H O L I D A Y 2012 !

29. června 2012 v 21:17 |  Deníček
Tak a je to tu.. to dlouho očekávaný léto... tak strašně jsem se těšila... (i když to z posledních článků asi nevyplívá) . Jsem ráda , že je tu ! :)

Včera večer jsme ještě s našima jela do Bohdalova za prarodičema.. nádherná letní atmosféra.. seděli jsme venku a povídali si..:)
A dnešek.. aneb POSLEDNÍ ŠKOLNÍ DEN v tomto roce ;)
Ráno jsem šla normálně do školy , učitelka nám rozdala vysvědčení.=) Jsem v druháku a mám dvě trojky z matiky a fyziky. Jinak dvojky jedničky ;) . Jako není to nejhorší :))
Pak jsem chtěli jít s holkama ( Já , Janča , Káťa , Lůůca a Kamča )na pizzu ♥
Přišli jsme k první pizzerii - ZAVŘENO , tak jsme šli do Jedničky tam bylo narváno k prasknutí , tak jsme se vydaly k Chalupovi -ZAVŘENO , :D tak jsme šli do dvojky.. tam bylo plno , ale sedli jsme si ven.. jenže pizzi byli až od 11. Tak jsme se dobelhali k podchodu a daly si fastfood :D Čili hambáče nugetky smažáky atd :D. Pak jsem jela domů, chvíli si oddechla a pak šla s Elčou na bus a jely jsme do Jihlavy do nákupáku ! :) Koupila jsem si plavky... líbí se mi..
Rozmešlím se zda sem dát foto.. protož mám fotku jen na postavě a moje postava je Ehm.. no prostě nemám ráda svůj vzhled... takže se ještě rozmyslím jestli sem fotku dám..:)
No a pak jsme šli ven ..:) Byla to je chvilka a nic moc se nestalo , ale byli jsme venku tak nějak téměř všichni ! ♥ Prostě Já , Elča , Týnka,Standa , Lůca , Renča a Terka..:) Byla samozřejmě sranda :) a taky mám popsaný boty (minulej rok když jsme byli na boudě jsme nějak zevlili a Lucka měla lihovku a tak mi popsali boty , jsou už strašně zničený , ale prostě je miluju nápisy už nejdou moc přečíst ale to neva :D No a protože jsou nový prázdniny vytáhla jsem nový boty a hned první den prázdnin - vlastně ještě ani prázdniny nejsou , my je popsaly :D)
No a chtěli jsme jet na zábavu , ale já jsem bohužel doma ..sice se mi moc nechtělo , ale kdyby nás jelo víc tak jedu okamžitě.. každopádně mamka mi to nedovolila tak jsem ráda , že nejeli všicí pak b ymě to mrzelo ! :D
Každopádně veselskou zábvu si užijem ! =)


AŤ ŽIJE LÉTO 2012 !!


Těch tlustejch stehen , širokejch boků a (ehm) velikosti mého poprsí (jestli se tomu tak dá říct :D) si nevšímejte jde jen o ty plavky ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 30. června 2012 v 19:04 | Reagovat

plavky su krasne! :))

2 Wíí Wíí | Web | 30. června 2012 v 22:48 | Reagovat

tak musíš mít nějakou památku na léto ne? Popsané boty jsou určitě nejlepší..mnohem originálnější než památník :DDDD
plavky krásně a postavu máš taky dobrou..

3 teruli-world teruli-world | Web | 4. července 2012 v 19:18 | Reagovat

Krásné plavky!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama