuusta dalších známejch lidí ;) Ze začátku jsem tam byla s holkama , pak šla ale Elča dom a Páji nebylo dobře takže netancovala takže jsem tam byla skoro furt s klukama jediná holka :D Ale občas tam byla i Renča... Pak jsem šla dom ( zase s klukama - Markem - ten šel až k baráku , a Standa David a Pavel ale ty se pak odpojili). No prostě dobráá zábava ;)

FOTKY:

Diary...27.5.2012

27. dubna 2012 v 19:19 Deníček
Zdáárek, dneska jen rychlej článek páč nestíhám :D
Ráno plnej nádr ,,maškar" protože zas maturanti měli zvonění a navíc z několika škol takže jich bylo strááášně moc. Čekala jsem na Janču pak jsme šli za Standou a dala mu prachy na ,,občerstvení:D" na dnešní zábavu. Pak jsme prokličkovali mezi těma maškarama (mimochodem měli skvělý masky např. Pacman , Marge , Šmoulinka , Dárky, atd :D) Ve škole celkem fajn. Do češtiny vlítli maturanti a byl to podobnej masakr jako ve středu (přečtěte si to v minulých článkách :D). Poslední hodina byla chemie , ale před hodinou jsme byli na obědě :) Pak jsme jako obvykle přišli poslední do třídy (učitelka ještě nikde a navíc jsme měli suplování) . Otevřu dveře třídy a šok ! Celá třída seděla v kroužku .. prvně si říkám co se děje ( protože se nikdy nestalo , že by se takhle celá třída sesedla a bavila se... Janča si hned myslela že někoho pomlouvaj :D) ,al bylo to tak že hráli JEDNO SLOVO (kdo kouká na partičku tak tu hru zná) prostě vznikal z toho příběh každej řekl nějaký slovo...:D Byla to sranda . Pak přišla do třídy učitelka... Ona je nejvíc vpohodě a děcka hned : Paní učitelko pojďte hrát s náma :D A ona že pro nás má práci ,ale my jí slíbili , že to uděláme doma. Ale ona vymyslela , že budeme hrát pantomimu ...:D Rozdělili jsme se na dvě skupiny .. BYLO TO SKVĚLÝ ! :D Napodobovali jsme filmy a povolání a nejvíc jsme se nasmáli :D Prostě jak malý děti ( a to jsme v druháku :DD)
Nejvíc vtipný bylo napodobování : Gynekologa , Otíka z VESNIČKO MÁ STŘEDISKOVÁ, nebo filmu S tebou mě baví svět (MATÝSEK SE POSRAL :D) , no prostě prča ! :D Po škole jsem šla koupit praskcí lak na nehty , pak do kouflandu pro kofolu (aby jsme dneska měli čím ředit to ,,občerstvení " ► pro méně chápající rum a víno :P :D). A pak k Lůci domů.. je nemocná...:( škoda , že nejde na zábavu.. bude mi tam chybět..
No a teť budu končit poněvadč a protože :D v 8 jdu na zastávku :D Tam budu tak hoďku možná i dýl s kámošema :P A pak směr zááábava :D
Mooc se těším ;)

Diary...26.4.2012

26. dubna 2012 v 20:35 Deníček
Asi usnu :D
Dneska jen stručně..:) Ráno bylo vpohodě , žádný maturanti stříkající ocet ..:D Na nádru jsem čekala na Janču ( byl tam i Fíla) a pak jsme šli s Jančou do kauflandu něco omrknout :D ;) (blíží se zábava takže se domyslete co :D :P). Ve škole to jakž takž šlo.. už si začínám zvykat na tu buzeraci od Matěje... valstně ne ..! Nikdy si na to nezvyknu !! :D Jasně hlavně , že to nemyslí vážně a myslí to ze srandy :D Ale jednou se neudržím a fláknu ho :D :D Po škole jse šla hnedka na brigádu (kameny ► viz minulej článek). Dneska to bylo mnohem náročnější než včera.. Bylo strašnejch kamenů..:/ Ale i tak to bylo fajn. Občas jsem se i zasmála ,protože tam byli i kámoši (Elča , Verča , Týna, Standa, standův kámoš►Jirsa ,Janča, Terka,a strááááášně moc dalších lidíí !! :) Bylo nás tam opravdu šíleně moc ).Když jsme měli pauzu tak byla sranda páč se furt něco dělo..Hlavně je super , že si celkem dost vydělám (50 kč za hodinu) Celkem už mám 300kč.. Už abych ty prachy měla u sebe :D ;) Přitom je to skoro za nic .. neříkám že to není dřina... ale radši jdu na kameny než třeba sedět doma ;)
No a zítra ZÁBAVA ►těším se ! :P

Diary...25.4.2012

25. dubna 2012 v 20:07 Deníček
Názdárek , dneska se možná troošku rozepíšu (i když vůbec se mi nechce takže to nejspíš vemu stručně). Jsem celkem unavená..:D Ptáte se proč ? Tak čtěte dál...:DD
Ráno bylo normální.. přijela jsem na nádr tam už byli holky(maturantky) ze zdravky převlečený na poslední zvonění. Protože jsou z naší školy tak jsme jim (spíš Janča :D) přispěly ;) Pak jsme z okna třídy pozorovali jak čekají u vchodu školy a po všech stříkají ocet atd :D Pak byla normální výuka.. Několikrát jsme slyšeli jak řvou po chodbách a báli se až přijdou k nám (protože to bejvá největší masakr , ale k tomu se ještě dostanu :D). Když jsme měli 3. hodinu ► první pomoc. Někdo ze třídy zpozoroval hasiče naproti škole kde je panelák.. no řeknu vám šílená akce aspoň 3 hasičský auta (možná i víc) a hasičů jak nasráno :D. Samozřejmě celá třída včetně učitelky u oken .. prvně jsme si mysleleli , že chce někdo skočit , ale pak začali otvírat okna a tam byl vidět kouř... No koukali jsme na to až do konce hodiny a stejně jsme se nic nedověděli :D. Pak byla anglina , a ta opravdu stála za to... :D Učitelka nepřišla do hodiny ( měla nejspíš nějaký jednání nebo se zas ožrala =D ► PROSTĚ ZDRAVKA :D) Jenže jako napotvoru se k nám přiřítili maturanti a myslím ,že nikdo z vás kdo to nezažil si nedokáže předsatvit jaký to bylo , lili po nás ocet (nestříkali přímo lili !!) stříkali nám do vlasů a obličejů vonavky.. prostě šílený ..! Mnohem horší než loni.. Všude ( po celý škole) rozházeli kousky papírků ,ale né jen sem tam... v těch papírkách jsme se DOSLOVA brodili. Po schodech byly úplně vrstvy.. prostě škola vzhůru nohama .. nedokážete si to představit ! :D Moje mikina se dala skoro ždímat úplně nasáklá octem.(proběhly i bitky házely jsme po sobě papírky a házeli si je za trička akalhoty :D)
Pak jsem teda celá smradlavá :D dojela dom a během půl hoďky jsem šla na brigádu. Sbírání kamenů znáte ne ? Prostě jak kryplové chodíte 3 hodiny po poli za traktorem a sbíráte šutry :D Dneska to ,ale bylo fáájn byla jsme sice letos poprví ale zítra jdu zas ! :) Šla jsem tam s Verčou ;) Bylo tam strašně moc děcek (lidí :D) víc jak 30. Ale z party jen Týna se Standou a Terka ,ale s tou jsem se téměř nebavila.. Pak tam bylo i spousta jinejch známejch lidí a celkem dobře jsem po dlouhý době pokecala s jedním kámošem ( Šrot) . Uteklo to celkem rychle , ale trochu mě bolí záda. Domů jsem přišla s úžasným pocitem , že jsem si vydělala 150kč :D. Nadlábla jsem se špaget a taťka mi objasnil ty hasiče :D Tak prej tam fakt hořelo.. nějaká ženská nejspíš vařila a nevyšlo jí to nebo tak nějak.. no já ani nevím :D ale to je fuk ;) Pak jsem se chtěla učit občanku ,ale zatím to nějak nedopadlo :D A teť budu koukat na První krok ;)

NAMÁHAVEJ DEN :D ;)

Diary...24.4.2012

24. dubna 2012 v 18:30 Deníček
Ahoj =)
Včera jsem nic nepsala.. nebylo co.. a dneska se taky nic mco nestalo..
Ráno jsem se bála , že potkáme maturanty ► Poslední zvonění .. polejvlaj octem a stříkaj nějakejma smradlavejma voňavkama :D Ale naštětí nikde nikdo ( zítra má poslední škola zdravka ► naše škola ;) ) Takže ráno normální , už ani nekecáme s klukama... Takže jsme šli s Jančou rovnou do školy. Ve škole nuda z chemie jsem dostala 3 a jsem ráda , protože jsem si myslela že dostanu 5. Pak jsem byla poškole , protože jsem neměla podepsaný známky na čtvrtletí . Museli jsme opisovat kus školního řádu , myslela jsem , že mi upadně ruka.. Popsala jsem jeden celej papír a ještě jednu stránku druhýho ..:/ :D
Po škole jsme šlis Jančou na město koupit bavlnky ( na náramky a copánky ► ano jsem na něj ujetá :D ) , pak jsem ještě v drogerce koupila pro taťku a bráchu deodorant k svátku a jeli jsme domů . Chvilinku jsem se učila a pak jsem šla na PC ..;)


Diary...22.4.2012

22. dubna 2012 v 14:31 Deníček
Ahojky , přeju vám hezkou neděli :)
Nevím jak vám , ale mě tenhle víkedn hrozně rychle utekl...jako by před chvilkou byl pátek a najednou zítra do školy..:/
Včerejšek byl vážně dobrej :) Moje kámoška Týnka měla narozeniny takže jsme slavili ! :) Pamatujete jak nedávno slavila naroziky moje kamarádka Lůca ? Mělo to bej překvápko a všude po lese jsme rozvěsili balonky a pak jsem opíkali atd? . Tak tohle bylo podobný ;) Nebylo to sice překvápko , ale šli jsme na stejný místo ;)No začnu od začátku :) Sraz měl být o půl 4 na parku jenže už kolem 1 mi psal Molin , že jsou se Standou ve veselí jestli by to nešlo dřív , jenž nešlo tak jsem za nima aspoň s Elčou šly . Byli jsme v holbě ( hospoda) :D Obědnali nám kofolu a kecali jsme . Pak jsme šli s Elčou k ní domů byla tam i Verča a dělaly jsme jednohubky . Já z domů taky měla dvě krabice :D Takže jídla bylo hodně. Pak jsme šli na domluvenej sraz. Jenže Janča a Gagora-Káťa , jsou z jiný vesnice takže dojely přímo na místo a už mi psali kde jsme jenže my ještě nevyšli a cesta je dooost dlouhá tak třičtvrtě hodina cesty (pěcha). No na parku jsme se sešli : Já , Elča , Verča ,Molin,Standa, Lůca, Renča a samozřejmě Týnka . Chtěli jsme jít jenže nám ještě psal Fíla a Buky (to jsou takový kámoši , který měli ve veselí brigádu ) Tak jsme se rozdělili na dvě půlky : Renča , Lůca a Molin šli napřed a zbytek jsme na ně čekali jenže pak nám napsali , že končí až o půl 5 tak jsme se rozhodli jít bez nich a pak je navigovat..:) Když jsme došli na místo tak to začalo ! :) :D Gratulace předávání dárků, obrovský žranice , zapalování ohně (to byl hroznej boj :D) Atd prostě oslavaaaa ! :))) Pak jsme teda celkem dlouho telefonicky navigovali kluky kudy myjí jít pak KONEČNĚ došli... jenže tam byli asi 10 minut a šli zpátky ! :D (museli se celkem dost projít nezávidím jim to :D). No oslava proběhla celkem fajn pak jsme se vraceli já šla domů , ale hned zase ven :D Došla jsem na park.. zrovna odjížděl Kuba z Verčou ( dlouhá historie prostě jedni známí.... no dobře... přiznám se .. Kuba je můj bejvalej , ale byl to divnej vztah takže to tak neberu a hlavně už je to asi rok zpátky :) ) Vipadá úplně jinak ale tak zastavil auto a bavil se takže spolu asi normálně mluvíme :DDD Asi určitě :) Pak jsem byla chvíli na parku se zbytkem Standa s Molinem odjeli taky domů a my se rozloučili a taky šli dom :)
No a 5. května má narozeniny Renča :DDD Takže to bude nanovo...:D
Hned jak budu mít nějaký foto s oslavy tak je sem dám ;)
Diary...20.4.2012

20. dubna 2012 v 20:45 Deníček

Krásnej páteční večer všem :)
Jak se máte ?
U mě dneska klídek..;)
Ve škole jsme se neučila byla soutěž první pomoci. Bylo to vážně hustýý ! =) Venku bylo 6 stanovišť s různě namaskovanejma zraněníma :) Ve skupince jsem byla s Jančou , Matějem a Marikou neumítili jsme se ale nevadí... pak ještě byly stanoviště ve ve vnitř ► kreslení , testy a angličtina (volání sanitky v angličtině). Končili jsme brzo tak jsme se naobědvali a šli s Jančou naproti Lůce ke škole. Pak jsem koupily párky na zejtřejší oslovu narozek (bude grilovačka :D) Bude tam úplně hodně lidí ! :) Děsně se těším . Přeci jenom slavíme Týniny patnáctiny a to je dobrej věk :D Musíme si to užít ! ;)
No o zítřku pak napíšu :D Teť zpět ke dnešku . Přijela jsem dom a ve 3 šla za Lůcou pak jsme šli ven a fotili se :D (spíš já jí :DD) Některý fotky fakt luxus .. je úplná modelka a má dibrej foťík ..:) a především je krásná a fotogenická ! ;)
Pak jsem šla dom a měla úplně zajímavý konverzace na skype :D Prvně jen s Jančou a pak dalšíma lidma (Gagora , Elča chvíli Terka , chvíli verča , pak nějaký dva cizí lidi :D atd :D)
Těším se na zítřek ! :)

Diary...19.4.2012

19. dubna 2012 v 20:25 Deníček

Mám pocit že umřu...(né kecám...:D , ale do smíchu mi moc není..)
Nevím co se děje ,ale jsem šíleně unavená... (není divu .. většinou jdu večer spát nemůžu usnout.. pak usnu jenže přijde SMS.. a pak usínám nanovo... kdyby mě aspoň ta SMS potěšila jako kdysi... Áchjoo jasně , že mě potěší , ale na druhou stranu....:/ Nemá cenu řešit...).
To ale není podstaný.. vraťme se ke dnešku.. ráno jen krátkej pokec s Šebim na nádru...prostě se na něj kouknu a musím se smát :D (A hlavně ta hláška : Š:Proč se směješ ? Já:Já nevím já se na tebe kouknu a musím se smát seš strašně vzipnej od pohledu . Janča nebo Lůca (nevím kdo to řekl , ale myslím že Lůca :D) : Ale jo no.. vypadáš jako kůň :DDDD :DD)
Co se školy týče celkem nůďo... Známky dobrý ( dvojka z biologie a čejiny)
Po škole jsme šli s Jančou pro takový křupky jenže je neměli tak jsem si koupili takový odporný chipsy ....=D Fakt celkem humáč...:D No a taky jsme si koupila Skittles ( takový balení kde byly 3 balíčky + placka a nějakej los :D) a bylo to hafec levný myslím že nějak 22 kč !! :)
Pak jsem jela dom a těšila jsem se jak s kámoškama vyrazíme na kolečkáče... jenže to padlo.. takže jsme si sklamaně pustila kompl , pak mi ale napsala Týna takže nakonec jsme šli.. chvíli jsme bruslily a především kecaly.. pak jsme potkali Šebiho a pak jsem jela dom ... No a celej den jsme unavená takže tady skoro usínám ...:D
Jinak zítra se zase neučíme máme totiž celoškolní soutěž první pomoci tak držte palce ať to vyhrajem ! :D


