Říjen 2012

Diary......31.10.2012

31. října 2012 v 18:58 Deníček

Čůs všichni ! :)
Zase nestíhám psát deníček ..:/
Poslední je ze soboty odpoledne :) Ve zkratce napíšu jak dopadl večer ;)
Úvodem chci říct , že to podle mě bylo moc fajn ! :)
Nejdřív přijela Kiki a pak Janča byly jsme u nás , pak jsme se vydaly na zastávku kde byla Týnka a z parku došli Žďáráci .. bylo jich zase dost ale míňjak minule a některý jsem ani neznala ale typuju že jich mohlo bejt tak 8 :D Pak došel Standa a taky Renča s Pájou a později i Elča.Čekali jsme dloho na kluky , ale měnili kola od auta takže jse šli na zábavu bez nich , zachvíli , ale dojeli =) a bylo to prostě dobrý.. pařili jsme dokonce jsem se i nedobrovolně vyválela ve sněhu .. no prostě a jednoduše bylo to fajn ;)

V neděli jsem šla zase na taneční. Byli celkem fajn , hlavně už mám vpodstatě stálýho tanečníka ;)

V pondělí bylo hnusně takže jsem celej den seděla doma :(

A v úterý neboli včera byl fajn den ! :) Přijel Tonda chvíli jsme byli na zastávce kde na mě zaútočil pavouk a pak jsme šli k nám.. Bylo to něco jako první oficiální seznámení :D Jako myslela jsem si že to bude horší (protože naši mi ho dřív zakazovali a hrozně jsme se hádali ) , ale proběhlo to vážně dobře a nejvíc si pokecali :D Ani jsem tam nemusela bejt :DD Pak jsme si dali polívku a svíčkovou :D No bylo to takový trošku ,,trapný" nebo prostě takový jako ve filmu :D , ale myslím že to přišlo jen mě.... :D protože jsem z toho měla strach ;)

A dneska jsem byla nakupovat (s mamkou). V Deichmanu jsem si koupila nový boty do tanečních . Divte se ale tentokrát s opravdovým velkým podpadkem !!!! (Já která podpadky nenosí a odmítá ! :D). Pak jsem si ještě koupila takový zimní chlupatý boty ale ty dostanu až na vánoce :D
Pak jsme šli do obchodu LOLA a tak jsem si koupila dvě bundy jednu taky pod stromeček (takovou teplou fialovou zimní) a druhou která se mi strašně moc líbila a musela jsem přemlouvat aby mi jí mamka vzala .. Nakonec mi jí vzala s tím že už jí mám jakoby k Vánocům , ale nosit jí budu teť protože je taková slabší :)


a jak se máte vy ? =) Taky už nakupujete na Vánoce ? =D

V CELÉM ČLÁNKU PÁR FOTEK ZE SOBOTY :


Diary......27.10.2012

27. října 2012 v 15:57 Deníček
Ty dva dny volna utekly až moc rychle každopádně aspoň jsem se dočkala dneška..! :) Dnes je totiž zase zábava :) A zase u nás ve veselí...minule byla úplně hustá ! ;) Psala jsem tu o tom článek bylo nás venku asi 30 protože přijeli všichni možný kámoši ;) Dneska má taky přijet hodně lidí , ale jaksi zašlo chumelit takže nevím jak to bude no... buť se naserem do zastávky nebo budeme rovnou do sokolovny na zábavu , ale to podle mě nebude ono...:/.Pořád ale lepší sníh než déšť..
Jinak včerejšek byl takovej... no .. jako ušel .. S Elčou jsme byli venku pak jsme šli k Týně a tam pařily takový ty kazetkový hry :D na televizi. Pak šla Elča dom a já s Týnou jsme šli naproti Tondovi... všichni tři jsme šli na holetín do lesa a pak celý zmrzlí zpátky:/ Nachvíli jsme se ohřáli u Verči , nabízela nám nějaký šperky co vyrábí :) A Tonda mi od ní koupil takový fialový srdíčko na krk :D (Chtěla ho Týna a on jí ho vykoupil :D). Pak jsem šli směrem k Růži (hospoda) chvíli jsme se zastavili na zastávce a pak šli do tý Růže vypili kofolu a šli . Týnka domů Tonda na bus a já ho doprovodila a šla taky domů ;)
Jo a ještě jsem tu nedávno psala že jsme byli minulou sobotu bruslit na zimáku takže tady je pár fotek :


Diary......25.10.2012

25. října 2012 v 19:12 Deníček
Čauky :) Docela dost se nudím...na to že jsou podzimní prázdky...:(
Včera jsem byla doma a dneska taky (sice jsem měla jít ven s Terkou ale zrušili jsme to ;) ).. Nic moc se nedělo akorát dneska přijeli prarodiče popřát mamce k narozkám.
Doufám že zítra už půjdu aspoň ven , ale nechci se všem vtírat jak vlezdoprdelka..:D Taky někdo může napsat ne ? :) Možná s tou Terkou nebo možná dojede Tonda pokud jo tak by to bylo fajn ( jo je celkem smutný že nebejt jeho tak nemám s kým chodit ven .. všechno se celkem dost změnilo... chci letní przdniny !! :( )
Jinak dám vám sem fotku ,,outfitu" na COUNTRY TANEČNÍCH je to nic moc.. hlavu nevidte :D Jen kousek copánků , na hlavě jsem ještě měla klobouk a v uších takový dřevěný náušnice :)

Diary......24.10.2012

24. října 2012 v 17:35 Deníček
Zdravíím vás ! :)
Od soboty jsem nepsala , takže se to pokusím trošku dohnat ;)
V sobotu na ten zimák nás nakonec jelo málo (oproti tomu kolik nás mělo jet) . Jela jsem já Janča a Renča +Honza. Ve Žďáře na nás čekal Tonda , bylo příšerný vedro a my s bruslema v batohu :D Táhli jsme se přes půlku Žďáru aby si mohl i Tonda vyzvednout brusle. Pak jsme šli k zimáku a čekali na Mikyho a Michala ;) No a pak jsme šli konečně bruslit ! :) Bylo to celkem fajn kluci tam samozřejmě dělali blbiny já s Jančou jsme se tam tak opatrně šouraly :D Ale pak jsme se trošku rozjezdila a celkem rychle to uteklo ;) Pak jsme šli ještě do orlovny já si dala pomerančovej džus ;) Pak pro nás přijel můj táta a vzal nás s holkama domů . Chvíli jsme byla doma a pak jsem šla znovu ven , protože Tonda a spol chtěli dojít a jít ven. Prvně jsem byla venku s Elčou Verčou a Renčou a čekali jsme (protože měli jít pěšky a je to asi 7km) po hodině jim píšu kde jsou a oni že u hettichu ( což je asi 6 km :D takže za hodinu ušli jakoby 1km :D) . Ale za půl hodiny mi volali že už jsou tu .. to jsem nechápala ...:D Později jsem z nich ( z Tondy- po dlouhým přemlouvání :D) dostala , že je někdo dovezl autem a došli jen do Radonína a pak už nemohli :D Šla jsem domů brzo , ale oni ještě dlouhoo pokračovali :D Nechtějte vědět jak dopadli :DD.

No a v neděli jsem měla taneční , tentokrát to byla country lekce a musím říct že byla celkem dobrá ! :)
Měla jsem džínovou minisukni, košili s koženým páskem ,kozačky s třásněma a klobouk (ten jsem si půjčila od Janči). Učili jsme se nějaký country tance , ale i opakovali to co jsme se učili minule a taky jsme hráli takovou hru :DD Kluci nás museli přenášet v náručí přes ,,řeku" (ta řeka byl prostor mezi židlema :D) . Chudák Roman , ale unesl mě ;) :DD

