Listopad 2012

14. den - tvá nejranější vzpomínka

30. listopadu 2012 v 21:03 30 dní
14. den - tvá nejranější vzpomínka

Vůbec netuším , která vzpomínka je moje první... to přeci nemůže vědět nikdo ...:D.. Pamatuju si , ale jak jsem jednou jela ještě v kočárku - golfáči a rozepla jsem si takovej ten popruh :D , pak si pamatuju můj první den ve školce , ale nevím jestli to bylo v první nebo ve druhý protože jsem chodila do dvou :D. Pak si taky pamatuju na nějaký chvilky ze školky . :D Nevím co dál psát a ani se mi nic psát nechce takže pro dnešek se žádný slohovky nedočkáte ;)


13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a

29. listopadu 2012 v 18:54 30 dní
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a

Nevím co na toto téma psát , protože já bych neměnila ! :) Jsem spokojená tak kde jsem.. Chci bydlet v rodinným domku na vesnici blízko města..:) Kdyby bylo na mě brala bych samozřejmě nějakou velkou vilu s luxusníma pokojema , obrovským bazénem a vířivkou :D Ale to je dost nerálný...:) Nechtěla bych se stěhovat do ciziny... sice se mi líbí amerika , ale prostě bych nechtěla odcestovat od všech kamarádů , rodiny atd..:) . Na druhou stranu bych se ráda podívala skoro kamkoli...jak do vyspělých zemí tak třeba do zaostalých afrických států... chtěla bych prostě prošmejdit svět , ale to je další nereálná věc..:D
Nevím co dál psát takže THE END :D

12. den - popiš celý svůj den v heslech

28. listopadu 2012 v 19:17 30 dní
12. den - popiš celý svůj den v heslech

7:30 -7:00 Vstala jsem :) šla jsem na WC :D Pak jsme si dala čokoládový taštičky v mléku a čaj , pak jsem se zkultivovala v koupleně , oblíkla se namalovala a šla.
7:00-7:30 S Elčou a Verčou jsem šla k zastávce , pak nastoupila do busu a jela do ZR pak s Jančou do kaufu pro mentolový kapesníčka a do školy :D
7:30-14:25 Prostě škola ...:D Učení, sváča , učení , objed , učení :DD
14:25-17:00 Nakupování dárku pro Tondu a prostě šmejdění po obchodech( s Elčou Terkou a Verčou ► pak holky odjely a zůstala jen Elča)
17:00-17:30 Než jsem se dostala domů :D
17:30-19:15- Večeře a sedění u PC :D
►Dál je to ve hvězdách :D

11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje

27. listopadu 2012 v 20:55 30 dní
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
Jsem ráda , že dneska se nebudu muset moc rozepisovat :D
1.KUBA - with you (tenhle song asi na netu nikde nenajdete ;) )
2.Killaz chtěl bych ti říct (slušná verze písničky chtěl bych tě svlíct :D)3.
3.30H!3 ft. Kesha - My First Kiss
4.Eso - Jedině ty
5.V3nice-Milujeme ty co nás odmítají
6.Dj Fero - Milujem ťa
7.Killaz-Frigidní panna
8.Meg&Dia-Monster(dotexe dumpstep remix)
9.Killaz-Víš jak to bylo
10.3 Doors down-Here without you


(Jsou tam jak oblíbený písničky tak i ty který už moc neposlouchám )

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

26. listopadu 2012 v 18:56 30 dní
10. den - popiš svou první lásku a první polibek

Každej znás určitě vzpomíná na první pusu a první vztah...Pokusím se sesmolit článek a podělit se s váma o svoji první lásku. Samozřejmě vynechám dětský lásky ( i když s Dankem jsem chodila asi 2 roky ,ale to byl 1. stupeň ZŠ :D). Taková to ,,dospělejší láska" byla s Kubou (to mi bylo myslím 15), i když ten vztah neměl skoro žádnej smysl a teť Kubu moc nemusím nikdy jsem neřekla že toho lituju ani toho že jsem ho poznala...Byla jsem fakt zamilovaná ..nevím jak on..možná zezačátku , pak už to ale bylo divný a celý jeho chování ke mě bylo hnusný ! Mám bejt upřímná ? Moje první opravdová láska je až teť a to s Tondou.. on se ke mě chová tak jak bych si přála... je normální že přijde a dá mi pusu , chytne mě za ruku , řekne že mě miluje , políbí mě a prostě je skvělej ..tohle u Kubi nebylo..pusu mi dal málokdy..a choval se ke mě hezky hlavně přes FB a mobil.. když za mnou přijel tak se spíš bavil s ostatníma a nikdy jsme nebyli spolu sami abysme si pokecali nebo tak každopádně na první pusu nezapomenu ... Nevím co o tom víc napsat... nebylo to nijak krásný ani romantický..prostě když odjížděl dom dali jsme si pusu a bylo...Pak takovej ten větší polibek byl taky nic moc bylo to v autě kde byli i kamarádi takže trapas..:/ Byla jsem blbá....vlastně né nebyla... to on byl naprostej idiot..nebudu tady psát co udělal je to prostě kokot :DD Jsem ráda , že jsme se rozešli ;) Ostatní kluky můžu přeskočit a co se Tondy týče ? :) První líbačka proběhla když jsme byli oba opilí :D A normální pusu jsme si dali až dýl (teť už se na pusy moc nehraje většinou se prostě každej začne líbat :D).
Tonda je moje první opravdová láska a těm ostatním nesahá ani po kotníky ;)..tohle větou bych asi článek ukončila ;))


