Červen 2012

Diary...7.6.2012

7. června 2012 v 21:22 Deníček
ZdÁáÁáÁáÁr ;)
Včera jsme se ve škole fotili :) Fotil nás jeden učitel ( ale je to jak od profesionálního fotografa) Nafotil strašně mooc fotek jen tu jednu společnou aspoň 20x takže si každej vybere tu nejlepší ! :D Mám několik skupinkovejch fotek.. =) Možná sem pak některý dám (MOŽNÁ) ;)
Jináč dneska jsme měla depku z němčiny hrozí mě 4 na vysvědčení a to bych fakt nepřežila... ( i když jednu chvíli jsme byla na propadnutí). Ze závěrečnýho testu mám 3 (naštěstí). Včera jsem nic nenapsala protože jsem celé odpoledne ( opravdu) psala sloh do němčiny ! Strašně moc s tím bojuju ... Já prostě německy neumím ! :/ Vím , že když dostanu trojku tak si jí nezasloužím protože nic neumím , ale zas... Ten sloh jsme fakt dělala dlouho a učitelka říkala , že to ovlivní známku na vysvědčení... tak DOUFÁM :)
Jinak samozřejmě jako O B R O V I T A N Á N S K Á fanynka upířích dneíku každej den koukám na díly v češtině , který dávaj na nově ... na dabing si stěží zvykám , ale zvykám ;) Jinak dneska jsme viděla promo fotky ze 4. série ! Uf... Elena upír ? To snad né...?! Ale kdo sleduje ví jak skončila 3. série ;)
Jinak dnešek ;) Z biologie budu mít bohužel na vysvědčení dvojku (chtěla jsem jedničku , ale kvůli němině jsem se neměla čas naučit tak jsme učitelce řekla ať mi dá dvojku..ŠKODA)... Dál nic zajímavýho . Přišla jsme dom udělala hromadu popcornu a s našima baštila pak jsem je jako obvykle vyhodila z okolí mího pokojíku ( ví , že když koukán na TVD -upíří deníky , nesmí mě rušit :D ZATÍM TO RESPEKTUJOU :D) Pak jsem se chvilku učila fyziku zítra dopisuju písemku , ale spolužák mi ofotil zadání ( A i B) ale je to tak těžký , že to stejně nedám :D :( Pak jsem dělala prezentaci do školy..ale mám tak půlku ...:/ Ale zvládnu to :) Pak jsme taky s Jančou zařizovaly problém v tanečních ► přihlásily jsme se spolu do tanečních a oni nás daly každou do jinýho kurzu !!!!! :( :´( :´( Tak jsme jim psali jestli bysme nemohli být spolu DRŽTE MI PALCE... JINAK TAM SNAD ANI NEJDU ...! :´( :´(

Diary...5.6.2012

5. června 2012 v 20:56 Deníček

Ten obrázek se mi prostě líbí..
Co napsat?
Písemka z matiky by mohl dopadnou dobře..uvidíme.. chemie nic moc..:/
Jinak zítra vstávám brzo mám nultou hodinu..:( !
Diary...4.6.2012

4. června 2012 v 20:19 Deníček
Zdravím :P
Dneska normální nezajímavej den..:) Dostala jsem jedničku z mikrobiologie a dvojku z fyziky ►jupi jupi jouuu ! :)
Jinak ve škole se nic moc neděle.. jen jsme s JAnčou KONEČNĚ popřály Kamči k svátku. Taky nám prváci na obědě zasedli stůl ! :/ :D Hazlííci! Si tam dáme rezervééčko a bude ! :P No dost o škole :D Přišla jsem dom a zapla PC (klasika :D) Pak jsme si uvědomila , že na nově začali dávat UPÍŘÍ DENÍKY v češtitě ►Já ten seriál šíleně miluju... jsem na něm neuvěřitelně závislá , neznám lepší seriál , prožívám ho , brečím u něj , mám depky a absťáky než je další díl .. Prostě THE VAMPIRE DIARIES LOVE FOREVER ! ♥ Miluju tolik postav ! :) Damonda , Elenu , Jeremyho , Tylera , .. SKORO VŠECHNY ! :) Samozřejmě né ty záporný ,,hrdiny " :D I když přiznávám , že Katherine mám ráda , ale ta tam teť moc není a je něco mezi hodnejma a zlejma :D
Každopádně s titulkama mám vše zkouklý a netrpělivě čekám na 4. sérii ( kdo sleduje asi ví jak šíleně moc moc moc napínavě zkončil poslední díl 3. série ! ) Ale aspoň , že teť to dávaj každej všední den na nově o půl 4 sice úplně od začátku , ale mě to vůbec nevadí...:) Postavy se hrozně změnily... Dneska byl 3.díl první série ..:) Čuměla jsem na to jakej byl Tyler vůl ( a teť... ách...♥) , o Damondovi ani nemluvím.... prostě vrah , zabiják ..maniak... a teť ? :D :* , namyšlená Caroline ? Há ! Dávná minulost...i ona se změnila a teť je úžasná...:/ ( proč jí skara musel umírat táta... tolik jsme brečela.. , byla to jeho volba...)
Bonnie terve zjišťuje , že je čarodějka... Prostě je super dívat se na ty díly zpětně... možná se vám zdá , že to prožívám a ano máte pravdu... já tím seriálem žiju :D Prostě ho miluju !
No ce se dabigu týče.... ÁCHJO.. Slovenske dabing jeden velkej propadák , vím , že byl opravdu hoodně kritizovanej ( místo Elena Elína...viděla jsem jeden díl slovnsky a v půlce jsem ho vypla.. :) Českej díl jsem zkoukla celej s dabingem Eleny a zatím asi všech holek co v tomto díle hrály jsem byla spokojená... Dobře až na Caroline :D (Takže to nám zbývá jen Elena a Bonie :DD) Co se kluků týče nic moc , především Damond se mi nelíbí a to DOST ! Tyler taky žádná sláva a Jeremy... raději nemluvě... Stefan jakž takž ujde... :) No uvidíme jak to bude dál ;) Aspoň , že lepší než SK..
Jo a postřehla jsem , že sporýši říkají jinak .. ale nevím jak .. a to mi bude hodně vadit...:/
Prostě anglická verze the best ! ♥

