Červen 2012

H O L I D A Y 2012 !

29. června 2012 v 21:17 Deníček
Tak a je to tu.. to dlouho očekávaný léto... tak strašně jsem se těšila... (i když to z posledních článků asi nevyplívá) . Jsem ráda , že je tu ! :)

Včera večer jsme ještě s našima jela do Bohdalova za prarodičema.. nádherná letní atmosféra.. seděli jsme venku a povídali si..:)
A dnešek.. aneb POSLEDNÍ ŠKOLNÍ DEN v tomto roce ;)
Ráno jsem šla normálně do školy , učitelka nám rozdala vysvědčení.=) Jsem v druháku a mám dvě trojky z matiky a fyziky. Jinak dvojky jedničky ;) . Jako není to nejhorší :))
Pak jsem chtěli jít s holkama ( Já , Janča , Káťa , Lůůca a Kamča )na pizzu ♥
Přišli jsme k první pizzerii - ZAVŘENO , tak jsme šli do Jedničky tam bylo narváno k prasknutí , tak jsme se vydaly k Chalupovi -ZAVŘENO , :D tak jsme šli do dvojky.. tam bylo plno , ale sedli jsme si ven.. jenže pizzi byli až od 11. Tak jsme se dobelhali k podchodu a daly si fastfood :D Čili hambáče nugetky smažáky atd :D. Pak jsem jela domů, chvíli si oddechla a pak šla s Elčou na bus a jely jsme do Jihlavy do nákupáku ! :) Koupila jsem si plavky... líbí se mi..
Rozmešlím se zda sem dát foto.. protož mám fotku jen na postavě a moje postava je Ehm.. no prostě nemám ráda svůj vzhled... takže se ještě rozmyslím jestli sem fotku dám..:)
No a pak jsme šli ven ..:) Byla to je chvilka a nic moc se nestalo , ale byli jsme venku tak nějak téměř všichni ! ♥ Prostě Já , Elča , Týnka,Standa , Lůca , Renča a Terka..:) Byla samozřejmě sranda :) a taky mám popsaný boty (minulej rok když jsme byli na boudě jsme nějak zevlili a Lucka měla lihovku a tak mi popsali boty , jsou už strašně zničený , ale prostě je miluju nápisy už nejdou moc přečíst ale to neva :D No a protože jsou nový prázdniny vytáhla jsem nový boty a hned první den prázdnin - vlastně ještě ani prázdniny nejsou , my je popsaly :D)
No a chtěli jsme jet na zábavu , ale já jsem bohužel doma ..sice se mi moc nechtělo , ale kdyby nás jelo víc tak jedu okamžitě.. každopádně mamka mi to nedovolila tak jsem ráda , že nejeli všicí pak b ymě to mrzelo ! :D
Každopádně veselskou zábvu si užijem ! =)


AŤ ŽIJE LÉTO 2012 !!


Diary...28.6.2012

28. června 2012 v 17:24 Deníček
Ahoj...
dneska na mě padla zas krize..:(
Ve škole to šlo , měli jsme přednášku o holokaustu.. Celkem zajímavý , ale nudný... prostě hodně záleží na tom kdo tu přednášku dělá...
Jinak opět překrásnej den .. a já doma... pořád koukám na mobil (marně) žádná SMS abych šla ven...:/ . A zítra poslední den...Tolik se bojím.. ani nevíte jak.. a nemyslím tím vysvědčení.. bojím se prázdnin ( zní to divně ? Ultra divně !) . Prostě je to tak... bojím se že prázdniny prosedím doma..nevěřím těm věčnej slibům , že vše bude jako dřív... budeme chodit ven a půjdem tam a tam... Přestala jsem tomu věřit a neberte mi to za zlý... Tak strašně bych teť šla ven... jako minulej rok.. těšila se na léto.. byla s nima..řešili to že už je poslední den a budou prázdniny... ty dlouho očekávaný prázdniny...
Nebavímě se užírat a trápit když ostatním je to nejspíš jedno..