Diary...18.4.2012

18. dubna 2012 v 20:58 Deníček
Zdáár
Ejjj dneska nestíhám a to jsem chtěla napsat článek už odpolede :D Neva..:)
Díkyy všem co mi drželi palce ohledně akademie :) Začnu od začátku :))
Ráno jsem stihla bus (potles for me ..:D).Nejvíc paráda neučit se , hned ráno jsme šli do divadla (jak už jsem psala škola má výročí a pořádáme akademii). Naše třída měla nacvičenou spartakiádu :D Neměli jsme to nejlepší ,ale rozhodně ani nejhorší.. Myslím , že to mělo celkem i úspěch ;) Jinal boží to měli 2.A. vystoupení rebelové+operace, 1.L měli modní přehlídku , no prostě bylo to fajn :) Taky tam bylo dooost dlouhý vystoupění Break dance , musím říct že ty týpci jsou fakt frajeři měli to dost dobrý , ale zbytečně moc dlouhý...:/. No abych neokecávala měli jsme dvě zkoušky a pak naostro .. Celkem jsem se nasmála ;) Končili jsme mylsím kolem 12 pak jsme šli s Jančou na oběd ► Já si dal haambááááč :P :D Pak jsme lítali po obchodech a sháněli zelenej sprej do valsů pro kámošku(Týnu) k narozkách ,ale NIKDE jsme ho nesehnali fakt hrůza.. ,ale koupili jsme něco jinýho ( pro jistotu nenapíšu co , kdyby si to nááhodou Týna četla :D ). Pak jsem jela dom a koukala na ,,Jak jsem poznal vaši matku ". Pak jsem šla ven s nej. kámoškou Elčou a šli jsme popřát kámošce Lence k narozkám (je to šílený všichni mají narozky :D Nejdřív Lůca , pak Gagora teť Lenka a Týna ..:D Za chvíli bude mít Renča.. pak já ..:D atd :D).Pak jsme šli naproti kámošce (Verči) k autobusu tam jsme chvíli kecali s ní a s Týnou :D A pak šli dom .. Pak mi ale psala Lůca jestli se s ní nepůjdu projít tak jsem šla ;) :D No a tak jsem dovalila dom osprchovala se a teť koukám na PRVNÍ KROK ♥ Skvělej seriál :D Tak pro dnešek ,,FINITO" xD

Fotka ze spartakiády :¨
(bohužel tam nejsme všichni co vystupovali...:/)

Diary...17.4.2012

17. dubna 2012 v 18:32 Deníček
Zdravím :)
Jak se dneska máte ?
Včera jsem nestihla nic napsat , ale stejně nebylo o čem..Dneska taky není... ráno mi zase ujel bus takže jsem jela tím dalším .. Ve škole písemka z biologie ta snad dopadne dobře a z matiky to jsem opsala , bohužel jeden přiklad z těch opsanejch je blbě...:D No tak uvidíme co z toho dostanu ;) Pak jsme ještě měli třídnickou hodinu tam jme kecali o cyklisťáku atd .. asi nepojedu.. Pak nám učitelka rozdala papíry každej tam napsal svý jméno a poslal papír po třídě a ostatní mu tam psali co si o něm myslí , věšinou tam mám samou chválu ,ale celkem mě mrzí , že mi tam někdo napsal že jsem namyšlená... Nevím proč , protože si myslím , že se moc namyšleně nechovám ... ale tak je to názor a pokusím se s tím něco udělat ;) No pak tam taky bylo , že jsem prej ovlivněná tím kdo je ve třídě IN :D Což moc nechápu , protože se furt bavím se stejnejma lidma ► v podstatě od prváku s Jančou a Matějem ... občas s Káťou a holkama ze zadu . Jedinej s kým se bavím až teť je Adam a to jen proto , že sedí před náma a není to pokec spíš děláme voloviny a smějem se.. No to není podstatný :D Jináč zítra je A K A D E M I E . Určitě jsem o ní psala ,škola bude mít výročí 40.let, naše třída si připravila Spartakiádu :D Nebudeme se učit takže parááda :D Doufám , že to nepokazíme . bude to v divadle :D Naše vystoupení bude asi dost vtipný (už nás vidím v těch bílech tílkách červenejch kraťáskách :D Na nohách vysoký bílý ponožky...:D LOL)
Tohle vystoupení je ,ale pro školu (můžou přijít i rodiče , ale oficiálně pro veřejnost to bude až v říjnu :D)
No pro dnešek konec takžee Bááj :)

A MĚJTE SE FANFÁROVĚ :DD ;)

