Červenec 2012


DJ Bobo - There is a party

30. července 2012 v 10:46
Znáte tento song ... ? =P

Nikdy nedopusť , aby hádka zničila velké přátelství..

30. července 2012 v 10:40 Deníček

Všechno totálně v prdeli... sakra...!
Zkažený léto , zkažený prázdky, zakžená parta..

Diary....28.7.2012 Holiday =)

29. července 2012 v 9:49 Deníček
Vždycky se to musí nějak zkazit.. nikdy to nebude tak jak bych chtěla a vždycky budu špatná já.... To je prostě život...
Můj život...

Možná se smějete ( a uznávám je to vtipný) , ale já umírám..! :X

27. července 2012 v 23:21 Deníček
Pomóóc hmyz útočí ..! :/ (=D)
Tak jo.. asi víte že mám strach z hmyzu... ale to co se mi stalo teť bylo jako z hororu... jako z noční můry..
Přijdu do pokoje .. rozsvítím lampičku .. kouknu na strop.. ►ŠOK , PANIKA STRACH..
Na stropě několik komárů , takový ty štípavý muchy a obří pavouk.. myslela jsem že umřu.. ty komáry a mušky bych rozdejchala ,ale ten pavouk.. BOŽE PROČ ?
Popadla jsem knížku a začala je postupně mačkat na můj bílej strop ( kde jsou momentálně obrovský rozmačkaný fleky...Šlápnul vedle)
Samozřejmě jako na potvoru vše šlo zabít jednoduše až na pavouka... !!!!! :// :X
Byl to boj první přimáčknutí nic spadl o kousek níž na stěnu PANIKA JAK PRASE.. Tak jsem chtěla vyzkoušet jestli fakt žije dloupnu do něj knížkou(naštěstí je z knihovny :D) A on se začne hejbat ... to bylo moc tak jsem ho rozmasakrovala a málem už mi tekly slzy..(=D)
No a já se bojím bohužel i muchy a zrovna tu mám totálně retardovanou furt mi sedá na obličej !! :-O A furt po mě leze a je neodbytná... umírám ! Bože nejhorší fobie..! A není to sen... Musím jí zabít než půjdu spát... protože ta představa že s ní spím v jedný místnosti.. že po mě poleze... že jí nedej bože sním ! Nikdy .. a hlavně z vlastní zkušeností vím že by tak od osmi rána začala řádit a budit mě... jak já nenávidím hmyz !
A teť mi ta nechutná mucha sedla na klávesnici... jo horší to bejt nemůže...! :(

A teť jsem jí měla na hlavě...

né nekecám ..


Začíná lov na muchu.. držte mi palce..!

..♥memories.

27. července 2012 v 21:54
Ne neodpustím si tento článek...

.
.
.
.
.
.
.
.

Řetězák 03 -FOBIE

27. července 2012 v 12:52 Řetězáky
Protože to Lů chtěla vědět..:D


Tučně znázorněné jsou moje fobie ;)


Řetězák 02

25. července 2012 v 11:32 Řetězáky
V CELÉM ČLÁNKU

PRO VŠECHNY AFFS!!

25. července 2012 v 11:21
Takže asi víte že se mi samo smazalo celé menu i se seznamem affs...
Tady mám vypsáná affs o kterých vím že je mám a to protože obíhaly od té doby co se menu smazalo ..
PROSÍM VŠECHNY ZBYLÁ AFFS , ABY SE SEM ZAPSALI... Není to žádná kontrola , ale prostě nechci všechny stratit...

Můžou se zapisovat i nová affs


Pište blog+jméno

Diary....24.7.2012 Holiday =)