Diary...27.6..2012

27. června 2012 v 18:28 Deníček
Nejprve se vrátím k zítřku , psala jsem jen o škole . Po škole jsem ,ale šla na nákupy ! :) Nejdřív jsme s Jančou dvakrát prošmejdili kaufland a já si koupila takový boží sušenky :D , pak jsme šli na nádr a žrali pocorn ♥. Pak Janča odjela domů a já čekala na Elču , prvně jsem si chtěla zajít ke kadeřnici nechat zkrátit ofinu ,ale nestihla jsem to a nevadí mi to ;). S Elčou jsme šmejdli po obchodech .. koupila jsem si šaty a modrej lak na nehty ;).Pak jsme jeli domů..
Doma mi mamka nabarvila vlasy.. plánovala jsme to dlouho původní plán byl ► obarvit hlavu na tmavší hnědou než mám a spodek podbarvit ještě víc hnědou aby to bylo černý. Nakonec to dopadlo tak že mám celou hlavu o pár odstínů tmavší než dřív a podbarvovat to nebudu protože by to nebylo ani trochu vidět.. už teť je to dost tmavý ( od přírody mám hnědý vlasy a teť jsou takový čokoládový :) Prostě tmavě hnědý ;)

A teť o dnešku , ráno jem čekala na nádru na Janču ( jako vždy) a přišel tam Filip tak jsme po delší době trošku pokecali , se třídou jsme šli na celej den ven ..:) Chodili jsme po okolí a cestou jsme museli mluvit jen anglicky ( šli jsme s angličtinářema a byla to jakoby taková anglická hra :D) Pak jsme došli na obravdu kouzelný místo ! ♥ Okamžitě jsem si ho zamilovala a chci se tam o prázdninat podívat s partou ..:) Je rozčtpená skála... na tý skále je to úplně boží vydžela bych tam sedět hodiny .. a kolem je klídek.. pak je tam takovej plac (jakoby louka) kde nás úlně vidím jak děláme piknik :D a o kousek dál je potuček.. už nás tam vidím jak se brodíme ..:) Všechno je tam krásný a opravdu doufám , že se tam někdy vypravíme :).

Diary...26.6.2012

26. června 2012 v 21:18 Deníček
Čauky :)
Včera jsem nepsala , takže se vrátím k zítřku ;) Se školou jsem jeli do Jihavy na záchranku ;) Celkem nuda , ale přeci jenom se něco stalo (jako vždy ! :D). Prvně jsme šli s takovým sympatickým záchranářem na prohlídku zachranářskýho vrtulníku..:)
Říkal nám že asi za 15 minut pojede vrtulník na sekundární převod ( to znamená převoz z nemocnice do nemocnice , pak je ještě primární a to je převoz takovej ten náhlej akční , prostě když se něco stane). Najednou začal řvít poplach já vůbec nevěděla co se děje ! :D Plošina s vrtulníkem kde jsme stála ještě s některýma polužákama začala ujíždět ! :D Rychle jsem přeskočila mezeru mezi plošinou a podlahou :D Hrozně jsem se lekla ( jako všichni ostatní :D). Abyste pochopili jednalo se o primární převoz tufíš se někomu něco stalo a musel jet vrtulník ! (primární má samozřejmě přednost před sekundárním ;) ) Talže jsem še viděli naživo , odlet vrtulníku atd ;) HUSTÝ TO BYLO !
Tak jsem ,,dostali" jinýho záchranáře , takový ,,patlala":D Byl hrozně zmatenej :D Furt říkal : ty jo já nevím co bych vám ještě ukázal :D A no radši už vás zavedu na dispečing atd :D Pak nám chtěl ukázat takovou pomůcku na přenos , když někdy má něco z páteří , vůbec to nemohli otevřít :D Tak šel do druhý sanitky a stejně se mu to nepovedlo :D Tak nás chudák odvedl na ten dispečing - to je ,,místnost " kam se dovoláte když voláte sanitku ;) No a pak jsem jela dom ..:)

A teť o dnešku :) Ve škole jsme čučeli na film byl dobrej a doporučuju vám ho jmenuje se : ztracený Iziáš , je to o černošce , která bere drogy a narodí se jí dítě , protože potřebuje nutně sehnat dávku odloží si Izijáše v krabici k popelnici , mezitím přijeli popeláři , kteří si naštěstí Izijáše všimli. Izijáše si adoptuje sociální pracovnice , která se takovýmto dětem hledá rodiny . Izijáše si zamilovala :). Jeho biologická matka se dostane do vězení a postupem času se dostává do pořádku a ze závislosti se úspěšně dostává , celou dobu si myslí , že její syn je dávno mrtví. Pak se ale dozví , že je naživu a chce ho zpět. Začne se o něj soudit.. a dál nebudu říkat ;) koukněte se sami !! :) Je to celkem smutnej film a kdybych byla doma tak beztak bulím ! :D Ale nelituju toho že jsem ho viděla , nakonec to dopadne dobře ;) ;)
Pak jsme měli skvělou přednášku na téma KRIZOVÉ SITUACE , téma nudný , ale komisař to uměla výborně podat a já se bavila ;) A zítra jdeme ven a budeme celej den muset mluvit anglicky ( jdeme s angličtinářema ;P)
No prostě se už nebudeme vůbe učit..
Jo a ta p*ča mi dala z mikrobiologie dvojku ! :/

Bleskovka 01

25. června 2012 v 12:01
Takže ..! :D
Na blogu už bylo několik bleskovek , ale nečíslovala jsem je , takže začnu od teť ( PROTO JE NÁZEV ČLÁNKU BLESKOVKA 01 - I KDYŽ TO NENÍ PRVNÍ BLESKOVKA NA TOMTO BLOGU ;) )
V předchozí bleskovce jste psali , že chcete víc soutěží (jako je právě bleskovka atd :D) Takže budu dělat bleskovky , ale nevím jestli budu stíhat dělat odměny... :(


1. Ahoj , jak si užíváš ( uži/la) víkend ?
2.Záleží ti v soutěžích(bleskovka) na odměnách(diplom , jmenovka atd) ?
3.Máš nějaký plány na léto ? :P
4.Chceš abych přidávala do rubriky DIY nebo je ti to jedno ?
5. Jsi tu poprvé ?
6.Kolik ti je ?
7.Nejoblíbenější barva ?
8. Sukně x kraťasy
9.Meloun x ananas
10.točená zmrzka x kopečková zmrzka

Diary...24.6.2012

24. června 2012 v 19:28 Deníček
Zdááár děckááá ! :)
Jak se máte?
Co se pátka týče byl to úplně pramarněnej den... byla jsem doma a mrzelo mě to páč jsem se těšila jak vypadnu ven , ale naštěstí to sobota s nedělí jakž takž vynahradila..:)
V sobotu jsme šli na dvanáctou do školky na pohádkovej les pro děti já s Elčou a Terkou jsme byly trpaslíci a Verča sněhurka. Převlíkli jsme se a šli do lese kde jsme měli stanoviště.. rozmístili jsme rekvizity - papírový trpaslíky a kartičky , kteerý sloužily k úkolům.Bohužel jsme byly na místě , kde bylo obrovský marveniště s velikánskejma řervenejma mravencama , takže jsem byly pokousaný.. Taky jsme se stihly dost pohádat , ale nakonec to dopadlo dobře a stihly jsme si i nacvičit krátkou scénunku. Když jsem viděli přicházet děti vyšli jsme a začali spívat trpaslíčí písničku(hej hou) a pak Sněhurka , řekla něco v tom smyslu - Kluci koukněte máme návštěvu a my - jé ahoj děti pojďte nám pomoct. Úkolem dětí bylo ke kartičce kterou si vybrali najít maminku ( např. vytáhli si hříbátko tak museli najít kobylu) . Za odměnu dostali kartičku a lízátko.
Děti bylo hodně a blbí bylo , že někdy najednou přišli třeba tři skupiny ( i víc) a pak byl chvíli klid... měli by chodit rovnoměrně , protože se stalo ,že jsme tam najednou měli 7 dětí a některý z nich ani nestihli tu scénku..:/ Když děti přestaly chodit šli jsme směrem na mysliveckou chatu , kde jsme si zadarmo mohli opéct párek a napít se.. Protože Elča spěchala udělali jsme společnou fotku , ale bohužel chyběo ještě spousta pohádkových bytostí , protože ještě byly na stanovitích. Pak jsme teda šli domů. Mamka měla svátek takže jsem přišla a byli u nás babička s dědou , brácha s Luckou a Jířou a teta se strejdou , grilovali jsme a bylo to fajn . Večer jsem šla ven s Renčou Týnou a Standou , pak tam přišel i Pytel byli jsme pod mostem a byla sranda ( hlavně díky standovi) pak kluci odjeli . Pak tam ještě přišlaLenka a pak Verča s Lůcou a kolem 10 jsme se různě rozdělili. Zapomněla jsme ještě napsat , že u nás bylo kácení máje a (trapná) zábava. S Lenkou a Renčou jsme šli do holby(hospoda).. Mezitím nám volal Standa s Pytlem kde jsme že do půlhodky přijedou , čekaly jsme na ně hodinu a pak chtěli jít dom , když najednou byli u střediska před holbou. Tak jsme tam s nima byli celkem dlouho a pak šli kolem druhý dom.. Cesta byla fakt šílená :D Prostě byste museli znát Standu... Na to budu ještě DLOUHO vzpomínat :D
DSCF6890

NAŠE STANOVIŠTĚ ;)

Diary...21.6.2012

21. června 2012 v 18:35 Deníček
Ahoj,
dneska byl fajnovní den ! :)
První hodinu byla biologie ta byla vpoho .. Pak byla němčina... za celej rok konečně dobrá hodina němčiny hráli jsme takovou hru ;) Pak jsme psali písemku z občanky hned to opravil dostala jsem jedničku s tečkou ( :D) A na vysvědčení budu mít taky jedničku. Pak hned byl děják a zase jsme psali písemku a taky to hned opravil... nic jsem nevěděla ,ale dal mi dvojku a na výzo taky ;) Pak jsme šli do kina. Možná znáte takový ty filmy.. myslím že je to od nějaký organizace PLANETA ZEMĚ. Minulej rok jsme byli na Číně letos to bylo o Ekvádoru.. Vždycky promítají film pak k tomu i něco říkají atd..:)
Každopádně skoro nevím o co tam šlo protože za náma seděli nějaký kluci ..
Těžko se to popisuje museli byste to zažít... Já z nich naprosto umírala smíchy... xDNejvětší záchvaty... Prostě ty jejich kecy.. pak nás tam furt otravovali , tahali nás za vlasy , klepali na rameno.. jeden furt jakoby lezl hlavou mezi mě a Janču a pak dělal takový to ,,mlaksání" jak oslík ve Shrekovi..:D Pak nám ,,prděli" :D a funěli do uší .. furt tam něco valili.. no prostě to zabíjeli.. já jsem se fakt nasmála :D ale upřímně ani bych je asi nepoznala .. i když to je asi dobře :D ! =D
Pak jsem jela domů a na zastávce na mě čekala Terka .. šli jme na zmrzku a čekaly až Elči a Verči skončí škola.. Mezitím jsem i chvíli pokecala s Týnou ;) Pak holky konečně skončily . A my šli do školky , kde pracuje Terčina mamka.. Kdo čte moje články pravidelně ví , že jsem ve školce nedávno tancovaly Africký tance a byly tam s dětma ;) Tentokrát jsme tam šli protože v sobotu je pohádkovej les (taková akce po děti) a my tam bude u stanoviště..:D Hádejte co budu :D Trpaslíka ! :D A Elča s Terkou taky ;) Verča je sněhurka :P :D Bude to zajímavý :D ;) Doufám že přijede Jířa ( synovec :P).
No a taky mě jaksi nešla telka takže jsem neviděla upíří deníky...:( :( Ale koukala jsem na fiml ,,ZKAŽENÁ MLÁDEŽ"..
Nějak se k tomu filmu nedokážu vyádřit... Je to fakt síla... přirovnala bych to asi k Bastardům , nebo Breakout..
No pokud budete mít chuť koukněte tady je celej film :

Ten konec je dost masivní..:/

Nový dess

20. června 2012 v 20:05
V rychlosti jsem udělala nový dess... není ještě kompletní.. budou ještě nové popisky v menu ...;)
Jinak co na něj říkáte .. líbil se vám víc předchozí nebo tento ?

Tralala..

20. června 2012 v 19:50
Jen tak song z nudy.=)

Diary...20.6.2012

20. června 2012 v 17:55 Deníček
Panebože

Přchází článek , kterej je opravdu DENÍČKOVEJ , prostě svěřovací... tím chci naznačit , že by mě potěšilo kdybyste to nečetli , ale samozřejmě když to napíšu všichni to s obrovským zájmem otevřou... nu což... prostě nevýhoda blogu.. ale já se vypsat musím..!
Takže dělej jak myslíš...

