Květen 2014

Diary......30.5.2014

30. května 2014 v 2:00 Deníček
Ahojteee, teď se s článkama protrhne pytel (dneska píšu už třetí jenže je zveřejňuju postupně takže si ho teďka čtete a přitom už je nejspíš pár dní napsanej :D), zatím mě ještě čeká článek s dárkama z narozek, ale zaprvé narozky mám jakoby dneska když píšu tenhle článek (27.5.) takže ještě nemám dárky nafocený a za druhý jak už jsem psala má ještě přijet brácha s rodinou , kterej mi ještě nepřál ani k svátku, takže přemýšlím, že asi počkám do neděle co dostanu od něj (od nich :) ).
Tenhle článek, ale bude spíš o tom co se tak nějak děje a především dělo ;)
Den před ústní maturitou (tuším) si Tonda koupil auto (plechovka neboli Adolf :D), no a ten den jsem vlastně měla obhajobu maturitní práce :D Ale Tonda mě potom vyzvedl a jeli jsme do City parku na BUBBLE TEA , nevím jestli víte co to je ale u blogerek , youtuberek , askerek a instagramek to teď děsně fičí, no a protože v týden co jsme měla svaťák byla ve Žďáře pouť - 2. největší v ČR po Matějský a já tam kvůli učení nemohla - poprvé od mého narození !!!!!!! No a oni tam ten Bubble tea mělI a já ho už delší dobu toužila ochutnat , tak mi to chtěl Tonda zpříjemnit a jelo se do Jihlavy do City parku na bubble tea :) Měla jsem banánovej :) Fotky už jste mohli vidět na instagramu ;) A aby toho nebylo málo stavili jsme se i na gyros s nudlema ♥
No a po maturitě už mám trochu zmatek, protože jak má Tonda plechovku tak pořád někam jezdíme ... :) nejčastěji na nákupy ! :D Popíšu vám aspoň nějaký dny který si pamatuju. V neděli jsme byli na pouti v Krucemburku ( aspoň jsem si vynahradila tu Žďárskou pouť i když to se prostě nedá srovnávat..) Byla jsem tam teda i s bráchou Jířou a Luckou :).

Fotka před odjezdem :D
Fotka Jíři v Tondových brejlích :D

Jířa se samozřejmě povozil a já s Tondou jsme koupili něco rodičům a pro sebe pendrek
a marcipánovou Jahůdku :P
PUSINKU NEŘEŠTĚ BYLA DLOUHO V TEPLE :DDDD
Když jsme přijeli domů naskočili jsme do Adolfa a jelo se do bazénu ! :) Byli jsme ve Žďárským bazénu a oba jsme tam byli poprvé , ale bylo to fajn :) I když škoda že s náma nejela Týna se Standou ...To by byla větší sranda :D.
V pondělí jsme jeli s Tondou na polikliniku protože už má víc jak měsíc nateklou nohu.... no podstoupil další rentgen a prej to zlomený není... ale je divný že naraženina tak dlouho balí a natýká :(. Pak jsme šmejdili po obchodech - něco jsem si koupila za peníze od prarodičů k svátku a narozkám ale to až v jiném článku ;) a ještě jsem se stavila ve škole do třídního fondu a vybrala 500kč na hermelíny na rozlučkovej večírek :). Přijeli jsme domů najedli se a jelo se do Jihlavy do City parku na nákupy a já si vybrala něco k narozkám :)
No prostě pořád něco ;)
Jak už jsem psala článek píšu 27.5. :) No a dneska mi teda naši i Tonda popřáli a já šla poprvé na brigádu.... nevím jak to dopadne... zatím není o čem psát..jedná se o hospodu ale nevím jestli to vyjde moc mi to časově nevychází ... No a navečer jsem šla s Terkou vyvenčit Cindynku a pak jsme byly u ní a kecali ;) Bylo to fajn odpoledne :)Novinky : Co jsem si koupila 2

29. května 2014 v 20:31 Fashion
Protože jsem dlouho nic moc nepsala tak vám ukážu co jsem si v poslední době koupila a SAMOZŘEJMĚ do toho NEZAHRNUJU věci k narozkám atd :) Něco jsem si koupila ještě před maturitou ;)

1.

Kosmetika
V akci jsem si kkoupila oba laky , cenu už si bohužel napamatuju, ale bylo to celkem levný :) A pak jsem si pořídila lepší tvářenku , protože ta "stará" mi dělá hrozný třpytky :/
Všechno vyzkoušeno a všechno super ! Laky BEZVADNĚ drží... jsem teď nějak zvyklá na esencce , které se teda hodně loupají :) Tyhle mi vydržely skoro týden , ale je fakt že jsem zrovna byla doma a učila se anic moc nedělala :D
Tvářenka mi taky vyhovuje :) :)

Svátek :)

28. května 2014 v 23:07 Deníček
Táákže další chlubící článek ! :) Tentokrát co jsem dostala k svátku ! :)
Svátek jsem měla 24.5. a musím říct že dárky byly víc než boží ! :)
Je teda pravda že hned 27.5. jsem měla narozky , ale dárky od rodičů a Tondy jsem dostala odděleně , brácha mi bude k obojímu přát až o víkendu a babička mi dala k obojímu peníze a něco jsem u nakoupila , jenže to nemám nafocený takže co jsem si koupila za ty peníze ukážu v článku o narozkách :)

Takže od Tondy jsem dostala rámeček s naší fotkou z plesu ( ten rámeček jsem si v podstatě vybrala sama :D Hrozně se mi líbil a on mi ho koupil a slíbil že mi ho dá k svátku a vybere do něj nějakou naši fotku :)
Pak jsem od nějs dostla kávovýho ruma protože ví že ho miluju :D A to NEJLEPŠÍ kornout s oříškama v čokoládě , jogurtu atd .. prostě tohle zbožňuju ! :) a druhej kornout mi dala i mamka s taťkou :D.
Kraťasy a tílko jsem si taky vybírala sama a mám je jakoby od našich :)Maturita !

27. května 2014 v 16:36 Deníček
Bylo toho ted moc a já to prostě nenarvu do jednoho článku !
Za prvé maturita
Za druhé můj svátek
A za třetí moje narozeniny
+ jsem ještě chtěla článek o věcech co jsem si koupila ..:)

Takže maturita ... je to opravdu na dlouhoooo.
Celá maturita začala
2.5. - pátek a to slohem z angličtiny , píše se dlouhý a krátký sloh, moje pocity při psaní byly OK dlouhý sloh bylo vypravoání nejlepší den v mém životě a druhý byl email kamarádovi ...přeci jenom když jsme psali sloh z AJ ve škole měla jsem jedničky. Jenže krátký sloh měl mít 70 slov s tím že jakmile se přesáhne body se odečítají ..já jich měl 89, takže první stres.... pak jsem přišla domů a na netu šílený diskuze o tam ,že ve vypravování musí být záplteka , vyvrcholení a rozuzlení , což jsem tam vlastně neměla ... takže přišel stres... jestli to vůbec dám.....navíc slohy z AJ se posílají do jiných škol :/
5.5.-pondělí - to se psala celá čestina - didaktický test + sloh. Didakťák mi přišel ok a ze slohu jsem chtěla psát líčení jenže to tom nebylo :( Takže jsem si vzala motivační dopis. Když jsem přišla domů našla jsem si na netu NEOFICIÁLNÍ výsledky a zjistila že z testu by to měla být lepší dvojka :) Ze slohu jsem taky strach neměla , protože ten opravuje naše češtinářka ;)
6.5. - úterý se psal didaktický test z angličtiny , to čeho jsem se nejvíc obávala a dopodlo nejhůř... úplně jsem zazmatkovala ..:(. Pak jsem vyšla ze třídy (byli jsme rozdělený a já z naší "party" tam byla sama) a šla jsem za holkama , naše výsledky se úplně lišily...myslela jsem že to ani nedám a když už tam tak na 4.... doma jsem zase našla neoficiální výsledky a uklidnilo mě to že to vyjde na 3 JENŽE když jsme testy psali ve škole , byla jsem z naší půlky na anglinu nejlepší.... měla jsem 1-2 ... ale tak co hlavně že jsem to dala ! :)

No a od 7.5.-18.5. jsme měli volno od pondělka začal tzv. svaťák - týden před ústní maturitou kdy máme čas na učení, byl to náročný týden a jsem šťastná že je to za mnou :)

V pondělí 19.5. jsem šla na obhajobu maturitní práce , z toho jsem strach neměla a dopadlo to skvěle mám 1 !
Mezitím jsme se dozvěděli výsledky písemných didkatáky vyšly tak jak jsem psala sloh z ČJ za dvě a z angličtiny taky ! :) Ten sloh z angliny mě potěšil ;)

