Duben 2013

Diary......29.4.2013

29. dubna 2013 v 19:51 Deníček
Ahoj ! :)
Poslední dobou se musím k článkům dokopávat a nechce se mě ani moc rozepisovat..:D
Takže zase stručně..:)
V pátek jsme měli to mega oslavu , nás oslavenců bylo 5 (Já , Renča , Týna , Verča , Honza), bylo tak šílenějch lidí...nebudu ten den popisovat bylo by to na dlouho ..:D.Stalo se toho dost ..
Asi nevypíšu všechny lidi co tam byly ale typuju tak kolem 20? no napíšu ty na který si vzpomenu :Já , Elča , Terka , Týna , Standa , Renča , Honza , Verča , Aleš , Lucka , Gagí , Janča D, Stázka , Pája , Janča M, Ivča s bratrancem , Marek , Šrom , chvíli i Velín , Micky , Lukáš , Tonda , pak chvíli Týnky ségra s nějakým klukem , pak se tam taky objevil nějakej další kluk :D na otočku tam byla i spolužačka Káťa s její kámoškou... no možná jsme někoho zapomněla , ale tak píšu to v rychlosti :D
Byla to fajn oslava , jen mě dost štve že Tonda s Lukášem přijeli až okolo půlnoci a to už se nic nedělo...prostě když to tam žilo tak tam nebyli... ale tak snad příště ;) :) Máme miliony fotek takže vám sem rovnou hodím odkazy :D Jo a tam jak jsme na fotkách s kondomem tak to jsem si ho nafoukla a dělala , že je to Tonda než doopravdy dojel :D Takže jsem si tam s ním povídala dávala mu pít a jíst atd :D A dokonce s ním i děcka tancovali a Standa si ho bral ven , no prostě jako kdyby to byl fakt on :D Celkem sranda :D
V sobotu jsme doma opíkali a byl u nás samozřejmě Tonda byli chvíli venku s Týnou a Standou :)
V neděli přijel brácha s rodinou a taky se nic nedělo no a dneska jsem byla ve škole i když spousta škol má volno :(Diary......24.4.2013

24. dubna 2013 v 19:11 Deníček
Čauky :)
Týden hned utíká líp když je teplo :) . V pondělí jsem byla dokonce i chvíli venku s Elčou a Terkou.
Je období přijímaček takže všem co se dostali kam chtěli gratuluju ;) .
Jinak se nic moc neděje...
Jo a v minulým článku byla chybka :D Ta párty na oslavu narozek je už v pátek ..Největší problém je , že Tonda má odpolední takže nevíme kdy zkončí a kdy se tam dostane (jestli vůbec , ale z touhle verzí nepočítám..prostě tam bude !)
Ale docela mě to deptá a jsem z toho taková nervózní ,místo toho abych se těšila...:( Tak mi (jemu) držte palce ať zkončí co nejdřív :)
No a taky jsem si dneska udělala bavlnkovej copánek :) Kdo mě zná (třeba i přes blog) tak ví , že je miluju a , že je mám skoro furt...teť jsme , ale měla delší pauzičku bez copánku , ale je tu zase !! :)

Podle mě už ke mě patří :)
Tady je můj první :
(Nesmějte se ! :DDD)

A tady ZATÍM poslední :)

Diary......21.4.2013

21. dubna 2013 v 20:15 Deníček
Ahoj , tak se vám konečně hlasím , že jsem se z Brna vrátila živá a zdravá :)
Určitě čekáte , že budu psát jaký to tam bylo.. nejlepší by bylo psát to po dnech , jenže už si bohužel nepamatuju co jakej den bylo a navíc by to bylo stráášně dlouhý , takže vám to hodně sestručním ! :) Každopádně jsem ráda , že jsem jela! :)

Diary......14.4.2013

14. dubna 2013 v 19:04 Deníček

Ahoj !:) Vím , že jsem psala , že už nenapíšu , ale píšu :D ,protože mám čas ;)
Tenhle víkend byl fajnovní !!! :)
V pátek jsme šli s Tondou s Renčou a Honzou do Růže (hospoda) původně na hambáč , ale pak jsme si dali domácí chipsy a byly výborný ;). V sobotu jsme šli ven (Já , Tonda ,Elča , Terka , Týna, Standa , Renča , Lůca - snad jsem někoho nevynechala :D). Bylo fajn zase se sejít jako parta :) No a dneska jsme šli zase ven (Já , Tonda , Elča , Terka , Týna , Standa , Verča , Aleš , Gagí ). Strašně jsme se nasmáli a zavzpomínali a prostě to bylo super ! :) A navíc bylo kráásně ;)
KONEČNĚ JARO !♥
KONEČNĚ STARÝ DOBRÝ ČASY !♥

A zítra odjíždím do Brna... ani nevím jestli se těším .. zrovna když je tak krásně a mohli bysme chodit ven , i když v tejdnu bysme stejně moc nechodili ;)
Třeba to tam bude fajn každopádně jak už jsem psala musím POZASTAVIT ! :)

Tak se tu mějte a pááá ! :* :DDiary.......11.4.2013

11. dubna 2013 v 18:17 Deníček
Ahoj :)
Jak pak se máte ?:)
Já celkem fajn .. teda až na to že jsem dostala 4 ze čtvrtletky z matiky -_-
Po škole jsem se koukala na americkou výměnu manželek :) Fakt mazec ! :D Pak jsem koukala na Prolhaný krásky , ale volala mi Terka jestli nechci jít ven :) Je asi jasný , že jsem okamžitě souhlasila a tak , jsme i s Elčou a Teddíkem :D šli ;) Pokecali jsme a bylo to děsně fajn ! Chyběli mi ty časy...konečně jsme se dostala na chvíli ven ! :) Dokonce jsem si i sedna na ,,naší" kamenou lavičku ♥ A poprví za tento rok jsem byla jen v mikině , protože bylo vážně hezky ;)
Jo začíná jaro ! :)
No a zítra je konečně pátek a nevím jestli se sem dostanu , protože odpoledne jdeme s Tondou s Honzou a Renčou do Růže :) Nejspíš si dám hambáč ! Už jsem ho neměla ani nepamatuju ! :) No a přes víkend tu asi nebudu a v pondělí odjíždím na celej týden do Brna ( se školou)
TAKŽE OFICIÁLNĚ POZASTAVUJU !
NEBUDU OBÍHAT TAK SI MĚ KDYŽTAK NEMAŽTE PROSÍM :)

Diary.......10.4.2013

10. dubna 2013 v 15:56 Deníček
Myslím , že je čas dokopat se k deníčku...
Nepsala jsem ho týden .. nic moc se nedělo až na sobotu ...:) Ale postupně...
Pátek byl divnej , protože jsem zvyklá , že u nás bývá Tonda a tentokrát nebyl..navíc ani nebyl novej díl TVD takže nuda :)
V sobotu jsme jeli na oběd k babičce a dědovi . A po 4 jsme přijela dom a hned se začala chystat na Diskov ( ano je to ta akce na kterou jsem se těšila snad 3 měsíce a o který tu bylo určině hodněkrát zmíněno).
Když už nastal čas tak jsem si dala sraz s Elčou a Verčou (ano i ony dvě jely!!) Na zastávce jsme se sešli s Týnou , Lůcou a Renčou . Čekaly jsme na bus a schválně jsme jeli normálním autobusem (na tu akci jezdí speciální objednaný autobusy), protože jsem si myslely , že tam bude míň lidí....To jsme se , ale spletly , protože bus byl narvanej.... Lidi stály až u řidiče a to jsme se tam musely namáčnkout ještě my ! :) Povedlo se nám to a dokonce i Janči v Budči :) Dojeli jsme do Žďáru , kde už čekali kluci a pomolu jsme šli ke kulturáku :) . Chvíli jsme čekali , ale asi to bylo dobře , protože Janču oslovil nějakej chlápek z modelingový agentůry a asi z ní bude modelka :D Ale to tu rozvádět nebudu ;). Akce to byla ... já nevím prvně bych určitě řekla , že nejvíc boží...pak jsme se ,ale dozvěděla krutou realitu a mám hodně smíšený pocity....Jestli jste nikdy neměli okno tak se to jen stěží popisuje , protože já ho mám obrovský ... Jak to shrnout ?
Spousta z nás (holek) tam brečelo ( i já a to pořád nevím proč :D). Tonda rozrazil nějakýmu borcovi obočí , takže ho odvedli sekuriťáci (největší svině) já s Týnou jsme ho bránili a já tu ochranku normálně mlátila a fackovala :D Ale na druhou stranu jsem stihla hrát picí soutěž se Standou (kdo víc vypije:D) a Lucka prohlásila , že kluci jsou fajn..Dá lse stalo asi milion dlaších věcí a sotva půlku si pamatuju....Každopádně od několika lidí jsem slyšela , že naýpáteční cestu v autobuse jsem nejvíc zabíjela a řvala na celej bus , diktovala řidiči kde bydlím a kde přesně mi má zastavit , chtěla jsme výbírat peníze za jízdu a těm kdo přišel pozdě jsem říkala ať platí 50kč , že jdou pozdě a že to mají platit mě :D Pak jsem začala řvát na Tondu ať mi nedělá v autobse ostudu ( i když to mě říkat on mě :D) , když mi řekl : Jančo neser :D, podívala jsem se na něj a na celej autobus vykřikla :Tondo ,ale já neseru já kakám :D
A když mě vyhodili na zastávce, domů jsem kousek běžela (s Tondou).. no a když doma mamka prohlásila Ty jsi opilá ? Prostě jsem utekla :D

Jo a ohledně těch sekuriťáků.. ktomu se musím vrátit...
Asi milion lidí si na ně stěžovalo kdyžtak si přečtěte příspěvky tady v týhle skupině :
jsou tam vypsaný všelijaký incidenty....jednomu klukovi dali takovou ránu , že neslyší a bude mít trvalý následky...ale to tam napsaný je..
Jinak Standa kouřil a ochranka přišla vlepila mu facku ..
Tohle si nesmí dovolit...oni nesmí mlátit , ale v klidu vyvést ty co dělají problémy... nemluvě o tom , že Tondu 2x shodili na zem ...
(pokud to budete číst v tý skupině na FB , tak tam jeden kluk píše :,,Vim ze to neni vase chyba. Na akce diskovu jezdim, ale abych byl svedkem toho ze kluk, ktery sedi o 2 stoly dal se svoji holkou ochranka pride a jen tak mu da facku a at de ven. To je extrem jeste kluk vahove na polovine oproti jemu."
Nevím koho tím myslel , ale sedí to přesně na mě a na Tondu , protože my seděli u stolu a oni tam normálně vlítli a vzali ho ven (jo sice praštil toho kluka , ale to bylo o chvíli dýl a navíc k tomu měl důvod...)
Já se jim to snažila ( i když histericky vysvětlit) ... ale tak schytali to ode mě .... a když jsem se Týny pak optala jak to vůbec dopadlo , jestli ho vyhodili až ven tak jsme se dozvěděla , že po našem výstupu mu řekli ať v klidu odejde :D Takže to asi zabralo ;)
No každopádně seřvat holky proč mají v kelímku vajgly i po vysvětlení , že si akorát sedli a není to jejich ...No nevím ... Tohle nebyla ochranka , ale spíš přítěž , která buzerovala lidi a vyvolávala potíže...
Taky jsem se tam dočetla , že dva sekuriťáci drželi nějakýho kluka a třetí ho mlátil...
BOŽÍ NO...


Ale jako nebylo to tak hrozný... každopádně vypila jsem toho HODNĚ (dokonce jsme se Standou vypili Tondovi celou flašku ruma :D) A já jsem s sebou měli flašku a půl a nic nezbylo , plus nějaký panáky a drink , kterej měl dostat jen ten komu je 18 , ale asi se přehlídli a dali mi modrej náramek , kterej měli jen ti kterým bylo 18 + :DJinak neděli jsme skoro celou prospala , v ponděli jsem ještě nebyla úplně ready ... v úterý(včera) tu byl Tonda , tak jsem tu akci ještě řešili atd...
Dneska se nic extra nestalo ;)

No nic měla bych se jít učit takže ahoj ;)


Můj super výkuk :D
Lucka šťastná z vlaštovky a já z rumu a poukázky na teqilu :D

Další s Lůcou ;)
Na parketu s holkama a Tondovou rukou :D
4.den - Já a cvičení

8. dubna 2013 v 16:23 10 dní
4.den - Já a cvičení

Nejdřív bych asi měla napsat , že sport nemusím ... nemám ráda běhání, lyžování ani moc nevyhledávám různý míčový hry ..no prostě sport zas tak nemusím... Možná proto , že jsem tak trochu antitalent :D
Ale jako třeba na kolečkáčích jezdím celkem i ráda ;) Na kole by mě to i bavilo , jenže za chvíli prostě nemůžu popadnout dech... nevím jestli je to kondičkou , nebo astmatem ... každopádně šlapat bych ještě mohla (protože nohy jsou vpohodě ) horší s tím dechem no... Možná proto i nesnáším běhání...
Jinak se , ale snažím každej den cvičit ( sklapovačky na břicho a nějaký cviky na zadek ) bohužel výsledky jsou nulový a to proto , že to dost flakám :D A místo každýho dne z toho je tak 2x za tejden :D Docela by mě bavilo chodit třeba někam posilovat , nebo prostě cvičit...:)
S kolektivních sportů mě baví spíš ty míň náročný hry , jako třeba přehazka nebo ringo :D