Cyklisťák ♥

17. června 2012 v 20:54 Deníček
Tak , že by konečně článek o cyklisťáku..
Hej děcka... bylo to tam tak fajn , že bych se hned vrátila !
Dovoluju si říct že to byl jeden z nejlepší výletů (dobrej byl taky taneční tábor 2010 a seznamovák v 6. třídě :D)
Já vážně nevím jak vám popsat že to bylo dobrý !
Prostě já naprostej NEcyklista . Jsem cestu tam zvládla vpohodě (30km) . Byli jsme rozdělení do 4 skupin , podle toho jak kdo byl dobrej já šla samozřejmě do 4. ►poslední. Jak už jsem psala cesta tam byla vpoho a nejela jsem poslední takže jsem si vždycky vydechla když jsem čekala na zbytek. V průběhu dalších dnů se dělo strašně moc věcí , hned první den jsme hráli různý hry atd . Jsme ve druháku takže nám je průměrně 17 let . Spolu s náma tam byly ubytovaný i jiný školy , ale malý děti. Hned první den jsme hráli vybiku (a milion dalších her) a přidal se k nám jeden čtvťák (malej kluk ) a pak ještě jeden , pak tam přišel jejich učitel jestli si proti nim večer nezahrajeme vybiku , my samozřejmě souhlasili ► vždyť to jsou malý prcci. Jenže to jste neviděli... větší borce jsem snad neviděla.. takový malý holčičky a takoý rany !!! 2x nás porazili a jednou jsme vyhráli jen díky tomu , že se k nám přidal jejich učitel !! :D Hustý co ? Jinak strašně jsme se podle mě sblížila jak s holkama z chatky tak z celou třídou ! Na chatce jsme byla s Jančou , Lůcou , Káťou , Kamčou a Šárkou. Byla děsná sranda.. všude bordel, hovnový bitky , hrání twistra , aktivit , banbintonu , ringa , přehazky, chození za ostatníma , vysedávání večer na terase , opalování .. a mnohem mnohem mnohem víc.. chybí mi to !
Ty výtlemy..
Večerka byla o desíti a my do půlnoci venku...:D Pak výtup učitelky Hromádkový typu : Kouřili jste já viděla světýlka ! Tady je sirka ! A kouřili jste tady je zapalovač ! :D Pak na chatce mega výtelmy..:D Do toho Papouškovo schraňování pálek a Kráťa jen hledala Adama , kterej už skoro spal :D Božee ! :D A nebo jak nás asi půl hodiny učitelé odposlouchávali za keříkem a čekali že budeme mluvit o nějaký kalbě a my jen šumáková párty ! :D
Prostě moc zážitků ! :D
Protýkání záchoda , čekání na vodu u učitelek , různý soutěže , hledání takovejch úkolů , cesta do Křižanova do cukrárny..
Hej kdybych to měla vše psát tak umřu...
Nemá cenu to psát já prostě nevím kde začít takže vám budou muset stačit fotky ! ;)
Jinak cestu zpět jsem nezvládla...:/ Bylo hrozný vedro a oni mě normálně ujeli naštěstí za náma jel řidič s nákladákem kde jsme měli batohy tak mě pak vzal a já dojela domů s ním a ještě s jednou holkou , která jela od začátku s ním , protože to byla ta jak jsme na ní dřív čekaly.. ona fakt nemohla...a pak ještě jedný holce praskl řetěz tak taky jela s náma ;)

DIY 02. Kraťasy

17. června 2012 v 20:19 DIY
Další kraťasy mé výroby , tentokrát bez postupy , protože byly jednoduchý ..:D
Nejsou totiž dělané z riflí , tudíž jsem nemusela nic stříhat , nedělala jsem žádný trhance ani nic jinýho pouze jsem přišila krajku a nevěřili byste jak krásně prokoukli , škoda , že nemám fotku jak vypadaly dřív.. opravdu veliký rozdíl ;)
NEVYDÁVEJTE ZA SVÉ ! V PŘÍPADĚ KOPÍROVÁNÍ VŽDY UVEĎ ZDROJ !!!!!!!!!!

Postup :
Na nohavice kraťásků našijeme krajku .