24. července 2012 v 23:16 Deníček
Hlásím se že žiju ..:) a tak nějak prožívám a přežívám léto :)
Naposledy jsem psala o Veselský zábavě , v sobotu byla zábava ve Žďáře na zámku . Byla to skvělá zábava , bohužel jsme staršně dlouho čekaly s Lůcou , Jančou a Renčou na Standu , pak byla celkem dlouhá ,ale vtipná cesta (hlavně ty křoviska aneb skratka :D) Pak jsme tam došli a pařilo séé a to mooc ! :D Potkala jsem tam známí lidi a bylo to mooc fajn , bohužel v jendu pořadatelé vše vypli a kapela nemohla hrát .. - škoda... přemlouvali jsme ale marně..:) Každopádně Laděnka - hlavní zpěvačka nejúžasnější kapely AIRBACK :D Mě zahrála písničku ( jednu pro mě -řekla pro mou sousedku a ukázala na mě a druhou na přání - nejlepší zábavovej song - Pivo rum a led ). Nikomu nevadilo že začalo pršet .. pařilo se v dešti nebo jsme naskákali na podium ke kapele a tancovali nahoře nebo jen seděli ... prostě super akce ! :) Pak jsme si řekli že půjdem pařit dál do nějakýho klubu sice to nedopadlo ,ale cesta byla dobrá.. výtlemy , hádky ze srandy , moje jakoby urážení, kecy , smích útěk Janči a mnoho dalšího ..:D Pak pro nás přijela Renči mamka .. Strašně mě mrzí že zábava skončila tak brzo.. :( Byla dobrá ;)
Fotky v celém článku ;)

Diary....19.7.2012 Holiday =)

19. července 2012 v 22:02 Deníček
Ahojky :)
Jak si užíváte léto ?

Momentálně nějak nemám náladu na blog dám sem pár fotek ze zábavy , ale psát o ní nebudu stejně se nic extra nestalo... ale byla to fajn zábava hlavně navečer než jsme tam vůbec došli . Jinak hráli tři skupiny - Airback , Šatlava , Liquid face
Foto:
PŘED ZÁBAVOU :

ZMĚNA JE ŽIVOT ;)

17. července 2012 v 13:43 Deníček
Takže právě jedu ke kámošce a až se vrátím budu mít fialový vlasy ( né celou hlavu ještě to promyslím ;))
Držte mi place ať to dobře dopadne..:)Bla bla bla .. prostě kecy

15. července 2012 v 13:23 Deníček
Čáoo..
Článek o včerejšku bude až jindy..:)
Jsem zoufalá z toho menu... a hlavně že se mi smazaly ty affs... nechce se mi to teť.. Když budete obíhat budu obíhat taky protože když napíšete koment kliknu na odkaz vašeho blogu ;)


Mám jmenovku za bleskovku dobrá že ? ! :)


Co dál napsat..?
Magořím ze songu ŽIJEME LEN RAZ :P

A ještě jeden citát... ;)
Je těžké mít na rtech smích, když radost v srdci není.
Je těžké někoho milovat, když nevíš, zda-li o to stojí.
Říkají mi, že mám všechno. Co chci víc
Ale já vím, že když nemám Tebe, tak nemám nic!!!!

Diary....13.7.2012 Holiday =)

12. července 2012 v 22:00 Deníček

Žijeme len raz..
jo jsem další z maniaků co milujou tenhle song ..;)

Dnešek taky dobrej den :) už ani nevím co psát ..=)
Prostě jsem byli opět ve velkým počku venku dělali voloviny hráli karty , měly zajímavý témata k rozhovoru :D
Prostě prázdninovej den =)
A blíží se sobota a to znamená barevné poveselení.. né žeby mě zajímal ten program typu Veseláci ( dechová skupina ) apod. Ale půjdu se kouknout na ,,útok" hasičů. Bude tam Lůca ;) a pak tam bude prase a cukrová vata... jo dobře né žeby mi to vše bylo tak úplně u prdele ALE večer je zábava.. Věřte mi že tahle bude víc než legendární ! Budou tam tři kapely můj oblíbenej Airback ! ♥ Pak Šatlava (hodně známá) a Liquid face nebo jak se to píše a to je trapnýý ! :D
T Ě Š Í M S E
(a doufám že tam nepůjdou naši !)

a večer jako bonus OHŇOSTROJ !
Že u vás takový akce nejsou ..
No joo.. vždyť Veselí je přeco co ? No NEJLEPŠÍ ! =D

Diary....12.7.2012 Holiday =)

12. července 2012 v 12:55 Deníček
Ahoj , nemám čas a navíc mi skoro nejde net takže psaní tohodle článku je utrpení ! :D
Takže opravdu ve skratce.. ! :) Vče fajn den nejdřív normálka zevling , hrání karet a česání potom akce narychlo aneb opíkání .. no prostě další pěknej den :) ;)
Joo a mám novej copánek z bavlnek ( zase :D) UŽ VŮBEC NEVÍM KOLIKÁTEJ ALE MYSLÍM ŽE TAK 4 nebo 5