Diary.......4.4.2013

4. dubna 2013 v 20:41 Deníček
Zdravím , rozhodla jsem se napsat krátkej deníček i když vlastně ještě teď nevím o čem :D
Díky tomu , že bylov pondělí volno tenhle týden utíká fakt rychle :) Dnešek ve škole docela utekl :)
Dařilo se mi tak napůl ... Největší propadák se mi povedl v biologii :D Byla jsem písemně zkoušená (bylo nás víc), no a ten kdo je zkoušenej sedí v prvních lavicích , já seděla s Adamem a nai jeden jsme absolutně nic nevěděli :D :( . Janča se nám snažila radit ... a jak to dopadlo ? Učitelka mi zabavila písemku (pak i Adamovi) . Já tam měla jen dvě slova :D (Vlastně 4 když počítám i jméno a příjmení :D) A chudáka Janču vyzkoušela ústně :D
Ale za úspěch považuju dvojku s IKT přísahám , že jsem počítala nejlíp se čtyřkou :D Nějakým zázrakem mi to uznal ! :) Ale i tak IKT nenávidím !!!
Z KLP jsem dostala první trojku , což mě nehorázně štve z toho důvodu , že jsem měla na písemku předem zadání obou skupin a já se ani nebyla schopná naučit správně odpovědi ... Ale zase jsme psali další která by mohla dopadnou dobře :) Z osmi otázek jsem všech osm opsala ze sešitu :D Jo jsem šikovná :D Takhle dobře opisovat se nedalo pěkně dlouho ;P

No ale předpokládám , že článek o škole nikoho moc nezaujme :D
Bohužel se nic super neděje... Tonda má odpolední takže se nevídáme (jak už jsem psala až v sobotu :/ )
Akorát dneska jsem šla s Jančou po dlouhý době na nákupy :) Já si sice nic nekoupila , ale Janča má BOŽÍ tričko ! :)

3.den - Nejlepší dárek od kluka

4. dubna 2013 v 19:04 10 dní
3.den - Nejlepší dárek od kluka

Myslím , že tohle je určtě u každýho individulání :) Někoho potěší např. kytka , jinou zas prstýnek :)
Pro mě je nejhezčí dárek pusa :D
Né nebudeme si nic nalhávat , jasně , že mám ráda dárky :) I když vlastně nejlepší dárek je sám kluk , ale když beru hmotný věci tak bych vybrala pár základních :)

Za prvé třeba nějakej přívěšek , nebo prstýnek :) Né že by to byl nejlepší dárek, ale je fajn , třeba nosit řetízek se srdíčkem , nebo začátečním písmenem , prostě něčím co pro vás něco znamená :) Hlavně to můžete mít pořád u sebe :) Já třeba svůj řetízek zásadně nesundávám :) (Jako občas jo , ale snažím se ho nosit pořád :D)

Za druhé plyšák , polštářek , nebo něco k čemu se můžu přitulit , když u mě kluk není :)
Myslím , že bezesporu se my holky schodnem , že milujem obrovský medvídky ! ♥ :D

No a za další třeba kytka :) V dnešní době , se už moc kytky nedávají , ale myslím že každou slečnu potěší :)
(Pokud není alergická na pyl :D). To samí třeba perník z poutě.. upřímně i perníkový srdce už nejsou tolik IN :D


Mezi další top dárky , určitě patří třeba pozvání do kina , na večeři , nebo prostě někam , kam můžete/můžeme jít společně :)


A CO JÁ A DÁRKY ?

Mám řetízek i s přívěškem srdíčka :)
Mám velkýho méďu ( sice né toho úplně obrovskýho , ale velikej je :D)
Kytku jsem dostala 2x :)
V kině jsme teda zatím nebyli , a na večeři myslím jednou sice jsme si dala jen hranolky , ale tak co :D I když nějakou romantickou véču bych klíďo brala :D

Mimoto jsem , ale dostala i jiný dárky ( oblečení , knížku :) )

2.den - Pět věcí , které mě vzrušují.

3. dubna 2013 v 16:09 10 dní
2.den - Pět věcí , které mě vzrušují.

Takže zaprvé není to seřazený postupně ! :)

Za druhé v celém článku je hodně gifů , takže doufám že se to nebude moc sekat..kdyžtak budete muset nechat stránku načíst;)

Za další určitě něco chybí , ale psala jsem to co mě napadlo a taky to na co jsem našla gify...

A hlavně jsem sem dala jen ty slušnější věci :D
Nehodlám sem dávat gify přímo se sexem atd ;) I když bych možná našla ,,scény" který mě vzrušujou třeba víc než líbání na krku , ale nechci si s blogu udělat porno stránku :DLíbání na krku♥

Diary.......1.4.2013

1. dubna 2013 v 20:27 Deníček
Je zbytečný psát , že se omlouvám , že sem nepíšu každej den ...:D Ale i tak omlouvám se :D
Víc jak týden tu nebyl deníček .. vlastně už ani nevím co se dělo.. Myslím , že v úterý opět přijel Tonda , ale už ani nevím co jsme dělali.. beztak jsme pařili Wormsíky :D .Vzhledem k tomu , že ve čtvrtek jsem byla naposledy ve škole tak jsem si celkem oddechla.. většinu úkolů (matiku) jsme si udělala hned jak jsem přišla ze školy ( abych to měla za sebou a udělala jsem dobře) . V pátek přijel Tonda... měla jsem náladu na ránu , takže to bylo takový... já nevím prostě prvně byl protivnej on ( i když on ze srandy :D) , pak jsme hráli hry , kde jsme neustále prohrával , takže jsem prostě byla.... já nevím .. nebyla jsem naštvaná :D Byla jsme prostě smutná :D . Víkend byl takovej klasickej přes den jsme většinou něco hráli , nebo si každej dělal svoje věci , akorát jsme jeden den dělali pomlázky ( já se jen kookala) a druhej den vajíčka :D Takovej tradiční velikonoční víkend :D Jinak Tonda odjel až dneska ráno , celej víkend mě děsil jak mě hrozně vymrská , cokoli jsme řekla (proti němu ze srandy) , tak furt říkal , že si to dělám ještě horší a ať se těším ... :D no a protože vím jakej je tak jsem se fakt bála :D Dokoncela jsem z toho měla noční můru :D No a pro moje obrovský překvapení jsem to ani necejtila :D Byl hodnej :D Jen mě chtěl psychicky mučit :D. Ráno teda odjel a já tradičně šla k Elči (nejlepší kámoška) , už nějaký ty roky chodím k nim :) . Letos nebylo moc koledníků , ale nestěžuju si :D . I tak se našli fakt opravdový surovci :D . No a po obědě dojel brácha s Luckou jejich malým Jířou , oba mě vymrskali , i když bych je měla polít vodou tak jsem to neudělala :D I když bráchovi bych to přála :D . No a než jsme se (opět) sačila vzpamatovat je tu konec víkendu ..:(
ALE JEDEN VELKEJ PLUS UŽ TUHLE SOBOTU BUDE DLOUHO , DLOUHO ,DLOUHO OČEKÁVANÁ PÁRTY STOLETÍ ! :D
JO MYSLÍM DISKOV ♥ ! TĚŠÍM SE ! SNAD TO BUDE KRUTOPŘÍSNÝ , SNAD SI TO UŽIJU ! SNAD TO DOPADNE DOBŘE ! :)
Ovšem tenhle týden má i mínus.. Tondu uvidím až v tu Sobotu na tý akci ..:/


A co apríl ? Já ho letos vůbec neslavila - nikoho jsme nenachytala a nikdo nenachytal mě .
(Když nepočítám tohle :
Tonda : Já jsem si pšoukl
-můj zaraženej výraz-
Tonda : APRÍÍÍÍL ! :D :D :D )

Veselé velikonoce . . . :)

1. dubna 2013 v 12:32 Deníček
Nevím jesttli dneska stihnu napsat článek..možná večer . :) Kdyby né tak aspoň přidávám obrázek ..:)
VESELÉ VELIKONOCE !
a abych nezapomněla .. taky hezkýho Apríla , když je toho 1. dubna ;)