Jinak zítra píšem těžkou písemku z chemie a pololetku z matiky (závěrečnou písemku) tak mi držte palce !
A možná ještě budu zkoušená z fyziky ..:(

MYSLETE NA MĚ ! :D
Animace z dnešního dílu

Diary...3.6.2012

3. června 2012 v 20:00 Deníček
Helou!
Sobotáá
Takže víkend opět v háji , ale musím říct , že tentokrát jsem toho opravdu stihla hoodně! :) Především v sobotu ! :)
S partou ( Já , Elča , Týnka, Standa , Lůca a Terka ) jsme se vydali na kola..=) Prvně to měl bejt menší výlet , ale ujeli jsme cca 21 km což je pro mě opravdu mega výkon a chvílema jsme myslela , že umřu :D. Nejdřív jsme jeli na Rosičku (rozhledna) cesta tam pro mě byla šílená .. absolutně jsem nemohla.. né že by mě bolely nohy nebo tak , ale já prostě nemohla dýchat.. protože je rosička na kopci ( jako většina rozhleden :D). Tak jsem pak slezla s kola a šla s Terkou kus pěšky... když jsem slezla úplně se mi podlamovaly nohy ale pohoda pak slezli s kola i ostatní a došli jsme k Rosičce. Tam jsem bez pauzu velzla nahoru a tam si konečně chvíli oddechla , ale v puse jsem úplně cítila krev ( myslím , že to znamená , že jsem fakt byla úplně hotová :D) Pak jsem si sedli společně snědli jedno jabko , napili se a jeli dál ( bez Terky ta musela domů) , jeli jsme do sirákova.. takhle cesta už pro mě byla vcelku OK (ostatní to měli úplně naopak na Rosičku pohoda a do Sirákova nemohli :D) Tam jsme byli chviličku na zastávce a pak šli na takový hřiště , kde byl akovej větší kolotoč :D Samozřejmě jsme se okamžitě svezli a NEJVĚTŠÍ HALŮŮŮZ :D. Rodiče s malejma dětma radši odešli :D (L O L :´D). Ale jako bezvadnej kolotoč ! :D No a pak jsem jeli na Újezd a zpátky domů do veselí :) Byla jsem vpoho takže jsem snědla jednu housku a s Elčou valily ven za Standou a Týnou ( už předtím jsme se domluvili , že budeme hrát baseball , takže jsem vzala tenisák a takovej klacek a jela s tím na kole na park :D)Chvíli jsme čekaly na ty dvě paka , pak měla Týna zachváty z toho klacku že vypadám jak takovej ten grázl jak mlátí lidi atd :D ►Ještě jsem totiž měla bejsku (čepicu :D) Prostě pohled na měl byl vtipnej.. Konečně jme jeli na hřiště zkoušeli si nahozovat a přilítli tam kluci a chlapi hrát fotbal.. jako pěkně hnusný , když my tam byli první ! Takže jsme se přestěhovali na takovou louku... takhle část dne byla úplně nejlepší :D Staršný , ale opravdu strašný výtlemy , hledání míčku , Standův skok do jetele a mnohoo dalšího :D
Tím ,ale vše nekončí..Ve vedlejší vesnici - Matějov byla zábava a hudba byla slyšet až k nám . A protože mej nejlepší kámoška mohla na tuhle zábavu ( může opravdu jen vyjímečně) tak jsme se rozhodly jít ! Většinou se na zábavy chytám hodinu i dýl ( koupu se líčím se atd ) Tentokrát jsem měla 10-15 minut , takže jsem se jen převlíkla , navoněla a trošku obtáhla řasenku a šla jsem :D Ještě jsme čekaly na Lůcu , pak jsme se my tři vydaly do Matějova.. cestan je asi 3km , ale den byl náročnej takže jsme si daly na takovým mostku přestávku.. Najednou na nás málem najelo auto koukám co se děje a tam Mario a Filipem V. (taková vtipnější hláška: Já:Hej Mário ! Ty máš řidičák ?! :-O M: Ne / seděl za volantem a řídil :D /No a museli byste slyšet ten ton jak to řekl ..:D A pak ten jeho smích ! :D) Jenže oni jeli do Veselí , ale za chvíli , že pojedou zpátky , tak že nás vezmou , jenže jela i Tínka (Mariova holka) Takže jsme byly šííleně námačklý :D Pak jsme dojeli a zábava docela doost nudná a zabitá.. chvíli jsme trsaly atd.. ale už kolem půl 1 jsme jeli dom ( naštěstí autem ! :D) . Tahle zábava byla asi zatím 2. nejhorší na který jsem byla..:/


Nedělááá
Neděle (dnešek) je oproti sobotě pohodová. Celej den jsem byla doma (popř. na zahradě) . Přijel brácha s Luckou a malým Jířou :) Takže byla celkem sranda..:) Je to prostě rozkošnej synovec ! :) Je skvělej !