Bleskovka ! ;)

25. listopadu 2012 v 14:38
Po delší době je tu bleskovka :)
1.Těšíš se na Vánoce ?
2. Jak slavíš Mikuláše ? ( chodíš za masku nebo ne ?)
3.Máš už koupený dárky ?
4.Co si nejvíc přeješ pod stromeček ?
5.Pokud máš kluka(holku) víš co jí koupit k vánocům ? Pokud nemáš vžij se do situace že ano a co bys mu (jí) koupil/a ?
6.Co budeš k Vánocům kupovat rodičům ?
7.Máš rád/a sníh ?
8.Budete péct cukroví ? :)
9.Nejoblíbenější cukroví ? :)
10.Už víš co budeš dělat na Silvestra ?
11.Jak u vás probíhá typickej štědrej den ?
12.Řešíš už vánoce nebo je to pro tebe ještě daleko ?
13.Jaká je tvá nejoblíbenější vánoční pohádka ? :)


9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

24. listopadu 2012 v 21:54 30 dní
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

Určitě záleží jak moc daleká budoucnost...jestli za rok... za 10 nebo třeba za 50 let..
Za prví doufám , že nebude konec světa :D Pokud jo nemá cenu nic psát .. pokud ne tak bych to chtěla asi takhle...
Můj první cíl je udělat maturitu , samozřejmě doufám , že budu šťastná a zdravá ..:) Doufám , že se budu mít dobře ... Pak bych taky chtěla ,abych udělala přijímačky na nějakou vejšku...a především abych se rozhodla pro správnou školu..:). Doufám , že kolem sebe pořád budu mít nejblížší lidi.;)
Teť se trochu posuneme ...samozřejmě chci dodělat vejšku...pak bych chtěla mít krásnej a úžasnej vztah.. později i svadbu , děti krásnej domov a zázemí a samozřejmě nějakou fajn práci.
Doufám , že budu mít jednoho manžela s kterým budu až do smrti šťastná . Doufám že budu mít zdravý děti a že prostě a jednoduše budu žít spokojenj život =)

Diary......24.11.2012

24. listopadu 2012 v 21:48 Deníček
Ahojky :) Od pondělí jsem nepsala deníčkovej článek , takže ve stručnosti ..:) V úterý přijel Tonda...:) Byli jsme venku a bylo to fajn..jsme paka ..:D Jooo prostě super dvojka :D Málokdo by udělal to co my... nevadí :D Na ten den jen tak nezapomenu ;). Pak přijel ve čtvrtek a to jsme byli u nás :) Samozřejmě s ním mamka skoro celou dobu kecala a furt mu cpala nějaký jídlo :DD Takže jsem si ho ani neužila :D :/. Včera neboli v pátek jsem jeli konečně do tý Polný o který tu píšu už hrozně dlouho :) Z Veselí nás jelo víc ..:) Já jsem jela s Renčou Jančou a Týnkou autobusy měli asi 20minut spoždění .. ale naštěstí dojely .. Kluci nám drželi místa a jela i Kikina se ségrou , z kluků jeli oba Michalové Tomík a samozřejmě Tonda . Cesta byla zajímavá :D Trvala celkem dlouho ,ale byla sranda :) Pak jsme šli na tu discošku ;) Já s Kiki jsme měli vstup zadarmo :P a to jen proto , že jsme na FB pozvali všechny přáteli a sdíleli tu akci :D Celá akce probíhala celkem fajnově zatrsala jsem si a celkem si to užila ;). Ve třičtvrtě na 2 hlásili ,že pojede autobusovej svoz zpátky takže kolem druhý jsme šli a asi ve čtvrt na 3 jsme odjížděli. Na tu cestu se nedá zapomenout :D Tonda tam dělal bordel :´D Zpíval křičel a furt něco mlel :D Já jsem byla už úplně zoufalá a lidi v busu taky :D Každopádně všichni cestu přežili ..teda aspoň do Veslí .. nevím jak dojeli do Žďáru :D. Jinak dneska zevlím... a taky se léčím protože jsem jaksi nachladla (není divu :D). Koukala jsem na Rozbřesk 2 jsem ráda , že jsem na to nešla do kina když už se to dá vpohodě stáhnout :) Ušetřila jsem 100 kč :D Líbilo se mi to .. škoda že už twilight sága končí...:/ Sice to na knížku nemá ,ale i tak se mi film líbil ;) Pak jsem taky koukala na Královnu XXL a nějaký díly futuramy ..prostě tak nějak přežívám sobotu...;)

8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem

23. listopadu 2012 v 17:57 30 dní
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem

Ahoj :) takže je tu 8. den tohodle projektu...:) Tohle téma je pro mě docela HODNĚ těžký... Myslím , že nejspokojenější jsem byla asi jako dítě , ale na to si zas tak moc nepamatuju , takže se pokusím napsat něco co si pamatuju ...:) První chvíle byla asi když mi bylo tak 10-12 let :D Pamatuju si , že jsme měli na ulici takovou skvělou partičku a furt hráli nějaký hry (měla jsem kamarády jak ve Žďáře kde jsem bydlela tak i ve Veselí kam jsem jezdila a bydlím zde teť). Pak bylo období kdy jsem se nastěhovala do Veselí to mi bylo asi 14. Vím , že jednu dobu jsem byla se svým životem spokojená.. poznala jsem nový lidi a i s nima jsem chodila ven a bylo to strašně fajn , jenže to bohužel celkem rychle skončilo...Pak byl můj život celkem nuda .. ale když jsem byla v prváku , přišel asi jeden z největších zvratů...poznala jsem další nový lidi (kluky ze ZR - Kubu a spol) , i když většinu z nich teť fakt nemusím a vlastně se ani nevídáme poznala jsem díky nim spoustu jiných lidí , prožila jsem úplně boží období mýho života a vlastně jsem tak nějak začala pořádně žít ;). Pak asi přišlo to nejspokojenější období v mým životě ..:) bylo to léto 2011 ..nikdy na to léto nezapomenu...prožila jsem ho s lidma který pro mě strašně moc znamenají a pořád jsme ,,spolu". V tohle období jsem byla fakt šťastná... mohla jsem si dělat skoro cokoli...naši mě ani tolik nehlídali .. a já si fakt užívala života s partou :) Tohle období přetrvává do teď... ,ale jak asi víte poznali jsme další lidi (kluky) a kdo mě zná , nebo čte můj blog ví , že s jedním z nich chodím... a když to tak řeknu jsem nejšťastnější...:) Sice , jsem si ho musela vybojovat a vydupat , ale teť si myslím , že už to snad bude dobrý a bude jen šťastná ...:)
Vpodstatě jsem vám tu vypsala moje nej. období...vím , že jsem měla psát jen o jednom...jenže oni na sebe navzájem navazují... ale o tom bych tu psala ještě hrozně dlouho ! :)

Bohužel strašně spěchám a nemám čas psát ... omlouvám se , že jsem to celkem odbyla mějste se a pááá ! :)

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

22. listopadu 2012 v 15:05 30 dní
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
Takže moje znamení je blíženec , četla jsem spoustu charakteristik a některé se i trochu liší ..
Tady je jedna z nich : Blíženci jsou lidé vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Tito idealisté si libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti. Jsou to lidé živlu vzduchu a ukrývají se v nich dvě různé osobnosti.

Vlastně sama nedokážu posoudit jestli na mě tahle charakteristika sedí...Našla jsem ještě konkrétnější charakteristiku přímo na ženu :)

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

21. listopadu 2012 v 16:28 30 dní
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

Wau... 30 je vážně docel dost ...:D Možná tu budou blbosti a naopak tu bude něco důležitého chybět ...

1.Jmenuji se Jana Králová
2.Je mi 17
3.Mám jednoho bráchu , kterýmu už bude 30 a má svou rodinu :)
4.Jsem zamilovaná :P ♥
5.Mám (nebo spíš měla jsem ..) tu nejlepší partu ..!(teť nějak nevím jestli vůbec nějaká parta je...)
6.Chodím na zdravotní lyceum
7.Myslím , že jsem přátelská
8. Jsem důvěřivá
9.Jsem žárlivá ... ale nerada dělám scény
10.To co si umanu chci a snažím se to dostat
11.Nerada se vzdávám když o něco fakt stojím
12.Má oblíbená barva je fialová
13.Miluju párty , alkohol a přitahuje mě to co je zakázaný
14.Nesnáším lži , faleš , podvody , nevěru , namyšlenost , sobeckost a pomluvy
15.Jsem tak trochu snílek...
16.Můj nejoblíbenější předmět je angličtina
17.Mám strach z pavouků , smrti , smutku , osamělosti , maturity , příjímaček a mnoho dalšího
18. Souhlasím skoro s každou špatností a často jsem to já koho to napadne :D
19.Jsem tichej člověk , ale jakmile se ocitnu v blízkosti někoho koho mám ráda a dobře ho znám dokážu mlet a často to jsou hrozný hovadiny...:D A pak už jsou všichni rádi že mlčím.
20.Nemám se ráda a hodně lidí mi říká , že jsem k sobě krtická a , že na sobě hledám jen chyby
21.Strašně moc mě potěší úplná maličkost...
22.Miluju léto ! ♥
23.Chtěla bych být stále mladá :)
24.Má nejnovější přezdívka (která se mimochodem chytla ) je Jahůdka
25.Nenávidím když je venku zima , nebo prší
26.Ráda provokuju :D
27.Miluju pizzu :P
28.Nedokážu si představit pořádnej mejdan bez kámošů a alkoholu
29.Jsem celkem citlivá , ale nerada to dávám najevo
30.Miluju Tondu :* :D ♥

5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě

21. listopadu 2012 v 16:15 30 dní
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě

Omlouvám jsem , že jsem včera nepřidala 5. den takže tu bude dneska ;)
Tentokrát to bude vlastně úplně krátké...Nikdy jsem o sebevraždě neuvažovala..Myslím si ,že bych na to ani neměla odvahu...Neříkám , že jsem nikdy nebyla zoufalá , ale myslím , že bych se prostě nedokázala zabít...Vlastně ani dál nevím co k tomuto tématu psát takže konec :)


Klidně piště svoje názory na toto téma ;)

Diary......19.11.2012

19. listopadu 2012 v 17:58 Deníček
Ahojtee =)
Poslední dobou moc nepíšu deníčkový články (na to , že jsem dřív psala téměř denně). Takže aspoň něco málo :) .
V pátek jsem byla doma a koukala na Upíří deníky ♥ Lepší seriál neznám ...prostě kldinej pátek :) . V sobotu byl den na kterej jsem se těšila snad 14 dní. Byla zábava v ZR... nakonec to , ale dopadlo úplně jinak než jsem si představovala..
S Gagí jsem dojela na nádru a šli jsme s Tondou a Lukášek do kauflandu nakoupit pití ..:) Pak jsme šli k Tondovi domů (takže už mě viděla i celá jeho rodina ;) ). Mezitím nám několikrát volala Renča , jenže mi prostě nestíhali.. Pak jsme se totiž ještě sekli u kina protože tam Lukáš potkal nějakýho kámoše... pak jsme šli na město a připojil se k nám Nedwi a taky Michal a Tomík. (Aspoň myslím teť si vůbec nevybavuju kdo tam všechno byl :D Ale pak se tam objevil i Miky ,ale netuším kdy ..:D). Pak jsme byli hrozně dlouho před sokolovnou a tam už bylo víc známých lidí a konečně ta Renča. Lukáš to celkem přehnal takže jsme museli sehnat taxík a jel domů :DD Na zábavu jsme šli celkem pozdě... Bylo to tam mrtví... no a pak když už jsme se chytali dom tak šel Tonda nahoru na balkon ke stolu pro moje věci... Jenže přišel a řekl ,že tam nemám tašku ...Tak jsem tam běžela a taška tam fakt nebyla...našla jsem jí mrsklou úplně u jinýho stolu jenže totálně prázdnou...Takže foťák v prdeli , peníze (470,-kč) v prdeli prostě všechny věci pryč ... čepice , rukavice , parfém , řasenka,lesk, korektor,takovej skládací hřebínek se zrcátkem , žvejky prostě úplně všechno... až na kapesníčky ..(jo věděli , že je budu potřebovat ..-_-).Takže jsem to samozřejmě obrečela ...a nejvíc mě na tom štve ,že ty prachy byly Tondy...:/ Prostě žďárský zábavy už asi nebudu navštěvovat ...-_-
No a v neděli byly taneční tentokrát byly vpohodě ,protože jsme tancovali míň a nacvičovali nástup na věneček..:)
A to znamená , že příští týden taneční nejsou a za dní je poslední lekce - věneček , neboli absolventskej ples...! JUPÍÍÍ :D


4. den - tvůj názor na náboženství

19. listopadu 2012 v 15:22 30 dní
4. den - tvůj názor na náboženství
Takže dnešní téma mě moc nesedne... vlastně vůbec nevím co mám psát..Asi bych měla začít tím , že nejsem věřící - aspoň né v tom pravým slova smyslu..nejsem pokřtěná , nechodím do kostela a nikdy jsem nechodila do náboženství . Na druhou stranu jsem přesvědčená , že po smrti něco je ...asi né nebe, kde je bůh , ale prostě věřím na duchy...tudíž něco mystickýho podle mě existuje a nikdo mi to nevyvrátí.Když by se mě někdo optatl jestli věřím v Boha , nebo jestli si myslím že existuje nevěděla bych co odpovědět .. v podstatě nevěřím ,ale bála bych se to nahlas říct ..Protože mám pocit , že pokud existuje tak by se na mě zlobil ..:D A z toho vlastně plyne , že v něj věřím..:D .Modlila jsem se jen párkrát v životě ..většinou jsem byla úplně na dně a zoufalá a už jsem nevěděla co dělat tak jsem se prostě začala modlit , ale samozřejmě neumím žádný modlidby , takže jsem prostě říkala to co mám na srdci , omlouvala jsem se za to že nejsem věřící , ale že potřebuju pomoct , omlouvala jsem se ,že se neumím modlit a že mě to nikdo nenaučil , ale potřebuju aby mě vyslech a nějak pomohl.... víte co je na tom nejhustěší..dopadlo to dobře...
Teť je ,ale otázkou jestli mě opravdu vyslech Bůh ,nebo to bylo jen štěstí....Vlastně to může být i tak , že se člověk modlí a něco si hrozně moc přeje a docílí toho vlastně jen díky sobě , svojí vůli nebo díky svýmu chování , možná věří , že mu pomohl Bůh , ale co když si vlastně pomohl sám... ? :)
Budu ráda když mi napíšete do komentářů svůj názor :)

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

18. listopadu 2012 v 15:11 30 dní
Takže zdravím vás, je tu další článek z projektu 30. dní :)

Dnešním tématem jsou drogy a alkohol. Nevím jak u vás , ale v u mě je tohle téma neustále omílané..jak už ve škole , na různých přednáškách atd , tak samozřejmě i doma , nemluvě o internetu , televizi a rádiích...
Všichni se snaží varovat a to hlavně mladé lidi ..:) Ale upřímně kdo se v mládí neopil ?
Abych pravdu řekla i já jsem se několikrát opila.. no a co ? Patří to k životu... teda podle mě..každej by si to měl někdy zažít.. Bohužel né u všech to dopadá dobře a někdy jsou z toho opravdu nepěkné následky nebo vzpomínky...(i když někdy je to s těma vzpomínkama horší :DD)
Po pravdě říkám , ano piju alkohol ... vlastně skoro na každý akci...Patří k to k tomu.. a není podmínkou vožrat se jak hovado... prostě by každej měl vědět kdy má přesat.. umět se trochu hlídat...neříkám , že se mi to vždycky povede , ale nikdy jsem neudělala žádnou velkou ostudu (aspoň myslím :D) Neříkám , že jsem neudělala pod vlivem alkoholu žádnou blbost..udělala ...a né jednou i když třeba bych to udělala i bez toho alkoholu kdo ví...:) ale naštěstí to nikdy nemělo nějaký nenávratný následky ;) Hrdě můžu říct , že jsem se nikdy nepoblila (kámoši by hned namítali a začínali by mě předhazovat moje ublinknutí :D Ale to jsem si jen tak odflusla :DDD) a při mím štěstí i když toho vypiju celkem dost ráno mi je dobře ... což hodně lidí nedokáže pochopit :D Každopádně alkoholu mám kladnej vztah.. (Hlavně si prosím nepředstavujte že denně sedím u flašky vodky :D To zas né :D).Prostě mi přijde vpohodě když s kámošema vyrazíme na akci a koupíme flašky a prostě popíjíme... co je na tom v našem věku špatný ? =) To by asi tak nějak k alkoholu stačilo:)
Jaký na to máte názor vy ?
Jinak třeba pivo nepiju vůbec , prostě mi nechutná :) Já jsem spíš na rum , vodku , jina(nevím jak se to píše prostě džina :D) pak třeba nějaký hubolepy :D jako je zelená , nebo jelzin nebo amunzenky = sladký vodky (těhle slaďáren bych ale nemohla vypít flašku to by se mi asi zalepil žaludek :D), nevadí mi víno nebo šampáňo .. co fakt nemusím je , ale absint ..:)

..a teť drogy to se pokusím trošku zkrátit ..
Ehm... narovinu ! Kdo bere tvrdý drogy je pro mě naprostá sračka , nula odpad , blivajz ... Nikdy to nepochopím...vždyť ty lidi musí vědět do čeho jdou... Je mi zle z feťáků ...hnusný smažky !

No , ale.... pak je tu ještě mariuhanna.
Je to droga , ale není tak škodlivá .. Vlastně má hodně příznivců...
Všechno ce jsem napsala k drogám si nemyslím o lidech co trávu hulí.... Nemyslím si ,že je to správný , ale rozhodně to nejsou smažky... Tráva má podle mě čím dál víc příznivců a hodně lidí to i vyměnilo za cigarety. Asi bych ani nespočítala kolik lidí v mým okolí trávu hulí nebo hulilo... To číslo by bylo obrovský...
Nikdy jsem nepodporovala hulení každej den ..prostě NE ! Ale proč si nedát příležitostně ?
Bohužel v okolí mám i lidi , kteří hulí denně...
Mrzí mě to , ale je to jejich život..jejich zdraví...
JÁ S TÍM NIC NENADĚLÁM..BOHUŽEL...

Možná vás to zaskočí , ale víc mi vadí kuřáci cigaret ... Co máš z toho že si zapálíš cígo ? Nic..jen závislost, zničený zdraví a míň peněz... O marihuně to sice platí taky , ale má i lečivý účinky a navíc z cigarety nemáš žádnej požitek což se o mariuhaně říct nedá...:)

2. den - kde bys chtěl/a být za deset let

17. listopadu 2012 v 19:59 30 dní
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let

Dnešní téma je pro mě tak trochu oříšek.. Upřímně nevím co bude za týden... nebo za měsíc... a 10 let ? Je to hrozná doba... hlavně si nedokážu představit , že budu tak stará...:D :(. Bude mi 27 , to znamená , že už asi budu mít dodělanou školu (pokud se na nějakou dostanu) . Takže bych se viděla asi někde v práci...:) Myslím , že budu bydlet normálně v ČR , možná i ve Veselí... a přála bych si mít úžasnýho , hodnýho přítele , kterej by mě miloval a čekat s ním třeba miminko ..:). Prostě žít obyčejnej , ale spokojenej život... Chtěla bych být šťastná , přiměřeně bohatá a zdravá .. ;)


1. den - tvůj současný vztah

16. listopadu 2012 v 19:43 30 dní
1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
Takže jak jste mohli postřehnout rozhodla jsem se zapojit do ,,projektu 30dní"

Tak tedy den první :)

Vlastně ani nevím jak začít...:) , nejspíš tím že jsem zadaná. Můj vztah je , ale řekla bych trošku komplikovanější a vlastně jsem se i rozmýšlela jestli to tu budu rozebírat , ale nakonec jsem se rozhodla , že bych asi měla i když nebudu se v tom vrtat do hloubky .. Asi bych vás měla ujistit , že jsem ve vztahu šťastná , myslím ,že si rozumíme . Těžko se to posuzuje po necelých 3 měsících , ale řeknu to takhle NEMĚNILA BYCH ZA JINÝHO KLUKA ♥ . Je krásný slyšet jak se k sobě hodíme , nebo když mi jeho kamarádi říkají , že mě fakt miluje , že o mě mluví , že to se mnou myslí vážně...Jé úžasný slyšet , že holku jako jsem já ještě nepotkal a milion jinejch lichotek , který tady nebudu vypisovat :) Prostě ten pocit je úžasnej...Prostě LÁSKA ;) Asi si teda říkáte proč jsem psala , že je to komplikovanější. Jde o moje rodiče .. Začátky byly fakt krušný , zakazovali mi ho ...strašně jsme se hádali ... (na jejich obranu chci říct , že by mi kluka nezakazovali , jen se jim prostě nelíbilo že chodím zrovna s ním - s Tondou , jinýho kluka by mi naopak schvalovali..). Pak se to tak nějak zlomilo a vše bylo fajn :) . Jenže pak ani nevím jak se to znovu posralo...-_- a začlo to vše nanovo a možná i horší... To mě hodně zlomilo ..(je to docela rána když po měsíci hádkách se vše uklidní on k nám příjde mamka se s ním baví všechno je jako v pohádce , prostě pohoda a klid a pak to všechno začne nanovo). Každopádně opět jsem si ho vydupala a nevzdala se ... ( a ani se jentak nevzdám ) a myslím , že je tu taková naděje , že to bude trošku lepší ..aspoň to respektujou a snaží se s tím smířit ...
(musím říct že tohle jsem opravdu HODNĚ zkrátila).
Jinak bych asi měla napsat jak to všechno začalo ..:) Vlastně to je jedna velká náhoda .. Že by osud ?
Byly zrovna prázdniny..prostě letní den jako každej jinej (21. srpna )...celkem nuda ,nastartovala jsem mýho drahýho Bohouška (kolo :DD) a vyjela na hráz za Týnou , kde jsme měli sraz . Jedu si a najednou koukám a Týna u rybníka s nějakýma klukama.. (v duchu jsem si říkala ,že mi aspoň mohla napsat SMS , že tam někdo je :D).
Seznámila jsem se s Mikym a ostatní dva kluci byli ve vodě a dělali hrozný karviny ( na něco si ještě pamatuju :D).
Sice jsme neměli plavky ,ale bylo vedro tak jsme šly do vody taky (já si sundala tílko a šla normálně v kraťasích a podprdě :D Pak už si přesně nevybavuju jak to bylo , ale tuším že došla Elča s Terkou . Pak vím že jsme seděli na panelech a hráli karty :D To bylo fakt komický (v průběhu jsme zjistila že ten blonďák je Lukáš a ten druhej TONDA).V ten den kdyby mi někdo řekl , že s Tondou budu chodit asi bych se mu hodně smála :D Hráli jsme žolíky a Lukáš ani Tonda to neuměli ..:D Terka radila Tondovi a já Lukášovi... pak už byla fakt tma ( a taky mě byla kosa , protože jsem furt byla v těch mokrejch kraťasech.) Tak jsme se rozhodli že se přesuneme někam pod lampu :D Kluci naskákali do auta (jestli se tomu tak dá říkat :D) a my s holkama jsme šly.. (teť nevím jestli šly nebo jely :D) Každopádně já Bohouška měla ;) Pak jsme se s Elčou zastavily u takový kamenný lavičky a protože mě ty kraťasy fakt studily tak jsme si je chtěla sundat protože jsem měla takovou dlouhou mikinu ... pak jsem ale usoudila že v kalhotkách by to nebylo ono :D Tak jsem si je zase nasadila a mezizím si pamatuju , že jsme s Elčou prohodily něco ve smyslu : Ten Tonda je dobrej a pak něco v tom smyslu , že byly s Terkou celou dobu vedle sebe a smály jsme se tomu (jako že by třeba spolu mohli bejt prostě jsme se shodly ,že Terka to vyhrála nejlíp :D). Pak jsme došli k lampě a hráli dál :D. A dál...myslela jsem , že ty kluky už nikdy neuvidím... ale spletla jsem se..
Za pár dní 24.8. totiž byla závava v Radostíně :) Jela jsem tam s Jančou , Gagí a Elčou (pak se k nám připojil Standa a taky Mario) .Původně jsem měla v plánu bejt tam s někým úplně jiným.... , ale osud je osud...a jediný co si pamatuju je jak vidím zase ty tři kluky a zdravím je a oni na mě něco ve smyslu: co ty tady..?! :) upřímně moc si to nepamatuju (a oni taky ne :D) Možná jsem tam kolem nich prošla víckrát každopádně pamatuju si jedno. Jak z kulturáku vycházím a držím se za ruku s Tondou a jdu s klukama do auta...Bylo nás tam 6 :D Ještě nějaká holka a pak Michal (takže jsem oficiálně poznala čtvrtýho člena základní partičky kuků :D) Vlastně jsem až po delší době zjistila , že to byl on... Každopádně hned ten den jsem si od Tondy vyslechla jak se mu líbím , že jsem se mu líbila hned ten první den a , že mě miluje (jo to mě rozsekalo..nesnáším když někdo říká , že někoho miluje a přitom ho vůbec nezná.. ale on to řekl a já se tomu prostě jen smála a brala to jako vožralý keci .. prostě už tak nějak znám ty trapný klučičí triky a upřímně jemu jsem vůbec nevěřila... vlastně jsem si zase myslela ,že už ho nikdy neuvidím , brala jsem to jako zábavovej úlet ..a vím , že tenkrát to ani tak nemohl cítim... prostě to jen řekl ) tu část o líbačce atd vynechávám :D, no prostě jak už jsem psala myslela jsem že ho neuvidím ,ale (ano hádáte správně viděla jsem ho znovu :D) A to hned druhej den ! :) Slíbil mi , že přijede , ale absolutně jsem nečekala ,že by to splnil... on to , ale myslel vážně... Ani nevím proč , ale ten den jsme od něj měla odstup.. Prostě jsem vedle něj nechtěla sedět... pak se to ,ale nějak zvrátilo a nakonec to byl jeden z nejlepších dnů prázdnin ! :) Vlastně jsme se chovali tak jako bysme spolu chodili...;) Pozdě v noci když jsme už šla dom (ten den jsme u nás s holkama spali) se mě optal jestli s ním nechci chodit ..Trochu moc rychlí na mě ... vlastně mě to spíš odradilo..ani mě neznal ( i když teda za ty tři dny se toho stalo opravdu hodně).. Řekle jsem že nevím že asi ne... Pak už si nepamatuju jak to bylo , ale tuším , že za náma kluci normálně jezdili každej den , ale my od sebe měli tak trochu odstup... ) ..prostě jen kámoši ..ani jsme se spolu moc nebavili ,ale narážky kluků stačili :D (Třeba Tonda sem jede stejně jen kvůli tobě , ..adt :D)pak vím , že jsem byli u Veči a tam jsme zase byli jakoby spolu ;) .Pak uběhlo několik dní a najednou bylo 1.9. konec prázdnin... :) Ten den byl strašně fajn :) Každopádně ten den se mě na chození optal znovu a já řekla JO... A pak.. už to prostě jelo :D Všechny ty zážitky...vzpomínky.. :). Hlavně jsme asi fakt zjistili , že se k sobě hodíme... Asi byste nás museli znát abyste to posoudili ;) Jsme spolu poměrně krátce , ale mě přijde že ho znám dlouho ..nevím čím to je..:)
JSEM PROSTĚ ZAMILOVANÁ

