Červenec 2014

Diary...30.7.2014

30. července 2014 v 20:43 Deníček
Zakřikla jsem to ? :D

Minulej článek byl mírně depresivní - stěžovala jsem si jak je tohle léto blbí atd (to už si můžete přečíst sami), hned jak jsem článek dopsala jsem si řekla, že tím že se budu litovat a stěžovat si , si vůbec nepomůžu - každý svého štěstí strůjcem , takže jsem si řekla: A dost ! A napsala kámoškám - Elči a Terce jestli nechcou ven a povedlo se mi je vytáhnout ! :). Pak jsme potkaly Týnu s Luckou L. a šli jsme na hráz,kde čekal Standa a později dojel Šromík. Jako byl to dobrej večer i když se nic nedělo, strašně jsme se nasmáli asi každej znáte takový ty inside joky - vtipy , který chápete jen mezi svýma kamarádama, no a ten večer jich bylo dost ! :D Umírala jsem smíchy a to doslova prostě hlášky a perly jedna za druhou :) .

Diary...28.7.2014

28. července 2014 v 20:29 Deníček
Čaoo :)
Náhodně jsem se koukla na návštěvnost a chtěla bych Vám za tenhle měsíc poděkovat :) Nejvyšší návštěvnost byla 10.7. a blog navštívilo 150 lidí ! :) Jako koukala jsem na to docela nadšením ! :) Děkuji :*

Jinak co se u mě děje novýho ? :)
Od pátku co jsem psala naposledy celkem nic ..:) Víkend jsem tak nějak prožila zase s Tondou ♥ Vlastně jsem s ním teď byla každej den a stejně mi to přijde málo :D. Překvapivě i jemu ..:D
Dneska jsem byla zase s bejvalou spolužačkou - sice jsme byli na nákupech , ale já si koupila jen navlhčený ubrousky a nějaký sladkosti pro holky - viz minulý článek video =)
Fakt mega nákupy (IRONIE :D) , ale moje peněženka se pomalu ale jistě vyprazdňuje ! :D
Pak jsem se ale rozšoupla v pizzerce - klasicky do jídla hold investuju :) daly jsme si pizzu - zase haway, džus s ledem a já pak ještě kafe se zmrzkou a šlehačkou (ona si dala tiramisu).
Obě jsme si dneska řekly, že by nás nenapadlo, že zrovna my dvě se budeme sházet... s holkama který pro mě ve třídě byly TOP jsem se ještě neviděla - jo chybí mi ♥ , a aby toho nebylo málo tak mi chybí i ty který mám u sebe blízko....tohle léto stojí za prd....bože, kde jsou ty letní večery ? Vrátila bych to a hned ! :)
Nejlepší prázdniny jsou ty po maturitě -HAHA jak pro koho ..
Přijde mi že se pomalu ale jistě vzdalujeme .... už ani nevím kdo je moje nejlepší kámoška...spíš mi přijde že jich mám víc né jenom jednu , jenže ani jedna není ta s kterou bych mohla být když potřebuju ...
Včera jsem byla v pohodě a dneska depka ?
Jo nějak si uvědomuju že půlka prázdnin v čudu a zážitky celkem nulový...
další večer prosezenej doma na prdeli HURÁ !

A jak vnímáte léto 2014 vy ? :)
Diary...25.7.2014

25. července 2014 v 22:14 Deníček
Opět vás zdravím u deníčku a ozývám se abyste věděli co se u mě děje :) Dnes to vezmu velmi stručně ! :)
Naposledy jsem psala v úterý, že má přijet Tonda a že možná pojedeme na výlet - nakonec se nejelo ale jeli jsme na malý nákupy, nebo spíš šmejdění a hlavně jsem jela reklamovat můj mobil protože mi začal hrozně moc blbnout :(. Dali jsme si zmrzku a pak zase jeli domů :)
Ve středu Tonda přijel o hodinu pozdě, což mě trošku naštvalo, ale pozval mě na pizzu takže mu bylo dost rychle odpuštěno :D
Ve čtvrtek mě vyzvedl a pak jsme jeli pro jeho rodiče a jeli za jeho tetou, kterou jsem ještě před tím nikdy neviděla :) Byla to fajn návštěva,a protouže kousek od místa kde bydlí je mekáč na chvilku jsme odskočili a šli na MCFlurryho (zmrzlina), strašně jí miluju zase jsem si dala s kit-katem ♥. No a večer jsem měla s holkama malou grilovačku, grilovali jsme hermelíny a cukety a oboje bylo dobrý :) Byla tam Týnka, Terka a Lůca no a později došla Elča ,ale to už jsme měli všechno sežraný :D.
Dneska bylo v plánu koupání , ale nebylo hezky , Tonda dovezl nějaký maso na gril takže jsme opět grilovali a pak šli na chvilku ven ... Jak má ty vycházky hrozně rychle to utíká :(.Když odjel šla jsem ven s Lůcou a Terkou.

MUSÍM BEZPODMÍNEČNĚ UDĚLAT ČLÁNEK NEBO VIDEO S NOVINKAMA PROTOŽE MÁM SNAD 50 NOVÝCH VĚCÍ !
A nemůžu se k tomu dokopat ale fakt to nutně potřebuju udělat ať to mám z krku :D

Dneska to bylo rychlý takže se omlouvám a brzo ahoj - snad už s článkem o novinkách :D

Jo a abych nezapomněla - holkám už volala policie že mají přijít na výslech a babička volala že už u toho magora prej byla policie - držte palce ať má aspoň podmínku !


Diary....22.7.2014

22. července 2014 v 12:18 Deníček
Ahooooojkyyyyyy :)

Takže je tu další článek - opět deníček , v plánu mám ještě článek o novinkách co jsem si koupila (přemýšlím zda to nenatočit jak už mi někdo navrhoval :) ) a ještě dlužím jeden TAG.

No ale pojďme na ten deníček:)
V pátek jsem teda jela za Tondou do nemocnice a už byl lepší :). A pak jsem šla ven s Týnou, která mu věnovala kresbu :D

V sobotu byl kráásnej slunečnej den a já ho strávila na zahradě u bazénu... přidám pár fotek z průběhu den :)
Po obědě jsem si dala na zahradě ledový kafčo a buchtu ♥

no a protože máme NOVEJ gril přišlo na řadu grilování - měli jsme grilované koleno a grilovaný hermelín► což je moje nejoblíbenější jídlo ♥


no a kolem 8 jsem měla sraz s Týnou a šli jsme k Márovi na oslavu narozek...musím říct že byla opravdu NÁROČNÁ.
První dobrá zpráva je že jsem se "usmířila" s jednou z těch kamarádek( Luckou)...asi už si nepamatujete o co jde ale psala jsem o tom článek...vpodstatě nebylo co usmiřovat protože jsme se nepohádaly jen jsme se prostě přestali vídat..
více : ZDE
no a tak nějak jsme si pokecali a chápu, že měla těžký období . Prostě jsme to přešly a bylo to fajn :).
Špatná část oslavy byla opět velká hádka Standy a Týny...klasika ... zase dva moji nejlepší kamáradi ..chápu oba, je mi líto obou , jsem na stranách obou dvou , ale myslím si že i přesto všechno by se měli rozejít protože už to přešlo tu pomyslnou hranici...Sice je fajn , že můžeme párově chodit ven a že si navzájem rozumíme, ale prostě....
No je to jejich věc... já se jim jen budu snažit nějak pomáhat.... :)
No nakonec jsem teda šla domů s Lůcou , Standou a Peťou ....
Některý chvíle na oslavě byly super, ale celkově z toho mám špatnej pocit no..:(

Druhej den jsem se opět proválela u bazénu byl u nás i brácha s Luckou a prostě celý odpoledne koupačka + opalovačka a velká část mojí rodiny se spálila :D.
Večer jsem šla ven s Lůcou a zase jsme si pokecaly a já si uvědomila, že ona je ten člověk kterej mi venku chyběl... vždycky když jsme někde byli venku říkala jsem si že nejsme všichni... Pak jsme šli za Týnou , pak došla Lucka Ladsmanová a pak i Terka ... Nic se nedělo jen jsme si povídaly :).

Včera neboli v pondělí pustili Tondu z nemocnice ! :)
Což teda i znamenalo že jsme jeli podat to tretní oznámení.... bylo to šílený Tonda byl na výslechu asi hodinu a pak řekli, že když už tam jsem ať jdu taky. Jako aspoń to mám za sebou, jenže jsme tam pak jeli zase s fotkama jak byl Tonda zřízenej, s telefoníma číslama na svědky a s řetízkem toho magora - což je náš hlavní důkaz :)
Jsem zvědavá jak to dopadne ,ale mám pocit že buď zaplatí nějakou pokutu a nebo dostane podmínku -což by bylo ok...kažopádně do vězení podle mě určitě nepůjde ...
Tonda má teda neschopenku a vycházky..takže fakt " super"....budeme se sice vídat, ale nebude u nás moct spát atd...:( Prostě od 18:00 bude muset být doma, takže žádný grilovačky, stanovačky ani delší výlety atd..
Navíc bude chodit na rehabilitace se zádama a krkem... ale hlavně že už není v nemocnici ! :)
No a dneska taky přijede vycházky má od 12 takže ho každou chvilku čekám :) a možná pojedeme na kratší výlet ;)
ale o tom v dalším článku! :)

No a jak jsem psala že dneska a zítra budu s holkama ze třídy tak to padlo :( ale snad se domluvíme na jindy :)


A co vy jak jste si užívali teplých dnů ? :)Diary...17.7.2014

17. července 2014 v 22:12 Deníček
nemám náladu začínat pozdravem takže začnu tam kde jsem minule zkončila...
moje nálada je na bodu mrazu a začínám bejt zoufalá přijde mi jako bych byla na všechno sama...

Tonda má hroznou smůlu...jak už jsem psala byl v nemocnici kvůli tomu napadení pak jeden den doma a pak jel znovu do nemocnice, odjel tam protože měl šílenej průjem horečky a zimnice atd... jenže to nesouviselo s tím úrazem,ale se steakama...(viz minulý článek). Takže na den svých narozenin se přiotrávil masem a ještě dostal přes hubu... wau skvělý jednadvacetiny... a já se cejtím bezmocná, protože nevím jak mu pomoct ...
Kdybych aspoň měla prázdniny jako dřív..léto kdy jsem bývala venku a né léto kdy sedím na prdeli a užírám se...
Tak ráda bych šla ven...ale né sama.
Včera jsem byla u Tondy vypadal dobře jen chodil pořád na záchod... chodí celej den asi po 10 minutách což je pro vás asi nepředstavitelný ale nepřeháním...dneska se mu přitížilo..zvracel a dostal další infuzi...má křeče v břiše..prostě nahovno...
Hlavně když je v nemocnici začínám si uvědomovat že bez něj jsem hrozně sama..
Neříkám že nemám kamarádky, mám jenže ty zase mají svoje věci...(těch pár co mi zbylo)
Možná to zní zoufale a lítostivě, ale já se nechci litovat... je to prostě tak -on je jediný co mám
on je můj a já jsem jeho a tak to zůstane
zítra tam pojedu zase, ale není to takový jako bysme spolu strávili odpoledne u nás... samozřejmě že v nemocnici je to jiný.. ale já si strašně potřebuju lehnout a přitisknout se k němu a usínat s ním, potřebuju aby mě škrabal na zádech a abysme si žili ten život co předtím abych se nebála že se někdo bude mstít za to že to chci řešit přes policii..
sakra proč bulím ?!
hlavně už chci aby se to nahlásilo , abych měla po výslechu a aby všechno bylo jako dřív...
i když se to nestane strašně bych chtěla aby byl za mřížema ..jenže takhle daleko to nedojde...
jsem fakt blbá.. jen se užírám a ten skorovrah si přidá na FB video z nějaký akce kde si zpívá a směje.. smích ho přejde..už brzo..
dneska jsem byla u babičky...projížděla kolem skorovrahova baráku a koukla na ty ohavný černý vrata ...bydlí za kamenou zdí a za černejma vratama... no jasně rodinka magorů přece nebude mít plůtek okvetlej růžema... už z toho domu vyzařuje ta ohavnost to násilí a to že tam bydlí parta ďáblů.
pořád se modlím ať neví kdo jsem ať mě nezná ať si mě nenajde...
ale nadruhou stranu je to pro mě totální nula... nula která si svoje komplexy musí někde vybít..nula, kterou nikdo nikdy nebude milovat ,protože kdo by s ním chtěl strávit život ? Musí si dokozavat svou sílu protože kdyby jí neměl tak by asi nezapadl do jejich partičky...je přece děsně cool někoho přizabít a kdo si to nemyslí tak dostne taky .
Je to taková nula že si ani nezaslouží článek na mím blogu ! Takže dost o něm !


