Listopad 2013

Diary...26.11

26. listopadu 2013 v 20:00 Deníček
Ahoj.. tolikrát jsem se dokopávala psát jenže když se toho děje hodně tak se pak začnete strácet a pak už se vám nechce vracet k těm věcem áchjo... za tu dobu co jsem sem přidala poslední článek se toho tolik stalo...
Úpně od začátku jak jsem psala že jsem nemocná mám chrapot nemůžu mluvit atd... všechno to je jinak za ten cca měsíc jsem prošla spousty vyšetření... nechce se mi o tom moc psát... je to na dlouho . zítra jedu zase k doktorce. Většina je asi napjatá o co jde takže tak: nehýbe se mi pravá hlasivka mám na ní obrnu , asi týden jsem prakticky nemluvila teď se to lepší ale nemůžu zakřičet a prostě není to ono.. je to věc která snad každýho kdo to prožije musí trápit. Já se to pořád snažím házet za hlavu netrápit se , ale jasně že to nejde ... snažím se dělat že nic že všechno bude ok že vlastně o nic nejde.. ale jde.. tohle už je sakra vážný když nikdo z dost dobrejch doktorů neví co se mnou , když ani operace na Pražský klinice nedopadla , protože to nejpíš nemá cenu... Je důležitý podotknout že vlastně nikdo neví proč se to stalo a ani neví jaká je příčina protožýe vlastně žádná není vše je ok ... nervy který hlasivku zásobujou , štítná žláza která to může zavinit.. vše je prostě V POŘÁDKU
Strašně mě to trápí .. nejen že mě strašně mrzí a vadí když nemůžu ve škole zakčičet nebo říct svůj názor když se třeba řeší věci ohledně maturity a plesu , nebo když mají moje hlasivky horší den a nemůžu ani nahlásit učitelu známku , nebo když mám nedejbože číst referát nebo sloh , což je horor asi nejen pro mě ale i pro spolužáky nebo když jsem nanejbožejší párty s nejlepšíma kámošema kam se těším měsíce a přes tu hudbu nemůžu ani s nikým pokecat nejhorší na tom je že už jsem měla vybraný vejšky kde je hlas sakra důležitej ... chtěla jsem jít na speciální pedagogiku na logopedii což je vlastně obor o mluvení a řeči nebo třeba do školky , ale když bych nemohla ani děti okřiknout nebo jim zaspívat písničku... prostě je tak nějak lehce řečeno vše v háji a i když jsem si to tak nějak pořád nedokázala připustit jak je mím zvykem právě u psaní článku mi vše dojde.. SAKRA !
Nemá co víc napsat ... nechci už nic psát a co skara nechci slyšet jsou ty řeči bude to dobrý , bude to OK.. dokud to OK neude tak tomu neuvěřím... nejde to..

a k příjemnějším věcem během tohodle mýho ,, handicapu,, jsem stihla boží stužkovák :) Jo i přesto všechno jsou věci kterými zvedají náladu a žiju tak nějak jako dřív :) Stužkovák se snad ani nedá popsat bylo to super :) Slibuju že dodám fotky teď jsem notebooku kde nemám fotky.. JO MÁM NOVEJ NOŤAS :D Určenej na VŠ (haha takový to zjištění že tvůj sen o vejšce je v kelu a pak to že ze sebe na blogu v další větě děláš chudinku a lituješ se ...).
Mimo stužkovák , se konal DSIKOV kdo zná můj blog dýl tak ví že tyhle párty jsou prostě legendární i když tentokrát místo abych kalila a jela domů kolem 4 svozem jsem se s Tondou sbalila a jeli dom asi ve dvě.. přeci jenom se tak nějak bojím na ty hlasivky pít...ale jo i tak jsem si to užila :) Další z akcí který musím zmínit je první slučák :) . Chodila jsem na dvě ZŠ od 1. do 8 třídy do Žďáru a pak do devítky do veselí :) Sraz jsme měli s veselskou třídou a jsem ráda , že i přesto , že jsem tam byla rok jsem byla mezi pozvanýma :) A jsem celkem ráda že jsem šla :) ano i fotky se slučáku přidám :)

Jinak co se týče školy tak si myslím že je vše ok ale asi bych se měla konečně začít učit na maturitu což je problém ... co se týče lidí ve třídě tak je to strašně super a budou mi chybět :)
Co se party týče vídáme se jen na akcích i když teď v pátek jsem byla u Terky což pro mě bylo skvělý zpříjemnění a konečně pokecaní s někým jiným než s holkama se školy :)
A Tonda ? Je to zruba rok a čtvrt co jsme spolu a já mám pořád pocit že ho miluju víc a víc a víc ... Je úžasnej :) Víkendy trávíme spolu (i když teď byl jeden víkend s Lukášem v Praze a minulý týden přijel v pátek a v sobotu večer odjel na hypno a já šla na ten slučák ). Dneska jsme spolu byli nakupovat nějaký vánoční dárky a i když nemám ráda zimu a byla fakt kosa tak ten pocit když jsme vyšli z restaurace kde jsme si mimochodem dali kebab
No a v sobotu jedeme do Rakouska na průvody čertů a na hatě . No a tuhle neděli jsem s bráchou a jeho ženou jela právě na hatě ( obchody u hranic Rakouska) . Nic se nám tam nelíbilo ,ale mají tam obrovský vietnamský tržnice se spousty věcma takže až tam v sobotu pojedeme povalíme rovnou na tržnice :D S brácou jsem si to tam neprošla , protože se mu to tam prej nelíbilo :D No nakonec jsme skončili v City parku v Jihalvě, kde si brácha koupil tak milion věcí Lucka kabát a já PŘEKVAPIVĚ NIC! Jo je to divný :D Ale koupila jsem Tondovi maskáčovjej batoh kterje si přál na vánoce.Pak jsme zašli na kafčo a jelo se dom . :)

Veliká prosba !

6. listopadu 2013 v 11:35
Moc moc moc moc moc prosím ! :)

Mám na vás velkou prosbu :)
S naší třídou jsme se přihlásili do soutěže Evropy 2 o 100 000 kč . A potřebujeme pomoct !
Můžete dát hned za sebou 5 hlasů , a zítra znovu a další den zase :D
Je to pro nás celkem důležitý , takže moc prosím o hlasy :)
Jsme tam jako 4.L. Žďár nad Sázavou s touto fotkou :Předem všem moc děkuju :) pokud za to chcete třeba diplom nebo něco klidně si piště pokud bude v mých silách ráda oplatím :)

Diary......1.11.2013

1. listopadu 2013 v 16:34 Deníček
Ahoj :)
Je zbytečný se omlouvat , že sem nechodím , stejně s tím nic neudělám :(
Abych dokončila předchozí článek na Prago jsme jeli :) Nebyla jsem tam sama holka , jela i Týna a Elča a musím říct že to byl docela mejdan :D. Bylo nás fakt hodně a samí super ldi :) Nebudu se tady o tom rozepisovat snad jen trochu víc jsem to přehnala s pitím , stratila peněženku s občankou a domů jsme museli jet už ve čtvrt na 2 protože jsem byla KO :( :D . Tak polovinu si vůbec nepamatuju a doma jsem měla chvilkovej průser , kterej ale hned vychladl :D. Hned v pondělí jsem si šla bloknout občanku (aby si na mě někdo např. nevzal půjčku nebo tak ) , no a samozřejmě v úterý jsem se dozvěděla že se našla ...BOŽÍ NO :D . Takže vyhozenejch 100 kč , ale aspoň budu mít novou občanku :D. Další víkend jsme jeli opět na Angels(klub) , tam jsem si vyzvedla tu občanku i s penězma :) Tentokrát nás tam nešlo tolik , ale z holek opět já Týna a Elča (y) :D. No a podzimní prázdniny utekly nějak moc rychle..:( I když ve středu bylo taky volno , naše třída do školy šla sice až na 10 a bez dohledu učitelů :D ale i tak jsem tam musela jet :) Natáčeli jsme maturitní video a bylo to super :) jednou vám ho sem možná dám, až ho dokončíme :). No a do školy jsme šla samozřejmě i ve čtvrtek - to už se normálně učilo no a dneska jsem zůstala doma , protože jsem nemocná :( ÁCHJOOO . Ani nevím co mi je... bolela mě hlava , v krku a úplně jsem stratila hlas...:( Zrovna když jsou dneska pivní a zítra rumový slavnosti :( :D . No a příští týden bude taky náročnej v úterý jedu s rodičema do Brna na veletr vysokých škol , ve středu taky do Brna - se školou - na konferenci a v pátek máme STUŽKOVÁK !! Jak já se těším hlavně ať nejsu nemocná :)
A taky mě 13.11. čekají závěrečky na autoškolu...vážně boží - samozřejmě je nedám s tím počítám ;)