Diary...15.4.2012

15. dubna 2012 v 19:17 Deníček
Zduř buřt ! :D (počkat , tohle se ale vůbec nerýmuje !!! :DDDDDD nevaaaaaa :D)
Takže jak jsem slíbila napíšu co jsem dělala o víkendu :) Vzhledem k tomu , že nejsem žádná spisovatelka a slohy my nejdou (dobře jdou , většinou mám dvojku :D ) No prostě se omlouvám ale nedokážu to popsat ,protože to byl tak strašně super den a asi si to nedokážete představit ..:)
No nebudu to okecávat a vrhnu se do psaní :D
V sobotu ráno jeli rodiče pryč na oslavu narozek (jednoho vzdálenýho strejdy). Bylo naplánovaný , že u nás bude spát Elča a Janča (a měla spát i Káťa-Gagora , ale to nedopadlo ..). Ve tři jsme měli sraz většina přišla dýl , ale po dlouhý době se sešla CELÁ PARTA NAJEDNOU ! :) Já , Elča , Týna, Standa, Lůca , Terka , Renča , Janča , Káťa-Gagora :D sice ještě chyběla Veča ,ale tu já osobně moc do party nepočítám (mám jí samozřejmě ráda , ale nechodí s náma moc ven ..). Byli jsme venku především na zastávce , pak jsme šli na hřiště nic moc se nedělo (teda krom toho , že jsme jednomu kreténovi vypustili duše u kola a vytáhli brzdy a já nevím co vše ►v tom prsty nemám .. já byla jen pro to , že mu upustíme kolo , ale jaksi se to zvrtlo , ale co zaslouží si to ..! Strašně se mi zhnusil.... Nevím kam se podělo jeho starý já ...Prostě to ůbec není on..)
Pak Standa odjel a my se přesunuli k nám domů (Elča přišla až později) . Bylo to dost masérský .. prostě telefonát s Fílou .. ty jo chudák :D Musel bejt z nás (z Gagory) úplně mimo :D ,ale tak nasmáli jsme se maximálně , pak pečení pizzy :D taky zážitek.. tancování , koukní na filmy ,jezení a vaření instantních nudlí , hra na prostřeno pouštění písniček , pletení copánku z bavlnky (už ho nemám jen já ,ale i Lůca , Renča a Janča). No prostě BOMBA den :D Ell a Janča u mě i přespaly :) Já prostě nevím jak vám to popsat bylo to prostě SKVĚLÝ !! :)
Rodiče by mohli takhle odjíždět častěji ...:D
Fotky :D ►máme jich samozřejmě víc sem dám jen pár náhodnejch ;)

Jen stručně ► večer se rozepíšu..:P

15. dubna 2012 v 13:26 Deníček

Jen v rychlosti ! Tenhle víkend byl parádní ! :) Nemám vůbec slov .. večer snad napíšu co se dělo ,ale kdo to nezažil stenjě nepochopí...=) Prostě luxus tet musím jít takže čaoo


Diary...14.4.2012

14. dubna 2012 v 12:14 Deníček
Ahojky , včera jsem nestihla napsat deníček , ale stejně není ani moc o čem psát.
Ve škole katastrofa....:/ 4 z němčiny a úplně jsem pos*ala test z chemie. Ven jsem šla až v 6 :) Když jsem došla na zastávku už tam všichni byli (Lůca , Renča , Týna , Standa a ještě jedna bývalá spolužačka s kterou se skoro nebavím a ta pak odešla).
Byl to zároveň skvělej den , ale zároveň nejvíc blbej....:/ Hodně jsem se nasmála ,ale taky se spousta věcí úplně zkazilo , ale věřím , že to zase vše bude oká :).Jinak dneska rodiče odjeli pryč a vrací se až v neděli , takže u mě asi budou spát holky (Elča a Janča) a večer půjdeme s partou k nám .. ještě uvidíme ;))) . Taky mají dneska přijet ,,žďáráci" (kluci ze Žďáru :D) . Jsou to kámoši , ale už se moc nevídáme ...nemají čas (už jsou dospělí takže pracujou , je jim přes 20). Ale snad někam zajdem a pokecáme :)
No o dnešku napíšu zítra uvidíme jak dopadne ;)
Mějte se krásně a užijte si víkend ! :))

Diary...12.4.2012

12. dubna 2012 v 20:58 Deníček
Zdárek :) Dneska jen stručně , protože se nic moc nedělo. Ráno jsem trochu nestíhala takže mi ujel bus , ale hned jel další takže vpohoo .. akorát jsem teda nestihla ty každodenní (skoro:D) vtipný hlášky kluků na nádru.. jen jsem přijela na nádr popřála jednomu kámošovi k narozkám a valily jsme s Jančou a ještě jednou spolužačkou do školy. Ve škole docela nuda... nic převratnýho se nestalo a po škole jsem s našima jela k prarodičům slavit dědovi narozky a svátek..:D Celkem jsem se tam nadlábla :D No a pak jsme jeli dom a já zatím nic kloudnýho neudělala jen čučím na seriály (Partička , Kouzelníci z Wawerly , Na parket, Sladkej život na moři , Jak jsem poznal vaši matku a teť stahuju včerejší první krok :D ) A to zítra píšeme šílenej test z chemie nemám šanci se to naučit a nemám ani tahák takže jsem v háji...:(

Diary..11.4.2012

11. dubna 2012 v 21:39 Deníček
Nazdárek:)
Fotky ze zábavy už jsou , ale jsou fakt šílený..:D takže je sem radši nedám ..smáli byste se mi ..:D
Jinak dneska fajn den. Musela jsem teda stávat už o půl 6 ..:/ Jeli jsme totiž se školou do fakultní nemocnice u sv.Anny v Brně...No jen stručně...:D Přijeli jsme měli jsme 15 minutovej rozchod naše skupina samozřejmě jak největší trotlové letěli do Vaňkovky :D tam jme byli 3 minuty a valili zpátky :DD No a pak jsme šli do tý nemocnice . Prvně jsme šli k rengenu a nějakej chlápek nám to tam šíleně podrobně a odborně vysvětloval jak to funguje.. byl tam šílenej hic.. fakt hrůza... udělalo se mi blbě a zamotala hlava a viděla jsem takový černý fleky...:D Tak jsem to řekla Janče a ta ať jdu k oknu jenže mě bylo blbí odejít tak ona ,že půjde se mnou a pak jen vím jak říká učitelce , že mi je blbě a táhne mě sednout si na židli...:D Učitelka hned běžela a otvírala okno víc ,a ten chlápek jestli nechci vodu já že ne:D a pak už mi bylo líp , ale úplně maximálně mě brněly ruce a klepaly se mi, ale přežila jsem ...:D Ale z jinejch skupin jedna spolužačka omdlela úplně a tři museli odejít ,protože jim taky bylo blbě...:DD Fakt super nemocnice :D
Pak dál nás zavezli na CT a magnetickou rezonanci.. To bylo fajn ,protože jsme měli dobrýho doktora ..:D a pak na pracoviště kde se pročišťujou cévy... Nejdřív nuda a pak nás zavedli do jiný místnosti a tam najednou přišli doktoři s rukavicema od krve .. a já na Janču : ,,Ježiši néé " a otočila jsem se ,abych se na to nemusela koukat a Janča : Jančo..?(jmenujeme se stejně :D) Víš támhle o tom pacientovi ? :D No a já kouknu a přes takový sklo leží nějakej týpek ...:D Božee viděla jsem jak z něj teče krev ...:D Blééé jako šok to byl velkej :D (nemyslete si že to byla nějaká pitva nebo velká operace , ale mě to teda stačilo :D)
No jinak jsme v Brně navštívili Mekáč :D Dala jsem si vanilkovej milkshake a od spolužáka jsem si dvakrát kousla cheesburgera.. pak si ještě koupil pizzu takže jsem si ještě kousla tý pizzy :D (nevyřírám ho to on my snědl svačinu :DD)
No a jelo se zpátky do Žďáru:)
Tak jsme zašli do kaufu a pak čekaly s Lenkou(spolužačka) a Jančou na nádru . Léňa jela dom a my čekaly na Elču , protože jsme šli kupovat Týně dárek (doufám že nechodí na můj blog :D radši nebudu psát co jsme kupovali :D)
Jak jsme tak čekaly tak se k nám ještě připojil Fíla... pak jsme teda šli shoppovat (pak zas F. odešel) Koupila jsem si sluneční brejle !! :P :)
A zpět do reality ! :D zítra mě čeká písemka z literatury a já na to ani nekoukla...:D (asi ani nekouknu jak se znám :D) no to je jedno tak ..
..Čáůů :)

