Diary...8.6.2012

8. června 2012 v 21:39 |  Deníček
Takže Ahojec ;)
Musím napsat co se dneska stalo ve škole ...
Moje kámoška (spolužačka) Janča jela do školy na kole , protože v pondělí jedeme na cyklisťák a ona si nemá jak dopravit kolo ke škole , takže jela dneska;). U školy měl kolo ještě jeden spolužák. První hodinu jsme měli půlenou naše půlka měla tělák (mimochodem konečně jsem hodila granátem tak abych splnila minimální limit ! :D). Druhá půlka (kde byl i ten spolužák měli němčinu a drohou hodinu naopak. My měli němčinu a oni tělák ... Normálně neuvěříte co se mi stalo v němčině !! Když nám říkala známky na vysvědčení (už dýl) mě řekla 3-4 , pak jsme psali test z kterýho mám 3 a pak slohovku z který mám 4..:/ Byla jsem naštvaná protože jsem jí dělala několik hodin...No prostě začala diktovat známky a u mýho jména se zamyslela a furt koukala na ty známky... Já byla úplně vynervovaná...! A pak řekla .. Janě dám dvojku !!! Chápete to ?!!! Ona prostě dala celý třídě o jeden stupeň lepší známku !! :-O Mám průměr čistou trojku ! :/ Jako je to mrcha , která nás celej rok dusí a deptá , ale tohle mě tak potěšilo , že když mi to řekla málem jsem štěstím brečela a byla jse v šoku ..! Úplně zásek prostě !! :)) No o to nejde ... pak teda skončila němina a Janča s tím spolužákem že si dojdou pro kola , který měli před školou a schovaj si je někam do školy. Jenže ani jeden z nich neměl zámek... Vyšli ze školy a Martinovo kolo nikde !! Prvně si všichni mysleli , že mu ho někdo ze srandy schoval , tak ho s učitelkou hledali kolem školy , jenže kolo nikde ! Pak učitel a asi ještě jedna učitelka viděli takovýho bezďáka... prej předtím obcházel kolem školy... a pak se asi vracel pro to druhý kolo , ale naštěstí si ho Janča stihla schovat... Takže samozdřejmě do školy přijela policie.... Kolo se nenašlo a Martin asi nepojede na cyklisťák..:/ !! :( Jako tomu říkám šílená smůla a pro Janču obrovský štěstí ( upřímně její kolo bylo lepší , takže má opravdu štěstí , že nevzal to její ..). Uvidíme jak to dopadne.
Po škole jsem si šla dopsat fyziku (ještě s Adamem a Míšou) . Já měla předem od Martina zadání takže jsem to uměla a Adamovi jsem to zadání taky dala takže vpoho , navíc nás učitelka nechala ve třídě samotný tak jsme listovali v učebnici a nejvíc pohodička !! :D) SNAD BUDU MÍT JEDNIČKU ! A pokud si fyziku nepokazím ( což asi bohužel jo ..:( :/) tak budu mít jen jednu trojku na vysvědčení.. a to z matiky... ale myslím že bohužel i z tý fyziky...;/
Taky dneska brácha dovezl svýho syna (mýho synovce) Jířu =) Hlídáme ho přes víkend ..:) Budou mi tři roky a je skvělej ! :) ♥ Šli jsme na zmrzku , hráli si , koukali na pohádky , četli a prohlíželi knížky atd.. je stráášně fajnovníí ! :* Teť už chrupká ..:)
Jináč předem upozorňuju že od pondělí do pátku jedu na školní výlet = cyklisťák , tudíž tu nebudu !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Verča ♥TVD♥ ♥Verča ♥TVD♥ | Web | 8. června 2012 v 21:44 | Reagovat

pěkný bloček :-)

2 Maddie Maddie | Web | 8. června 2012 v 21:45 | Reagovat

Ahoj, asi patríš k tým ľudom, ktorí ked uvidia reklamu, bez milosti ju zmažú. Je to iba pár sekúnd čo si ju prečítš, tak prosím :) Nedávno som si založila RPG blog zameraný na istú krajinu v Afrike - Tanzániu. Vytvoríš si postavu podla vlastných predstáv, môžeš jej dať akúkoľvek históriu, profil, fotku atd. a hrať za nu v špeciálne vytvorených miestnostiach (napríklas Safari :) Popritom sa zoznamuješ s novými ludmi a spoznavas virtualnu Tanzaniu :D Ak ťa táto ponuka aspoň trochu zaujala, navštív blog a uvidíš viac :)

3 me18 me18 | 9. června 2012 v 20:25 | Reagovat

No Jančo to máš pravdu .. měla jsem strašný štěstí. Ale stejně si nemyslím že to moje kole je lepší, ale co.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama