Srpen 2013

Diary......28.8.2013

28. srpna 2013 v 17:52 Deníček
Ahojky :)
Vzhledem k tomu , že počasí se horší tak píšu už zase :D
Za ty dva dny se nic extra nedělo...
Včera (úterý) jsem šla na brigádu , tentorkát jsem uklízela dvě patra místo jednoho , ale zvládla jsem to :).
Akorát jsem utrpěla menší šok když jsem šla vytírat šatny a tam mrtvá myš :X. Šťouchla jsem do ní mopem a začaly z ní lézt broučci !! :X Tak jsem zavolala Stázku a ta jí dala do pytlíku , ale ten smrad jak s ní hejbla byl hroznej :( . Naštěstí pak už mě čekaly už jen kanceláře ;).Doma mě mamka obarvila vlasy ale chytlo to tak nějak divně :D U hlavy to bylo až zrzavý :X (měla to být oříškově hnědá ) takže jsem si je dneska musela přebarvovat na tmavší tak uvidíme až to uschne ;)
Tonda má odpolední ,ale včera kolem 11 dojel . Budeme mít výročí a dovezl mi dárek (sám mi předem řekl co to bude a objednávali jsme to spolu takže to sice nebylo překvápko , ale mám z toho radost ! ♥
Je to promítač + lampička . Lampička normálně svítí , ale ten promítač je boží , když se zapně všude po stěnách celýho pokoje jsou srdíčka a andělíčci a nápisy I love you . Fakt to žeru :*
fotka je z netu ;)
V pondělí jsem taky byla po autiškole s Terkou po obchodech , chtěla jsem si koupit boty ,ale žádný mě nezaujaly..ale koupila jsem si kabelku :) Byla o 50% slevněná =) Stála mě 250 kč ;)

a taky jeden z nojvějších úlovků jsou hodinky (ty mi koupila mamka )stály 159 ;)
No a dneska tu teda byl Tonda pak odjel do práce a jak už jsem psala přebarvovala jsem ty vlasy ...Jinak se fakt nic neděje ...:( a to bych si měla užívat posledních dnů prázdnin -_-Diary......26.8.2013

26. srpna 2013 v 18:48 Deníček
Je to už skoro 14 dní co jsem naposledy psala článek...:)
Nepíšu , ale pořád se něco děje :) Teďka jsme byli párkrát venku v jiným složení než je jena naše parta...;)
Jeden den jsme byli na hřišti tady fotečka nejvyšší kvality :D :
Druhej den (nebo až ten další už nevím :D) Jsme šli k Matějováku , kde jme trošku pili....
Na ten den nevzpomínám ráda , protože jsme se docela dost pohádaly s Týnou (jedna z mých opravdu NEJLEPŠÍCH kamarádek) , nebejt toho byl to super večer ..;). A naopak usmířila jsem se snad po dvou nebo třech rokách s Pytlem :D.
S
Týnou už je to OK ...Snad ;)
Pak jsme i jeden den zašli do Holby :)
Jinak pořád chodím na brigádu a na autoškolu už jsem měla jízdy a celkem to jde .... celkem :D
Tenhle víkend byl fajn :) Jeli jsme do Radostína na zábavu :) Přesně před rokem jsme se tam s Tondou potkali (už jsme se předtím viděli , ale já myslela , že už se nepotkáme :D ) no ale od tý doby se o mě začal snažit :D a pak jsme spolu začli chodit :D
Přidám jen
pár fotek :


Na zábavě jsme tedy byli my co jsme na fotkách + ještě dojel Standa se Štikym :)

Další den - v sobotu se do Radostína jelo nanovo :)
Tentokrát na festival , z něho žádnou fotku nemám :D Vlastně možná jo , když jsem pomáhala čepovat pivo tak mě tam někdo fotil ;) . Ten festival totiž pořádel Tondy známej a Lukáš dělal na baru tak jsem tam atky chvíli pomáhala a Tonda tam i hodinu dělal DJ :). Byla to párová akce protože jsem tam byla Já+Tonda , Týna+Standa a Michal + Káťa.
Ke konci se mi udělalo nějak blbě (nepila jsem ale možná mi ještě bylo blbě ze zábavy a taky z nachlazení strácela jsem hlas a ke konci jsem byla v chatě zabalená v různejch Týninejch kusech oblečení a pak v nějakým spácáku :D Byla prostě kosa ... Týna a Tonda se tam u mě furt střídali jak kdybych umírala :D No každopádně jsme byla happy když jsme jeli domů ajá si dala vanu :D Týna se Standou spali u nás nad garáží a já s Tondou doma :)
Druhej den mi nebylo moc dobře docela jsem ho prospala , měla jsem i zvýšenou teplotu a nemohla jsem moc mluvit , ale mou útěchou byl Tondík :) Ten odjel až dneska dopoledne. Teď má odpolední (od 14:00 do 22:00) takže nejhorší čas a možná se ani tento týden neuvidíme :( :(
Každopádně o víkendu slavíme výročí (budeme spolu jeden rok ♥ ) . Docela se i těším :)
a taky má Pytel oslavu , ale netuším jestli tam nakonec půjdeme ...
Dneska jsem měla autoškolu a zítra musím zase na brigádu a asi budu muset dělat ještě za jednu paní ...:( snad nebudu nemocná..:´(

No a otázečka na závěr : Jakpak se těšíte do školy ? :D
(Asi zbytečná otázka :D)
Já samozřejmě ne I KDYŽ !
Těšila bych se na ty lidi , ale ničí mě pocit , že :
Je to poslední rok co s nima budu :(
Budu maturovat
Budu muset dělat přijímačky na VŠ
A samozřejmě i učení :D

Diary......13.8.2013

13. srpna 2013 v 18:35 Deníček
Ahojte :)
Minulý týden byl docela stručnej článek tak dneska se pokusím trochu rozepsat :). Minulej týden byl takovej .... no prostě jeden z těch horších:/ Dvě z mých nejlepších kámošek byly zrovna pryč . Týna v Praze u ségry a Elča na Šumavě. Tonda měl sice dovolenou , ale protože mám v pondělí autoškolu a v úterý a ve čtvrtek jsem měla brigádu - tentokrát mnohem náročnější prototže Stázka si vzala volno a já musel dělat za ní nebylo to pravý ořechový a ani jsme nikam nešli (tím myslím nějakej výlet nebo tak :D) , ale tak Tonda u nás aspoň párkrát přespal :) . Za celej týden jsem byla venku jen s Terkou, v sobotu ale přijela Týnka :) Byla jsem fakt ráda že je tu ( a přijela i Elča ,ale ta ven nešla - byla unavená z cesty).
Týna nám koupila náramky přátelství . Já mám růžovej Týna modrej , Terka žluto-zelenej , Lůca modrej a Elča oranžovej :)
Taky každý z nás dovezla klíčenku já mám tučňáka :D A pak mi šla ukázat co si dovezla z Prahy za oblečení, vytáhla i jednu sukni , která jí prej je malá a dala mi ji -úplně novou sukni z Prahy ..Hůůůů !! :D Byla jsem úplně nadšená ;)V neděli Tonda odpoledne odjel a já uklízela skříň a něco jsem vyřadila , stavila se Týna a pár věcí si vzala , pak přišla i Terka. Týna nám vyžrala kuchyň :D.
V pondělí jsem měla autoškolu po autoškole na mě čekal Tonda šli jsme s Honzou a Renčou do hračkářství pro vodní pistole :D Stavili jsme se k Janči do cukrárny H a R se oddpojili a Já s T jsme šli do hypernovi pro anglickej rohlík , pak jsme zevlili na lavičce, vyzvedli Janču a kecali na nádru pak Janča odjela a my šli ještě do kaufu a pak jsem jela domů :D
Hned jak jsem dojela šla jsem ven , konečně po víc jak týdnu jsem viděla Elču , byla s náma venku i Týna a
Standa a musím říct že Standa zase perlil takže jsme se nasmáli :D
Dneska jsem měla brigádu a doufám že večer půjdeme ven :)
A zítra odpoledne přijede Tonda a přespí u mě a ráno pojede do práce ..
Ve čtvrtek mám zase brigádu a celej pátek i víkend budu bez Tondy což pro mě bude nezvyk a velká změna...jede totiž na nějakej festival s klukama :D.
No a než se naděju bude zase škola :/


Ještě se pochlubím novejma botkama :P


Diary......7.8.2013

7. srpna 2013 v 18:27 Deníček
Opět se ukazuju tady na blogu dneska opravdu stručně - nic nového není , vše je pořád dokola , jediný co se za poslední dobu událo byla menší oslava Jančiných narozek a zábava v Budči :)
Diary......1.7.2013

1. srpna 2013 v 9:57 Deníček
Ahoj , jsem tak nějak časově vytížená jak jste určitě postřehli...:D
Naposledy jsem psala 23.7. Od tý doby jsem byla ještě na trenažeru a dokonce jsem už měla v pátek i první jízdu na cvičáku :). Couvání mi nešlo , ale zase jsem se z toho cvičáku dovezla přes město až k budově autoškoly :P. Večer jsme měli stanovačku :) Bylo to super opíkali jsme , no prostě to bylo fajn .Dokonce jsme se i koupali v rybníku :D Já například v Tondových trenkách a podprdě :D A týna ve Standově triku a Honzových kraťasyých :D Bylo nás tam celkem dost : Já, Tonda ,Týna , Standa , Renča , Honza, Peťa Šrom , Mára a Stázka a taky chvíli Lůca s Jančou ,ale ty kolem 9 odjeli =). Hned druhej den - v sobotu jsme jeli za mou spolužačkou Káťou na oslavu . Aspoň jsem viděla holky ze třídy ! (y) :3. A já s Tondou jsme tam přespávali opět ve stanu :D.
V pondělí jsem měla autoškolu , v úterý brigádu a po ní jsem jela s Tondou do Veselí on u mě přespal a ráno měl jít do práce ,ale já ho donutila ať zavolá že mu není dobře :D :D Tak to udělal skoro celej den blbl s Jířou (synovec) a večer jsme šli ven :D Bylo to docela boží ,protože tohle pro mě jsou takový ty pravý i když dětstký prázdniny :D Hráli jsme totiž u střediska schovku ♥ . Byla jsem tam Já , Tonda , Týna , Standa , Mára , Elča , Petr a Pytel . Mimochodem nejmladšímu znás bylo skoro 16 a nejstaršímu 20 takže jsme museli vypadat jak debilové , ale bylo to skvělý :D
Tonda u nás opět spal , ale ráno šel do práce ..:( Naštěstí už zítra se uvidíme půjdeme na malou oslavu Janči a pak na zábavu v BUDČI ♥ Ty zábavy tam bejvaj suprový ! :) Tak snad i letos ;)
Jen dneska přežít brigádu :/

Pár foteček z uplynulých dnů ...:):

Ze stanovačky :)


Jen tak venku s holkama :)Z oslavy u Káti