V pondělí jsem šla s Tondou ven a stejně tak i v úterý - neboli včera ;) Bylo to fajn :) A dneškem konečně začínají podzimní prázdky ! Sice jsou na mě docela krátký ale nevadí :D Už se neuvěřitelně těším na sobotu ! Bude u nás zábava :P To nás zas bude ! a bude to Legendární !!! ;) :) Teda doufám :P

Diary......20.10.2012

20. října 2012 v 13:27 Deníček
Jen takovej rychlo článek :)
Počítač už je spravenej (hned druhej den byl :P) Takže fajn ;) Tento týden byl celkem naprd.. S Tondou jsme se viděli bohužel jen ve středu protože měl odpolední (ve středu si to přehodil). Přijel i s Mikym a byly jsme venku pak došla i Verča ..:) Prvně bylo hezky , ale pak jsme celkem promrzli tak jsme šli na chvilinku do růže(hospoda) na takovej gaučík (v předsíni). Jinak se asi ani nic moc nedělo..:) No akorát včera myslela jsem že to bude další nudnej pátek , ale celkem to šlo , protože byl novej díl TVD ♥ (4X02) A pak mi psala Verča tak jsme šli spolu ven potkaly jsme Máru takže jsme byli i sním a pak za náma došel Standa s Týnou :) NEMOHLI JSME Z NICH :DDDD . Byla ,ale hrozná zima tak jsem šla domů. a Dneska ? Zatím jsem byla jen doma ,ale za chvíli vyrážíme na zimák bruslit :D Je to fakt dobrej nápad když je venku asi 20 stupňů :D Ale tak u nás je normální ,že se chováme krapet jinak :D Takže vyrážíme s bruslema a rukavicema :D Ale co na zimáku bude zima :D
No tak já pádím :) Pak vám napíšu jaký to bylo ;)

Řetězák 21

20. října 2012 v 4:57 Řetězáky

Co je lepší ?

spaní x bdění - Spaní :) ale někdy bdění :D
sobota x pátek - Sobota... ale někdy pátek
hudba x výtvarné umění - HUDBA ♥
ohňostroj x duha - Ohňostroj ;)
láska x přátelství - oboje♥
moře x hory - Moře na 100%
lízátko x čokoláda - Spíš lízátko ;)

Dokázala bys ...

...líbat někoho koho nemiluješ? Asi ano - bohužel..:(
...ublížit někomu a neomluvit se?Většinou se omlouvám i když udělám jen nějakou blbost...
...hádat se a vědět, že nemáš prqavdu?Těžko říct.. já mám totiž vždycky pravdu :PPP :DD

Oblíbené....

Barvy: Fialová , tyrkysová , zelená
Filmy: TĚCH JE STRAŠNĚ MOC..Z komedií mám ráda Drž hubu :D
Seriály: THE VAMPIRE DIARIES ♥♥♥, Pak třeba glee , simpsonovi , futurama, atd
Písničky: Každou chvíli nějaká jiná ...
Květiny: Kopretiny , fialky..

Řetězák 20

19. října 2012 v 21:53 Řetězáky
Vyber:
Orbit / Winterfresh = orbit
Mc'Donald / KFC = mekáč♥
Škoda / Mercedes = asi mercedes
Fotbal/ hokej = hokej
Studium / AuPair = AuPair ale jen když bych uměla dobře anglicky
Notebook / PC = Podle mě je lepší notebook.. je přenosmej , můžu si ho vzít kamkoli ...
Praha / Paříž = Paříž
Mp3 přehrávač / iPod = neřeším
PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola = učení
Moře =teplo
Marťan = vesmír
Proužky =čárky
Nebe = hvězdy
Peníze = bohatství
Cizí země = zahraničí
Horoskop = blíženec
KDYBYCH BYLA...
Princezna =byla bych bohatá
Milionářka = byla bych šťastná
Nesmrtelná = Chvíli si to užívala , ale až by mi začali umírat a stárnout moji blízcí tak bych hledala způsob jak zemřit
Slavná = to by bylo hustý :D Ale asi bechneměla žádný soukromí..:(
Prezidentka USA = To netuším c bych dělala :D
Kluk = ...To nevím.. prostě bych baly kluk ;)
Učitelka = Byla bych hodná
Popelářka = nebyla ! :D

Diary...16.10.2012

16. října 2012 v 21:27 Deníček
ČůSzz :)Tak sem se rozhodla dopsat deníček ;)
sobota byla suproooová nevím kde začít ! =)
Ráno jsem jela na tu školní akademii nechce se mi vše vypisovat prostě to dopadlo dobře ;) Kluci NAŠTĚSTÍ nepřijeli takže to viděli jen : Elča , Renča , Týna a Standa..:) Pak jsem s nima šla do školy.. tam jsme to prolezli (včetně VIP jídelny kde jsme to krapet vyžrali :D). Pak jsem jela dom a těšila se na večer. Kolem 6 konečně přijela Janča nachystali jsme se , najedli a jeli do Losenice :). Bylo to monstroozně luxusní (aspoň jsem si to myslela s odstupem času se dozvídám pár věcí co mě moc netěší) Každopádně to pro mě bylo luxusní. Šli jsme k Michalovi domů.Nebudu to vypisovat stejně na to asi nikdy nezapomenu :) Bylo to prostě hustý :D Pak jsem se vydali na zábavu...taky nebudu vypisovat protože na ní jen tak nezapomenu..:) Největší šok bylo když se tam oobjevila mamka se svým spolužákem (měli slučák) a taťka..byli nejvic vpohodě ;)Dokonce se seznámili i s Tondou a mamka s ním šla na panáka :) :DPak nás vzali s Jančou dom , jenže jsme se ještě stavovali u toho bejvalýho spolužáka :D Jo trošku party hard to jsem s našima v životě nezažila a nečekala bych to :D

V neděli byly taneční.. prej to byla nejtěžší lekce.. asi jo.. každopádně příště bude country lekce už se teším ! :) (asi poprví do tanečních)

Jinak se nic moc nedějě ;) Akorát teda dneska se mi rozbil PC takže jsem na šíleně starým a rozbitým a téměř nefunkčním noťasu :D .. Docela boj něco napsat...takže se kdyžtak omlouvám za chyby .. protože vždycky píšu najednou kouknu a kurzor třeba uprostřed věty takže to musím mazat překliknout na konec atd.. no prostě hrůza :D

Řetězák 19

15. října 2012 v 1:00 Řetězáky


Když mě někdo naštve, Tak hodně mě zklame..., ale můj problém je že neumím bejt naštavná dlouho a rychle odpouštím
Když jsem šťastná, Tak zářím :D Prostě jsem vpohodě a směju se;)
Když jsem smutná, ..Tak jsem buť nejradši někde zalezlá nebo naopak jdu ven aby přišla na jiný myšlenky
Když jsem uražená, Tak se většinou dusím smíchy :D Ale když jsme fakt HODNĚ uražená tak ignoruju
Když je toho na mě moc, Nevím asi zalezu k PC
Když se mi stýská po starých časech, Vzpomínám jak to bylo hezký , poslouchám písničky atd
Když se nudim, tak se snažím dělat něco abych senenudila
Když jsem zamyšlená,tak se prej tvářím srandovně :D
Když něco slíbim, Tak to splním
Když se v noci podívám na hvězdný nebe, hledám velkej vůz :D
Když nemůžu usnout,tak se převaluju

Řetězák 18

14. října 2012 v 22:04 Řetězáky
Vyber:
 • Jahody/Kiwi Jahody
 • Kamarádka/Kluk Oboje
 • Pat/Mat Kterej je kterej ? :D
 • Vánoce/Valentýn Vánoce
 • Růže/Tulipán růže
 • Kniha/Časopis kniha
 • Svetr/Mikina Mikina
 • Sukně/Kalhoty kalhoty
 • Barbie/EMO Ani jedno...
 • Les/Louka Hm... tak to nevím asi les
Co tě napadne jako první:
 • Morče moje dvě morčátka který jsem měla ..
 • Kafe kofein
 • Zemřít Katastrofa
 • Pusa Láska
 • Křída Škola
 • Láska Tonda
 • Rodina Máma a táta
 • Pes Nejlepší přítel člověka
 • Auto dopravní prostředek
 • Cesta nějaká alej :D

Řetězák 17

14. října 2012 v 1:00 Řetězáky

Přednastavenej řetězák :P


Řetězák 16

13. října 2012 v 12:00 Řetězáky
Tvoje nejoblíbenější barvy -Fialová , tyrkysová , zelená
Barva očí - Taková hnědá :)
Barva vlasů - Hnědá
Barva mobilu - Černá
Barva zubního kartáčku - Zeleno bílá
Barva propisky - Teť mám zelenou :D
Barva oblíbené věci - Já nevím co je má oblíbená věc :D
Barva plyšáka - Mám spoustu plyšáků..ale v posteli mám bílýho lachtana ;)
Barva koberce - Taková oranžová
Barva židle -Černá :)
Nejneoblíbenější barva -Hm... já nevím... asi zlatá , taková hnusně hnědá a khaky... ale nemám žádnou neoblíbenou barvu..
Černá x bílá - Černá
Bílá x modrá - Hm.... modrá
Modrá x zelená - Zelená
Zelená x růžová -Zelená
Růžová x fialová - Fialová

Řetězák 15

12. října 2012 v 18:18 Řetězáky
1. Koho posledního si políbila?
Tondu:)

Diary......12.10.2012

12. října 2012 v 17:49 Deníček
Víkend před náma ! :P
Kde jsou ty časy kdy byly pátky legendární ? :)
Je pravda , že teť si zase víc užívám ostatní všední dny , ale pátky jsou poslední dobou srašně nudný dny..:/. Většinou to , ale sobota nebo nějakej jinej den vynahradí , ale i tak.. prostě pátek bych si podle mě měla žívat víc..:D
Včera nakonec přijel jel Tonda a byli jsme venku s Týnou a Standou ty pak šli k Týně dom tak jme byli venku sami :) Bylo to fajn ;) . Dneska to moc fajnóózní ve škole ;)
První hodiny jsme se sice učili , ale druhou jsme už koukali na film a zbytek dne jsme zdobili třídu..:) Nikdy bych neřekla , že je naše třída tak kolektivní a , že spolu budeme umět tak dobře pracovat ! :) a výsledek ? Určitě stál za to ! Naše třída prokoukla a myslím že mám nejhezčí třídu ze školy ! ;) a halvně zapojili se téměř všichni ! ;)
Přes celou jednu stěnu třídy ne rověšená síť a na ní naše fotky z dětství+součastnosti u každýho je jméno , navíc je to rozdělený na letní období (podle toho kdy se kdo narodil) a každý období má něco charakteristickýho :) U jara jsou např. pomlázky a kuřátka atd, u léta slunce , može s nalepený mušličkama u podzimu třeba drak a listy ze stromů a u zimy vločky a sněhulák ;) Prostě to vypadá dobře ;)
Plus přes celou tabuly (máme ve třídě celkem tři :D tak přes tu jednu) je napsáno 3.L. A nakreslená beruška a všude jsou naše podpisy a nahoře třídní fotka :) Domů jsem jela už o půl 2 :) Doma jsem popřála mamce k narozkám .. myslím že dárek byl dobrej :) (Půlkilovej pytel oříšků v čokoládě , veliká čokoláda s oříškama a hrozinkama a takovej otvírací rámeček kde jsou dvě fotky - první když jsme s mamkou v porodnici a chová mě a druhá z předminulejch vánoc kde jsme spolu - novější fotku nemáme). Pak jsem byla chvíli na PC a pak jsem musela dělat něco doma (povlíct peřiny utřít prach atd ;) ) A teť se asi kouknu na minulej díl ČSMT protože jsem ho ještě neviděla a taky se musím kouknout jestli už je TVD s titulkama protože jsem mega fanynka a na ten díl čekám jak na smilování !! ♥ a ještě lepší zpráva - k večeři si udělám pizzu ! :P
A zítra ráno vstávám normálně jako do školy protože máme tu akademii (viz minulej článek) ;) Tak mi držte palcee :P


Diary......11.10.2012

11. října 2012 v 16:20 Deníček
Zdáárek ;)
Jak se máte ? :) Co ve škole ?
Já se mám celkem fajnově ;) Včera to ve škole celkem ušlo byla jsem zkoušená z biologie a mám 1- a to jsem se na to neučila ;) Ze zkoušení z chemie jsem dostala 3..:/. Jiank celkem ok psali jsme písemku z fyziky a měla jsem psát z občanky , ale napíšu si to až příště ;) a taky jsme psali z psychologie ale to snad dopadne dobře ;P
Jinak hned po škole jsem šla ven protože přijel Tonda byli jsme na moštárně a pak přijel Michal s jeho kámošem ( rodinnej řidič :D) Tomíkem... protože byla zima tak jsme byli v autě a kecali jsme a hráli karty atd..Kolem osmý jsem šla domů :)

A dnešek ? Dostala jsem dvojku z ošetovatelství , pak jsme psali z matiky , většinu jsem opsala ze sešitu :D Protože jsem ty příklady počítali tak uvidíme jak to dopadne ;) Taky jsme dotali písemku z biologie taky mám dvojku z kliniky nám písemku přesunula :P A z tý fyziky co jsme psali včera jsem dostala 3 což je dobrý ! ;)
Po škole jsme šla s Jančou na město koupila jsme si bílej lak na nehty a deoš play boy♥ (dost dobrá akce koupili jsme si to s jančou napůl - 2 deoše playboy za 100kč takže jeden za 50kč normálně stojí jeden přes 80kč někdy i přes 100,- ).
A teť už jen čekám na Tondu a spol a půjdeme ven :P A zítra to bude taky fajn protože se učíme jenom dvě hodiny a pak budeme zdobit třídu protože naše škola slaví výročí 40. let . A budeme i dřív končit ;) A v sobotu máme akademii . Kdo chodí na můj blog tak ví že i před prázdninama jsem už jednu akademii měli jenže to bylo en pro školu tentokrát je to pro veřejnost a bude i prohlídka školy atd ;) Navíc školu teť zpravovali takže máme novou fasádu zateplení okna plot atd ;) Problém je ovšem v tom , že naše třída vystupuje taky a máme spartakiádu ( už jsem sem z tý první spartakiády dávala i fotky atd) no prostě tam jakože tancujeme a máme červený kraťásky , bílí tílka vysoký ponožky atd... Fakt dobrý :D Nevadilo by mě to ,ale pointa zpočívá v tom ,že tam chcou jít moji kamarádi - skoro celá parta + Tonda a kluci od něj... bude to úplně mega trapas... takový ponížení před nima :D Budou se mi určitě strašně moc smát ... :/ xD
Jediný co mě uklidňuje je to že v sobotu je i zábava v Losenici... aspoń se mám na co těšit... no prostě sobota bude docela narvaná... a v neděli taneční ;)


♥Mr.davacko - Láska♥

9. října 2012 v 21:07 Deníček
Jo... ujíždím na takovejch písničkách.. ale tahle je dost libózní ! ;P

...♥,,Láska neni hoci čo, láska sú city, láska je to čo človek aspoň raz v živote cíti, láska vie zabíjať, láska vie potešiť, lásku treba dobíjať a musíš k nej dobrý byt,
Láska neni hoci čo, láska sú city, láska je to čo človek aspoň raz v živote cíti, láska vie zabíjať, láska vie potešiť, lásku treba dobíjať a musíš k nej dobrý byt"..♥


Diary......9.10.2012

9. října 2012 v 15:33 Deníček
Čautééé ! :)
Tak taneční byly super...:) Musím říct že to byla první lekce která mě bavila :) Prostě fajn prodloužená ;) Až na to že sem teda spadla , ale to ještě ani nezačala hodina :D ale i tak to byl trapas :D Tancovala jsem i s taťkou .. polka byla prostě katasrofa :D Vůbec mu to nešlo ale mazurku a blues jsme zvládli :D ;)

Včera neboli v pondělí mě opět nasrala ta kráva němčinářka... tohle už se opravdu komentovat nedá.... chtěla jsem si opravit písemku a ona mi tam dala úplně něco jinýho ... a asi tak 100x těžší ..! NO COMENT !! -_-
Naštěstí mi náladu zpravilo odpoledne.. protože včerejšek byl podle mě dost luxusní ;) Prvně jsem šla k Verči a pak konečně přijel Tonda..:) Venku jsme fakt blbli :D Byl to prostě dobrej den ;) :*

A dneska se asi budu věnovat učení (spíš asi ne ale tak uvidíme :D) .

Úplně boží animce..:)

NEVÍTE NĚKDO JAK SE TAKOVÝHLE ANIMACE VYRÁBĚJ ?? :)¨

Řetězák 14

7. října 2012 v 16:10 Řetězáky
Sedm věcí které máš v tašce :
Mobil , peníze , klíče , hřeben , voňavku , korektor,kapesníčky ,....


Diary.....7.10..2012

7. října 2012 v 12:22 Deníček
Zdárek ;)
Tak a je tu zase neděle... vždycky to tak uteče... hlavně soboty..
Nevím jak u vás ale u nás je příšerně...zima prší... prostě HNUS ! :( To fakt totálně zkazí náladu..:/
Sobota neboli včerejšek byl fajn ;) Strašně jsem se těšila na Tondu , kterej ale přijel až o půl 6, mírně jsem raplila kde je a když mu volám tak mi řekl, že už jsou s Michalem na hrázi.. Já tam byla taky akorát kousek dál ( s Renčou , Týnou a Standou). Pak to ale bylo fajnovní ;) Teda až na Michala :D Trochu jsem se hádali a on se pak šel projít... :D No a procházel se fakt dost dlouho protože se stratil a pak vyšel někde v lese a nakonec v Matějově :D Tak mu pak jel Tonda kousek naproti na Standově kole a bylo to OK :D Pak došla Verča ;). Kolem osmý se Renča odpojila a Týna se Standou jeli s Mariem atd někam pryč :). Já Tonda Michal a Verča jsme šli na hřiště ..:D Tam kluci různě blbli a prostě no... dělali hovadiny :D Pak nás Michal roztočil na kolotoči (fakt hodně) a Verči se udělalo blbě :D (CHUDÁÁK :/ :D). Pak se zaase Michal zvedl a odešel že prej jede domů sám... My jsme si fakt mysleli že odjel ale pak přišel a měl párky v rohlíku :D (Takže byl v růži) . Tonda tam samozřejmě musel hned taky jít a koupit si je :D . Verča šla dom a já s klukama jsem byli na zastávce u obecňáku a pak jsem šla taky takže mě šli doprovodit a jeli taky ;)

Dneska Tonda přijede už v 1 , jenže to počasí ..:/ :( . A večer mám prodlpuženou.. vůbec se netěším (jen na to jak budu mít na sobě ty šaty a jak budu prostě vypadat :D) ale prostě mám starch protožemi ty tance moc nejdou a teť tam bude plno lidí a hlavně naši a budou na mě koukat...:/Hrůůza

Jeden kámoš to měl na FB a líbí se mi to :) I když tenhle styl hudby skoro neposlouchám


Další promarněnej pátek..

5. října 2012 v 17:47 Deníček
Pátek.. a zase prozevlenej... kde jsou ty skvělý pátky ?
Ty pátky kdy jsem bejvávala venku s partou..?
Takovej pátek už nebyl pěkně dlouho..:(

Umřu nudou... potřebuju nějakou akci..!


Tumblr_lo8wm9fcx41qgf8m1o1_500_large
ať už je zítřek...
Dva dny bez něj... je to jako celá věčnost...