Podobné , ale propracovanější (dle mého názoru hezčí ) :

DIY 01. Kraťasy

17. června 2012 v 19:15 DIY
Takže jsem si vyrobila první kraťasy ;P .Jsem z nich nadšená ! =)¨
Výrobu nenatáčím !:D Možná časem ,ale teť vám budou muset stačit fotky...:P
Bohužel jsem to vše(postup) fotila jen mobilem , za což se omlouvám ..
Prosím obrázky nevydávejte za své !
V případě kopírování vždy uveď zdroj!!!!

CHYBA !!!
PŘEHODILA JSEM BEFORE A AFTER !!! :/ :(((

Založeny nové rubriky ! =)

17. června 2012 v 18:20
Takže chci trošku zlepšit blog ! =)
První změna bude rubrika fashion ► první článek Kraťásky
Další nové rubrika DIY ► Věci který sama vyrobím + návody ;)
Bude nový dess (nevím kdy , ale bude ) , bude asi i nový menu takže komplet změna ;)


A teť váš názor ..?
Jste rádi nebo by vám víc vyhovoval jen deníček ?


Jinak moje ,,výrobky " přidám možná ještě dneska ! ;)

Kraťásky ♥

17. června 2012 v 18:07 Fashion
Nazdárek holky! :) (smozřejmě i kluci :P )
Furt odkládám psaní toho článku o cyklisťáku a to z toho důvodu , že nevím jak začít , přece jenom bylo to 5 dní a těch zážitků bylo tolik a už ani sama nevím co se kterej den stalo atd.. ale nebojte já něco napíšu ;) a dám sem i fotky
Tenhle článek ale bude spíš o modě a to jak jste asi z nadpisu poznali o kraťasích..:) Miluju kraťasy.. akorát si je moc nemůžu dovolit ... mám dost velkej zadek..atd.. každopádně i tak je nosím ! :D
Na netu jsem našla úžasný obrázky par jich dám pod článek.
Jinak dneska jsem si dokonce dvoje vyrobila !
Znáte DIY ?
Zadejte do googlu a uvidíte ;)
Jsou to věci který si sami vyrobíte od bižuterie , po oblečení až já nevím po co ! :) Určitě koukněte na výrobu nějakých kraťásků :) Já úplně žasla ;)
Tady pár obrázků (věšchny by měli bejt vyrobený ručně)

Návrat ►konec pozastavení

15. června 2012 v 17:24 Deníček
Jsem doma....a chci zpátky...=/ Jeden z nejlepších výletů..

No prostě jen že žiju... pak napíšu podrobněji ;)

Bleskovka

11. června 2012 v 13:00
----ČLÁNEK PŘEDNASTAVEN JSEM NA ŠKOL.VÝLETĚ------
1)Ahoj , jak je ?
2) Jak to jde ve škole ? Jaký budou znáky na vysvědčení ?
3)Už jste byli na školním výketě ? Pokud ano: líbilo se ti to+ zážitek
Pokud ne:Pojedete někam ?
4)Koukáš na TVD ? Pokud ano názor ;)
5)Koukáš na Glee ? Pokud ano názor;)
6)Koukáš na HIMYM ? Pokud ano názor ;)
7) Koukáš na DC pokud ano jaký je tvůj nej. seriál
8)Jaký máš plány na léto ?
9)Co bys změnila na tomto blogu (neberu když napíšeš nic...!!)
10)Tvůj nejoblíbenější blog , kromě tvého ? (odkaz ;) )
11)Tak čus


PS:Nevím jestli budou odměny...


Pozastavení od 11.5-15.6.2012

10. června 2012 v 9:44 Deníček
Ahoj je tu pozastavení , protože se školou (mojí třídou ELKEM a ÁČKEM) Jedem na školní výlet neboli cyklisťák.
Články nejspíš nestihnu přednastavit.. takže tu bude minimálně týden mrtvo , navíc nejsem moc dobrá cyklistka a cesta tam je asi 30km takže nevím jestli to přežiju protože mám velkej problém ujet 7 km :D Takže kdyby náhodou tak jsem mrtvá ► tímto se s váma loučím ! :) :D
Držte mi palce ať to ujedu a ve zdraví přežiju ;)
Už se těším na naše akce v chatkáách ..:D Jech to budéé :P


PS : Večer napíšu jestli přednastavím články... :) Pokud ano , doufám , že budete blog navštěvovat ;) :PThe vampire diaries 4. série

8. června 2012 v 22:01 The vampire diaries/Upíří deníky
Asi víte jak moc ujíždím na upířích denících.. nedočkavě čekám na 4. sérii...
Třetí série zkončila opravdu děsivě.. Elena se probudila...
... probudila s ejako upír !!