Diary...11.7.2012 Holiday =)

11. července 2012 v 10:49 Deníček
Zdárek :)
Problémy z netem se vůbec nelepší , jen než se mi načte blog a než můžu napsat článek uběhne několik desítek minut youtube mi nejde vůbec a FB jen něco. Je to fakt šílený , bejt zima a já se nudit tak nevím :D Naštěstí mám tak nějak pořád co dělat :)
Včera jsme šli s Elčou ven pak došla Týna a s ní jsme šli na park pro Stázku, pak jsem napsala Renči takže taky došla :) Hráli jsme žolíky ( v dešti :D Ale zmokla jen Elča :D Pak jsme šli na véču. Když jsem přijela měla tam už Renča svýho Jirku. A Stázka s Týnou už byly taky venku :) Pak dojela Elča a později Lůca. Hráli jsme banbinton , někdo volejbal atd..:D Já si zrovna hrála banbinton s Lůcou když tam na zbytek co hráli voleyball vletěla taková babka a začla na ně řvát, že jí rozbijou skleník nebo co :D :D Tak jsme se sbalili a jeli na hřiště cestou ještě potkali Lenku . P a pak dojela ještě Gagí takže už nás bylo fakt hodně.. každej dělal něco :D Někdo si pinkal s volejbalákem někdo hrál benbinton a zybtek (včetně mě ) jsme seděli a kecali a pak hráli flašku :D . Pak dojela ještě Terka a pak Standa ! :D Někdo odjel dom a my co jsme zbyli jsme zase hráli takovou tu hru na slova (řekne se první a poslední písmenko , kolik má slovo písmen a něco o tom slovu a ostatní hádají :D Asi se to nezdá ale je to největší sranda :DD). Jooo byl to dobrej den :D i když se všichn chováme jak malý děcka já si léto užívám ! :D :))

Diary...10.7.2012 Holiday =)

10. července 2012 v 11:32 Deníček
AhOOOjky =) Než začnu psát deníček chci říct že mi opět téměř nejde net ! =( Jinak mám natočenou tu videoodpověď , ale nevím kdy ji zveřejním protože se nemůžu dostat na youtube a už vůbec ne náhrat to tam to by trvalo snad tři dny ! :( Další věc , že pořád nechápu kam zmizelo menu ale udělala jsem nový klikačky a až půjde net dám to tam jediný problém bude s Affs ... asi budu muset udělat nějako kontrolu nebo nevím... protože si všechny nepamatuju.. a teť už deníček ! :) Elča se vrátila z vody takže jsme šli včera ven stavili jsme se k Lence a pak přijela i Terka. Abych byla upřímná Lenku už nemůžu ani vidět.. co je moc to je moc.. a včera to přehnala... Pak jsme šli domů na véču a pak znova ven (já ,Elča , Terka) . Potkali jsme Týnu se Standou takže jsme se trochu pivtřeli i když oni nám to samo nabídli takže vpoho ;) Týna stejně jela dom na večeři a Stamda do ZR .. Mezitím jsme tam s Terkou a Elčou počkaly a kecaly (občas i anglicky : Hello pampers ! :D) Pak se Týna vrátila a přinesla karty , ale Elča muselo odejít na florbal. A Terka si jela zas pro jídlo :D Tak jsme s Týnou hrály žolíky a pak volala Gagí kde jsme jesrli má přijet . Takže pak přijela Gagí :D Já mezitím zase odjela domů pro mikinu :D a když jsme se vrátila už tam byla Terka tak jsme zase hráli žolíky:D Pak přijel Standa chvíli jsme hrály a pak už ne ale hráli jsme jiný hry . Prvně jsme něco předváděli a ostatní hádali co to je , pak jsme si třeba mysleli slovo řekli jsme první a poslední písmeno a jestli je to věc atd a pak nápovědy jako třeba máme to doma , nebo máme to všichni u sebe atd . Tahle hra nám vydržela nejdýl . Terka odjela domuž kolem 9 (myslím) gagora kolem půl a já s Týnou a Stando ujsme se po třičtvrtě taky rozešli domů. Já mělo do půl čekat na Elču , ale pořád nešla takže jsem jela na kole domů a těsně před barákem my psala :D Neva no..:D Ale pro mě to byl fajnovní den ! :)

Diary....8.7.2012 Holiday =)