Diary...9.4.2012

9. dubna 2012 v 17:26 Deníček
Veselý velikonoce všem !
Tak jak jste se dnes měli ?:)
Já Velikonoce nemusím , ale zvládla jsem to...:D
Včerejší zábava byla dobrá...:) Určitě sem pak dám fotky ;) ;) Akorát jsem přišla domů kolem 2 a vtávala jsem ve třičtvrtě na 8 takže jsem unavená.. =/
Ráno jsem šla k mojí nejlepší kámošce , protože na Velikonoce bejváme u ní (nebo u mě , ale většinou u ní :D). Minulej rok to bylo určitě lepší.. letos k nám chodili samí prcci (až na pár vyjímek). Nejlepší bylo když přišel Standa s Márou , protože ty známe víc a chvíli jsme kecali a smáli se Standový igelitce :DDDDD. Pak jsem šla dom a zvoní mi telefon ..:D Ještě přijeli kluci se svratky :D (Šebi , Fíla a spol) Mohla sem je polejt páč bylo po 12 , ale tak to bych jim neudělala :D. S těma jsem taky chvilku kecala ...(spíš se smála..:DD). No a tradááá velikonoce jsou (díkybohu) za náma :D. Doufám , že si spolužáci zejtra nevemou do školy mrskačky, protože to plánovali (je mi úplně jasný kdo by dostal nejvíc :D ►Ano já ! :D). No to by asi pro dnešek stačilo , zatím sem dám jen jednu fotku ze zastávky (před zábavou ) zbytek MOŽNÁ dodám ;))
(na zábavě nás bylo samozřejmě víc ..:D Tady je fotka jen s Renčou a Káťou )

Přípravááá :P

8. dubna 2012 v 18:08 Deníček
Jech chytsám se na zábavuu ..:) :D Těším see ...:P ,ale jako vždy to nejspíš bude nejluxusnější na zastávce (vždy před zábavou se s kámošema sejdu na zastávce , no a co si budeme nalhávet že ? Ano trošku popíjíme ..:D :P Ale nemyslite si , že su nějakej alkoholik :D To ůůbec :D Každopádně už se těším na rumáá :DD Ale především na ty lidi :))
Snad to bude LEGENDÁRNÍ :D

Diary...7.4.2012

7. dubna 2012 v 22:56 Deníček
Dneska není moc co psát... =)
Hej přemejšlela jsem a je fakt divný mít deníček na webu ..:D všichni si to čtou... docela mě děsí , že si to čte spouta mejch známejch , ale tak především jsou to kamarádi (aspoň ty o kterým vím , že si to čtou , doufám , že není někdo koho znám a čte si to a já o tom nevím :DD To by mě celkem štvalo... ani nevím proč.. ale štvalo.. :D). No prostě před kámošema nemám tajemství jen se mi poslední dobou u víc kámošů stává že přijdu a řeknu např . Tý jo dneska ve škole .. a Oni : Vím četla jsem to na blogu :DD . Nebo naopak u kámošů ze školy : Byla jsem venku ... Jo já vím četla jsem to na blogu a viděla fotky...:D
No zase jsem se dostala tam kam jsem něchtěla :D
Co se dnešku týče nuda.. celej den (skoro) prší... byla jsem 2x venku ,ale jen na chvilku.
A zítra ZÁBAVA !!!! JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
Prvně jsem tam nechtěla jít ale jdu !! :)
Těším se.. potřebuju zvednout náladu ..:P
Co se kluků týče ... ufff vážně nechcete abych to sem psala :D
Prostěě.. nou koment
Jo to mi připomíná , dneska celkem vtipnej rozhovor na skype s Š a F a dál nevím kdo tam byl :D ...(chvílema výtlemy :D hlavně to Šebiho zpívání)
Předtím jsem dlouuho skypovala s kámoškou a domlouvaly se na tu zábavu a pak domluva s tím voslem z party:D prostě se Standou :D ,ale tak pak jsme se KONEČNĚ domluvili ..:D
No niic... pro dnešek stačí tak Čauuuuuu :)

:-O !?

6. dubna 2012 v 23:50 Deníček

Auuuu...

Už se fakt jen směju...:DDiary...6.4.2012

6. dubna 2012 v 21:47 Deníček
Zdááár ne ? :D
Co se týče novýho dessingu díky za pochvalu... Budu si akorát muset zvyknout na tu šířku stránky...:D Jinak není nejhorší..:)
Jak jste si mohli přečíst včerejšek byl super.. Dnešek už bohužel tolik ne... Jen kvůli tomu pitomímu počasí...:/
Byla jsem chvíli venku , ale byla jsme úplně zmrzlá... Fotila jsem zase jedný známý fotky...Pak jsem byla doma... uklidila jsem si jednu skříň , šla posbírat dva sušáky prádla a prostě pomáhala..