Zítra pojedu za Tondou doufám že mu bude líp - chtěla bych zavřít oči a probudit se až bude po všem,ale nemůžu protože teď tu musím být já pro něj !♥

22. a 23. jedu za holkama ze třídy...jsem tak ráda že to domluvily a že je uvidím - i když mě čeká převyprávění příběhu o tom co se stalo ,protože zatím nic neví.. aspoň přijdu na jiný myšlenky..na chvíli vypnu vypadnu odsud .
Už se na ně moc těším...:)


Diary...16.8.2014

16. července 2014 v 8:14 Deníček
Ahojky ! :)
měla bych dohnat deníčkovej článek, ale až na sobotu už si nepamatuju co se dělo, ovšem na sobotu jen tak nezapomenu !
Vůbec,ale vůbec se mi o tom nechce psát, ale jdu do toho. I když celej den vypadal že bude naprosto perfektní vše se po*ralo ! :( . Ale začněme pěkně od začátku :).

Takže byl u nás Tonda a popřála jsem mu k narozkám,dostal dort ..no prostě pohoda :). Navíc v sobotu u nás bylo tzv. BAREVNÉ POVESELENÍ - je to taková akce všeho druhu, každej rok malinko jiná, ale princip je stejnej a já vám popíšu co a jak :) Protože je u nás na prázdniny i můj synovec Jířa hned odpoledne jsme šli na program, kterej bych zařadila do sekce : Děti + důcodci :D. Pro děti byly u hasičárny skákací hrady zadarmo a Jířa na nich byl úlpně celou dobu takže zhruba 3 hodiny v kuse !!! (odpočinul si jen na 10 minut kdy jedl hranolky :D) A pro důchodce tam hrála živá kapela dechovky. My jsme tam s Tondou seděli u stolu, ale potkali jsme i Peťu,Zvolánka a Pytla takže jsme tam byli společně a později i s Romanem. Pak začal program pro dospělejší :D. Kluci se tam přihlásili a přihlásili i mě a já pak musela hledat pořadatele aby mě vyškrtli naštěstí se mi to podařilo :D. Šlo o to že se měl jet slalom na kole a výhra byla pulčák rumu - ovšem to kolo zatáčelo na druhou stranu než mělo... no a nakonec to nikdo neudělal :D
Další byla soutěž v pojídání steaků, kde byl Tonda vloni 2. a letos 3. :) Vyhrál to Roman a vyhrál sud piva ;).
Pak jsme šli domů a chystali jsme se na zábavu což bylo takový vyvrcholení celý týhle akce =).
Jako vždy jsme se sešli před zábavou :) šli jsme na panely a každej měl něco na pití tak jsme pili - ale žádná velká kaše :D Spíš jsme tak kecali no :)
Byla jsem tam já, Tonda, Šebi,Pája,Standa,Týna,Renča,Honza,Petr,Zvolánek a chvíli Pytel.Pak přišla Lucka se Šumákem takže trochu grupa :D. Pak jsme uznali za vhodný že teda půjdem na zábavu a Honza se odpojil a šel domů ale jinak všichni šli. Byla to fakt dobrá zábava, byl tam i můj brácha s Luckou (jeho žena). A prostě jsem si to užívala , tancovala a pila no prostě fakt vydařená zábava, pak ohňostroj... ALE !