8. července 2012 v 15:37 Deníček
Ahoj ! J
Nejdřív vám chci říct , že mám opravdu problémy s internetem a je to fakt na zabití ! :D Né že by mi to tak stráášně vadilo , stejně není čas ale ráda bych si psala zážitky z tohohle léta jenže není čas psát.. pak už zapomínám co se jakej den stalo. A ještě k tomu když čas je jako třeba tetˇtak nejde net a já musím hodinu čekat než se načte blog atd… Takže tenhle článek píšu ve wordu a pak to je překopíruju :D
Další věc ohledně blogu je , že mi naprosto záhadně zmizelo menu , tudíš jsem nahraná a nevím s kým jsem affs podobně… ale to teť opravdu nemám čas ani náladu řešit , takže to nechám na dýl a tímto prosím affs , aby mě vynechaly z kontrol ! ;)
A teť už k deníčku..poslední článek byl ve středu dnes je neděle..
Takže to vemem hopem za zmínku stojí přespávání u Gagí .
Ten den jsme se s Lůcou a Gagí šli koupat na Babín a já pak spala u ní doma bylo to fajn máme šílený fotky ale díky rychlosti internetu je nezveřejním :/
Pak pátek celkem normální den byli jsme venku a zevlili. Nejlepší to bylo večer u moštárny (prostě Týna , Stázka a Renča ví :D). Naše mini zábava :D
Jinak možná jste postřehli nový jméno -Stázka myslím že už jsem jí tu někdy zmínila chodí se mnou do třídy ;) A poslední dva dny byla s naší partou takže si troufám říct , že je jen otázkou času kdy se dostane do naší ,,rodiny " neboli party =)
No a sobota !
Skvělej den ;)
Standa měl šestnáctiny takže samozřejmě řádná oslava :D
Nejdří v jsme šli k takovýmu rybníku bylo nás tam celkem dost (Standa , Týna , Já , Lůca , Stázka , Renča , Janča D, Lenka M s malou Týnkou a snad jsem na někoho nezapomněla ! :D)
Už předem jsme měli naplánovaný stanování takže pak jsem šla dom najíst se a pro spacáky a deky a jídlo pro Stázku a sešli se u Lůci na stavbě kde se mělo stanovat .Ještě jsme čekali na Týnu se Standou pak jel ještě Standa do ZR koupi něco na slavení protože zásoby už došli :D. Mezitím jsme postavili stan. Pak jsem šli ( Já , Standa , Týna Lůca, Sázka ,Renča a Jirka) na hřiště a tam jsme tak nějak prostě po našem slavili :D Akorát Lucka hned odešla a šla si lehnout bylo jí blbě ..:( škoda
Pak jsme se se Standou předbíhala v různých soutěží ( např. hvězda , kotrmelec,a mnoho dalšího :D)
Prohrála jsem myslím 7:8 nebo tak nějak prostě o jeden bod :D Ale neva v tý první soutěži jsem vyhrál a to je to hlavní !! =D
Pak čas plynul no a najednou že je půlnoc ! :D A díky slibu se museli Stázka se Standou jít vykoupat do rybníka :D Přemlouvali mě ať jdu taky ale já nechtěla , nakonec jsem ale nějakým způsobem šla :D Byla mi zima takže jsem jim utekla a šla za Lůcou . Zapomněla jsem napsat že mezi slavením začlo pršet takže Stázka všechny deky a spacáky i s Luckou :D přestěhovala dovnitř do stavby. Takže jsem tam šla a Lucce bylo pořád blbě . Chvíli jsme ta kecaly a pak došel zbytek. Lucka šla domů a já Stázka Týna a Standa jsem se chystali ke spaní.. jenže to nešlo byla jsem unavená ale byly 4 hodiny ránoa já pořád vzhůru.. protože bylo hezky Týna se Standou šli do stanu protože ta podlaha byla neskutěčně tvrdá … já tam nechtěla nechat Stázku samotnou když spala a stejně s něma dvou do stanu.. no nevím nevím :D Pak jsem na chvíli usnula a o půl 8 přišla Lucka že za chvíli přijede strejda a budou stavět takže jsme museli pryč doma jsme na chvililinku usnula .
No a přijel brácha s Luckou (jeho přítelkyně) protože u nás měli na několik dní malýho Jířu dneska odjížděl dom.. i když ho za pár dní zas uvidím chybí mi tu… pořád něco breptá , vše komentuje .. prostě teť je tu moc ticho..:) Jsem ráda že tu byl.. byla jsem s ním 2x na hřišti a užil si to ;) Už aby tu byl zase ;)
Jinak celý dny jsem naložená v bazénu :PP