V úterý 20.5. jsem šla na ústní , šli jsme první 4 ze třídy...byl to stres ..někdo šel až v pátek takže my měli méně času na učení ale zase si to rychle odbyli ! :)
Měla jsem opravdu NEUVĚŘITELNÝ ŠTĚSTÍ !
První byla anglina...podle mě hrůza, ale dostala jsem 1 !! Mluvila jsem o Vánocích , o jídle a pití atd... pak jsem měla s učitelem dialog o tom že mi ujel vlak do Londýna atd :D HRŮZA :D
Pak byl komplex odborných předmětů, vytáhla jsem si otázku kterou jsem se neučila , ale okecal by jí asi úplně každej a to : Předškolní věk a školní zralost , mluvila jsem o tom jak se děti chovají co umí atd...:) Mám dvojku :)
Pak následovala čeština z které jsme měla nejměnší strach , ale posrala jsem jí... vytáhla jsem si pro mě tu NEJHORŠÍ knížku :( Sofiinu volbu ... sice mám dvojku ale nejsme vůbec spokojená :(
No a poslední byla somatologie+biologie , z toho jsme měla příšernej strach , protože jsem to prostě nezvládala a nestihla se naučit spoustu otázek... šla jsem do školy s tím že to prostě nedám a v září si biolu zopakuju ....
usmálo se na mě štěstí vytáhla jsem si otázku kterou jsem se učila NEJVÍC ! :) A to trávicí soustavu ! :)
Bylo to boží opravdu asi jedna ze tří otázek kterou jsem uměla úplně suprově ! :) Mám 1 !!!!!!
Takže matura v kapse :)
Bohužel jedna z nás 4 co jsme tam v úterý byly to nedala... bylo to smutný..kor když je to jedna z nejlepších kamarádek... ale svět se nezboří :) neudělala jen biologii a jinak má samí jedničky....:)
Po tom co odjela domů jsem se zbylejma dvěma holkama šla do hospody a daly si pár panáků.. i když to samozřejmě nebyla taková oslava jak by měla být...:(
Jak jsme seděly přišel Tonda s dvěma kytkama a bonbonama ♥... dojalo mě to tak že jsem prostě brečela :D ....
Pak pro mě přijel brácha a já otevřu dveře do pokoje a tam další kytice + prstýnek + dopis od mamky....hrozně dojemnej... bylo to kouzelný a já znovu propukla v pláč ....:D

Pak ještě přijely tety a ty mi dovezly taky kytku bonboniéru a čokoládu a bylo to tak nějak ke všemu , ka maturitě , svátku i narozkám :)

na o poslední odměna od babičky a dědy :)


O maturitě bych tu mohla psát ještě hodinu , o pocitec o tom jak to probíhalo , o vyhlašování známek atd... ale pochybuju že by to někoho nějak extra zajímalo takže nebudu zdržovat ! :))

pozastavení

12. května 2014 v 11:04

Pozastavuji

Mám svaťák (týden volna před maturitou ) , takže se budu snažit aspoň něco naučit :D
Prosím nemažte si mě a omluvte mě z kontrol affs atd :)
Nejspíš nebudu obíhat a přidávat články..
Držte mi palce a myslete na mě! :)
Snad to dobře dopadne ...(co si to tu nalhávám ?! -_- )

Novinky : Co jsem si koupila :)

7. května 2014 v 13:00 Fashion
Určitě na něco zapomenu , ale nevadí :) :D

1. Perlové laky na nehty
-určitě to znáte , normální lak a pak na to dáte takový perličky :)
Z kiku a teď bacah ! Jeden stál 25 kč , takže oba mám jenom za 50 kč - viděla jsem je v obchodech za víc jak 100 kč.


2. Kryt na mobil
-boží , galaktickej , miluju ho
z ebay za 179kč - neobjednávala jsem si ho sama

3.náušnice
- na fotce mám bohužel to srdíčko nakřivo :( ale jinak jsou super ♥
22 kč :)

Diary...4.5.2014

4. května 2014 v 20:26 Deníček
/kalhoty z votocvohoz/

Páni poslední článek z velikonoc...
áchjo.. nejhorší je když člověk neví jak začít....
Stalo se toho dost...víc jak týden strachu... nechci o tom psát.... to je až moc soukromí
Musíte si vystačit s informací , že můj taťka byl (a pořád je ) v nemocnici....
Všechny ty slova....kritickej stav , 50% lidí umírá , nic vám nemůžeme říct , dejte tomu čas,další operace jestli mě slyšíš stiskni mi ruku ... , prosím prubuď se , víš kdo jsme ?
panebože operace mozku ! operace hlavy ! krvácení... nikdy NIKDY to už nechci zažít.

Nikdy jsem to nikomu neřekla a ani nenapsala ale musím... vždycky když jde v mým životě do tuhýho začnu se modlit... nejsem věřící ani pokřtěná , ale řeknu vám jedno... podle mě Bůh je... neumím se modlit , ale kdo do háje vždycky vyslechne moje prosby ! Kdo splní to co je téměř nesplnitelný ?! A že se to nestalo jednou ... možná je to osud ... věřím na osud ... bezesrandy můj život je jeden velkej osud ....myslím to vážně , kdybych nebyla ve správnej čas na správným místě tak by bylo všechno jinak a mě to teda sakra vychází..... Kdyby mamka neřekla taťkovi ať nejezdí domů a jde k doktorce přijdu domů ze školy a on tam by tam ležel .. a nikdo by mu už nepomohl ... jak mamku napadlo poslat ho k doktorce ? ! Kdykoli jindy by prostě řekla vem si dovolenou a lehni si .... Tohle je OSUD..! Prostě ještě nepřišel jeho čas... prostě se to tak mělo stát...

Strach.... jizvy , oholený vlasy a vousy , oteklej obličej ,hadičky ÚPLNĚ všude - z hlavy z páteře ...
NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA UŽ NE PROSÍM !
...

Nejlepší dnešek ♥ Jedu si v autě do fakultní nemocnice a zvoní mi mobil , kouknu znuděně na displej a tam TAŤKA ! Bože hrklo mi srdce jak nikdy ...
"No tatí ? "
"No ahoj kde se flákáte ? "
" Neboj už jedeme už vjíždíme na dálnici , za chvíli jsme u tebe "
....
zvoníme na neurochirurgii ...
...jako vždycky se navlečeme do těch šílenejch zelenejch plášťů vydezinfikujeme ruce a pokračujeme tou šílenou chodbou , zatočíme a všichni se zastavíme
PANEBOŽE ...
Taťka STÁL vedle postele ...
STÁL na nohách , neměl hadičky , smál se a byl jako dřív..jakoby se nikdy nic nestalo ...
Ten pocit nikdy nemůžete pochopi NIKDY..
Jak se může během pár dnů takhle zlepšit...? Díky bohu za to...
Doufejme že už to bude jen lepší a lepší MUSÍ.
Každou návštěvu jsem stála u postele a brečela ... dneska brečím až teď doma , brečím štěstím , brečím neuvěřením ...

Jedno drama za druhým .... každopádně tohle mě "oslepilo " natolik , že jsem si ani nestačila uvědomit to , že už je konec školního roku ... to že my čtvrťáci končíme....
Každopádně jestli jsem si něco užila tak to bylo poslední zvonění , to mě aspoň nachvíli vytrhlo z reality a hrozně moc jsem si to užila :)
Ps: Nejsem beruška ale Minnie ! :DD

To příjmený je tak nějak za náma - stužkovák , ples , poslední zvonění...
Dobře ještě se bude konat pomaturitní večírek ale pochybuju že udělám ústní....
ale nebudu pesimistická ! Prostě to dám !!

Jinak mám za sebou slohovku z angliny... a nejhorší je že absolutně nevím co čekat ani jak to dopadne... nedokážu odhadnout jestli to vůbec projde nebo jestli to bude za 1 ... vůbec netuším...
a zítra mě čeká slohovka z češtiny a didaktickej test z češtiny ... v úterý ještě didakťák z angliny a pak to nejhorší... obhajoba+ústní...:(

Jinak můj outfitek ke slohovce :)a poslední věc , protože jsem ve čtvrťáku tak jak už jsem psala mám koneč školního roku takže : vysvědčení s vyznamenáním (velký dík patří mému mobilu kde mám taháky :DD) , dál pochvalu ředitelky za prospěch a kartu do drogerie DM v hodnotě 200 kč - nevím co se to se mnou stalo :D Prostě jsem šprt - ale bez vědomostí :DD
Ošmelila jsem písemky :D A u maturity budou čumět jak holka z vyznamenáním nic neví :D
(Přeci jenom na maturu jso tři pokusy žejo :D )
Ale ani nevíte jak moc bych to chtěla dát napoprví ať mám klid....*_*

A tablo jsme dělali na poslední chvíli ale myslím že ok =) Máme ho za výlohou jednoho obchodu :)

No a protože jsem dlouho nepsala tak bude ještě článek o nákupech (novinkách) ukážu vám co jsem si koupila za tu poukázku a celkově co mám novýho :)

PS:DRŽTE MI PALCE NA ZÍTŘEJŠÍ SLOH A TEST Z ČJ