30dní...

16. listopadu 2012 v 16:29 30 dní
Ahojtee... takže asi hodně z vás zná , takovou řekla bych novinku na blogách a to tu že se dělají takový jakoby projekty na každý den ;) Takže jsem se rozhodla že to tu taky zavedu , a pokusím se každý den napsat článek na daný téma :)
Tady je seznam témat ;)

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single
2. den - kde bys chtěl/a být za deset let
3. den - tvůj názor na drogy a alkohol
4. den - tvůj názor na náboženství
5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě
6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě
7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí
8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem
9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost
10. den - popiš svou první lásku a první polibek
11. den - nastav svůj přehrávač na náhodný výběr a napiš prvních 10 písniček, které přehraje
12. den - popiš celý svůj den v heslech
13. den - kam by ses rád/a podíval/a nebo přestěhoval/a
14. den - tvá nejranější vzpomínka
15. den - tví oblíbení blogeři
16. den - tvůj názor na mainstreamovou muziku
17. den - tvé úspěchy a neúspěchy za poslední rok
18. den - v co věříš
19. den - kdy jsi nerespektoval/a své rodiče
20. den - jak důležité je podle tebe vzdělání
21. den - jeden z tvých oblíbených pořadů
22. den - jak ses změnil/a za poslední 2 roky
23. den - 3 obrázky známých dívek, které jsou podle tebe atraktivní
24. den - tvůj oblíbený film a o čem je
25. den - někdo, kdo tě fascinuje, a proč
26. den - jaký typ lidí tě přitahuje
27. den - jaký problém jsi měl/a
28. den - něco, co ti schází
29. den - tvé cíle na příštích 30 dní
30. den - tvé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc

Diary......15.11.2012

15. listopadu 2012 v 18:42 Deníček
Už je čtvrtek...to to letí ! :) Poslední článek je z neděle.. taneční jsem nakonec přežila ;) Šli se na nás kouknout holky a to Elča , Verča a Terka + ještě jejich kámošky ;) Neskutečně mě z novejch bot bolely nohy ..naštěstí už jen jedna lekce , věneček a konec ! ;) Jinak tenhle tejden je ve škole takocej chaotickej .. ve středu jsme šli na nultou hodinu ..hrůza .. ale zas dneska nám poslední hodina odpadla , bohužel zítra jdu znovu na nultou ..HRŮZA. Naštěstí už , ale bude víkend ..což znamená zábavu v ZR a MOŽNÁ půjdeme v pátek na Rozbřesk ;) DOUFÁM ŽE PŮJDEME :)Diary......11.11.2012

11. listopadu 2012 v 13:24 Deníček
(Stojí za poslechnutí :) )

A zase je tu neděle...Strašně rychle to letí...
Včera jsem se po tejdnu viděla s Tondou.. Bylo to asi nejdýl co jsme se neviděli..Ale přežili jsme to :D
Dneska mám opět taneční , bohužel 2. prodlouženou , což znamená ,že tam budou rodiče a hlavně kamarádi.... Nevím kdo všechno se tam chystá každopádně to bude obrovská katastrofa...nejen že neumím kroky , nevím jak se jakej tanec jmenuje a mám asi 10 centimetrový podpadky na kterejch se sotva udržím a můj tanečník je o dost menší tak ještě budeme trapčit s balonkama a novinama ..Prostě super... Už slyším ten smích a ty poznámky ...:D Vlastně vůbec nechápu proč jsem do tanečních lezla...?! Držte mi palce ať to ve zdraví přežiju ...:) ;D