Diary...4.7.2012 Holiday =)

4. července 2012 v 21:55 Deníček
Zdravím ! =)
Nevím jak u Vás , ale u nás byly teťkom hrozný bouřky (hlavně včera) , a nevím čím to je ,ale stává se mi ,že mám po bouřkách problémy z internetem.. dneska to bylo přímo katastrofální (Takže jsem hned PC vypla a šla dělat něco rozumnějšího :D ►A ne nechyběl mi ;) )
Každopádně i teť je to příšerný a jediná stránka na kterou chodím a jde je právě blog ;) U facebooku , votocvohoz,staj.ufonek, simpsonovi-online , youtube atd nemám nejmenší šanci..=/
Takže aspoňten blog ;)
Protže nemůžu nic nahrát (nebo můžu ale díky rychlosti internetu to nemám jak zveřejnit) , nebo přidat článek do rubriky fashion nebo DIY, tak musím psát deníček a nevadí mi to ostatně je to hlavní náplní blogu !! ;)
O včerejšku asi psát nebudu protože se nic extra nestalo , takže hupsnem rovnou na dnešek..:)
Ve dvě jsem šla ven . S Gagí , Lůcou a Renčou jsme se vypravili koupat do Veseláku ! :D
Pak jsem jela dom taťka už byl doma z práce a to znamenalo že dojel i můj skoro tříletej synovec Jířa ! :)
Mám ho fakt ráda.. chvíli jsme byli na písku , pak jsem zelejvali kytky atd ;) Pak jsem se najdeli a já se chystala ven Gagí už na mě zvonila , takže jsem šla na balkon a Jířa samozřejmě se mnou .. Na nakonec jsem ho vzala s sebou ven .. Přišli jsme pozdě což mě mrzí.. nesnáším nedochvilnost a čekání a přitom jsem takovej opozdilec... jenže já myslela , že pojedu na kole a nepočítala jsem , že s sebou budu brát Jířu.. Lucka byla celkem naštvaná když jsme došli tak pozdě a myslím , že Jířa jí na radosti nepřidal.. (nepochopím jak se někdo může bát dětí :D ! Tolik je miluju ;P) Na hřišti se Jířa bavil a byl spokojenej ;) Pak jsem ho odvedla s holkama domů.. celou cestu ho Gagí otravovala a provokovala myslím že se mu to líbilo ..:D Když jsem ho odvedla dom jeli jsme k Lence M . Byly s Luckou domluvený , že půjdou běhat a tak šli a my s Gagí si jely pěkně na kole :P :D. U druhý rybníka jsme si sedli a načli Jablečnýho sqvoše :* ( nepředtavujte si žádný alkoholiky byly jsme čtyři a neopil by se z toho ani jeden ;) chutná to jak šťává :)U rybníka bylo skvěle tak jsme si v klídku dopili a jeli dom.. Malej už spinkal.. Teť jsem se na něj šla kouknout a je tak sladkej ! :) Jak spinká... !! :))
A dneska konečně přijela Týna ;) Ale bohužel odjela Elis..:( :(
A zítra možná spím u Gagí ;)
Jo a taky čtu bááječnou knížku kterou mě Elča půjčila ! Všem doporučiju jmenuje se ČÍSLA 1-Na útěku
Je to o holce , která když se podívá lidem do očí vidí datum jeich smrti. Navíc její máma byla feťačka a umřela když jí bylo sedm takže je u pěstounů a chodí do zvlášní školy pro problémový děcka.. a no už radši mlčím ;)přečtěte si to sami ! :))

Česko a Slovensko ,,ovládá“ youtube :D

2. července 2012 v 20:58
Taky už o tom víte ? =) Češi a Slováci , spamují youtube..
,,chceme se totiž aby o nás svět věděl ! :)"
U populární písničky Tacabro -Tacatá - Tacatá , propuklo skoro šílenství ! :)
Češi a Slováci neustále spamují a komentují , je to až k neuvěření !! :)
Upřímně , přidávám se k nim !
Už jen můžeme čekat , kdy se o tom začne mluvit .. xD
Už vidím ty články na internetu nebo ve zprávách ! =D