Ani ve snu mě nenapadlo , že by někdy byla upírem .. a ano celkem mě to sklamalo.. prostě se mi to k Eleně nehodí.. ANI TROCHU !!!! :/ Ale tyto fotky mluví za vše...

Diary...8.6.2012

8. června 2012 v 21:39 Deníček
Takže Ahojec ;)
Musím napsat co se dneska stalo ve škole ...
Moje kámoška (spolužačka) Janča jela do školy na kole , protože v pondělí jedeme na cyklisťák a ona si nemá jak dopravit kolo ke škole , takže jela dneska;). U školy měl kolo ještě jeden spolužák. První hodinu jsme měli půlenou naše půlka měla tělák (mimochodem konečně jsem hodila granátem tak abych splnila minimální limit ! :D). Druhá půlka (kde byl i ten spolužák měli němčinu a drohou hodinu naopak. My měli němčinu a oni tělák ... Normálně neuvěříte co se mi stalo v němčině !! Když nám říkala známky na vysvědčení (už dýl) mě řekla 3-4 , pak jsme psali test z kterýho mám 3 a pak slohovku z který mám 4..:/ Byla jsem naštvaná protože jsem jí dělala několik hodin...No prostě začala diktovat známky a u mýho jména se zamyslela a furt koukala na ty známky... Já byla úplně vynervovaná...! A pak řekla .. Janě dám dvojku !!! Chápete to ?!!! Ona prostě dala celý třídě o jeden stupeň lepší známku !! :-O Mám průměr čistou trojku ! :/ Jako je to mrcha , která nás celej rok dusí a deptá , ale tohle mě tak potěšilo , že když mi to řekla málem jsem štěstím brečela a byla jse v šoku ..! Úplně zásek prostě !! :)) No o to nejde ... pak teda skončila němina a Janča s tím spolužákem že si dojdou pro kola , který měli před školou a schovaj si je někam do školy. Jenže ani jeden z nich neměl zámek... Vyšli ze školy a Martinovo kolo nikde !! Prvně si všichni mysleli , že mu ho někdo ze srandy schoval , tak ho s učitelkou hledali kolem školy , jenže kolo nikde ! Pak učitel a asi ještě jedna učitelka viděli takovýho bezďáka... prej předtím obcházel kolem školy... a pak se asi vracel pro to druhý kolo , ale naštěstí si ho Janča stihla schovat... Takže samozdřejmě do školy přijela policie.... Kolo se nenašlo a Martin asi nepojede na cyklisťák..:/ !! :( Jako tomu říkám šílená smůla a pro Janču obrovský štěstí ( upřímně její kolo bylo lepší , takže má opravdu štěstí , že nevzal to její ..). Uvidíme jak to dopadne.
Po škole jsem si šla dopsat fyziku (ještě s Adamem a Míšou) . Já měla předem od Martina zadání takže jsem to uměla a Adamovi jsem to zadání taky dala takže vpoho , navíc nás učitelka nechala ve třídě samotný tak jsme listovali v učebnici a nejvíc pohodička !! :D) SNAD BUDU MÍT JEDNIČKU ! A pokud si fyziku nepokazím ( což asi bohužel jo ..:( :/) tak budu mít jen jednu trojku na vysvědčení.. a to z matiky... ale myslím že bohužel i z tý fyziky...;/
Taky dneska brácha dovezl svýho syna (mýho synovce) Jířu =) Hlídáme ho přes víkend ..:) Budou mi tři roky a je skvělej ! :) ♥ Šli jsme na zmrzku , hráli si , koukali na pohádky , četli a prohlíželi knížky atd.. je stráášně fajnovníí ! :* Teť už chrupká ..:)
Jináč předem upozorňuju že od pondělí do pátku jedu na školní výlet = cyklisťák , tudíž tu nebudu !