Šla jsem s Luckou na panáka už v podnapilým stavu a když vycházíme z hospody šílená rána a někdo padá na stůl a někdo ho neuvěřitelným způsobem mlátí.... ten raněnej byl Tonda a nikdo nechápal co se děje... nastal šílenej ale šílenej zmatek, já dostala dostlova histerickej záchvat, on byl chvíli v bezvědomí... ne vážně o tom nechci psát... prostě to nebude s podrobnostma....ten hajzl utekl ... utekl protože jsem na něj řvala že mi zabil kluka a mnohem horší věci.. utekl protože jsem ho vydeptala a řekla jsem mu že ho zavřou až zčerná....
Myslel si že prostě uteče a bude vpohodě , jenže ho vidělo spousta lidí.
A nás zajímá jen jedna věc ? Proč někoho bezdůvodně napadl ?! Odpovědí mi bylo - to on dělá běžně...to je normálka.
Nemluvě o tom že jeho bratr má podmínku a málem způsobil to že jeden kluk přišel o oko , jeho kamarád málem přizabil člověka a jeho sestra mě jednou napadla a chtěla zbít protože se moje kamarádka bavila s jejím klukem...
Inteligentní rodina...
Druhej den jsme vezli Tondu do nemocnice dopadl vážně špatně...a hned ten den se můj brácha sbalil a pomocí našich kamarádů kteří přesně ví o koho jde šel k nim domů. Jenže tam byla jen jeho matka která prosila at nevoláme na policii atd... Domluvili se že tam pojede znovu zítra a promluví si přímo s tím debilem... jenže druhej den to ten ***** všechno zapřel, že tam vůbec nebyl že o žádný zábavě neví atd.... jenže to hošánek neví že máme jeho řetízek s křížem a fotku kde ho má na krku... navíc má na krku jasný jizvičky z toho jak se mu strhl z krku ... a nemluvě o našem gangu- ano za jeden den jsem s pomocí Týnky sehnala 10 lidí kteří půjdou na policii a půjdou svědčit ! Tohle mu neprojde...nikdo nebude ubližovat někomu bezdůvodně....nikomu koho miluju..ten kluk bude litovat toho dne a bude litovat toho že se zapletl se mnou a mejma lidma,protože tohle ještě není zdaleka konec...protože my máme kamarády a on má jen partu rváčů kteří maj na krku kriminál !
Nechci to tady rozebírat do podrobna a věřte že tohle je skrácená verze,ale nemám na to sílu ! NEMÁM!
PS:Tonda je znovu v nemocnici..byl doma jen jeden den a jede znovu.. nedávám to...

No a pro UKLIDNĚNÍ přidávám video... z té dobré části dne ...:)


první soutěž slalom na kole které zatáčí na druhou stranu než má
druhá soutěž kdo sní víc steaků - letos teda nic moc , vloni se jedlo 15 minut a snědlo se víc jak 1kg steaků na osobu - jeden steak měl 300g, kdežto letos byly steaky malé a první místo vyhrál přes 300g, což byl minuelj rok 1 steak a tím pádem vloni se snědlo kolem 6 steaků na osobu...Fotky z focení aneb já jako “modelka“ :D

13. července 2014 v 17:00 Deníček

Tadááá
KONEČNĚ vám můžu ukázat fotky z focení, psala jsem o tom v několika článcích, ale né každý čte všechno co napíšu takže to ještě jednou shrnu :) Nejprve vám vysvětlím proč jsem je sem nedala dřív - bylo to protože jsem z těch fotek udělala kalendář pro mýho kluka k narozeninám (které má dnes) a chtěla jsem aby byl překvapenej a bylo riziko to dávat na blog,protože i když na něj nechodí, zná ho a prostě by se to mohlo provalit..:)
A teď od začátku:
Kamarádka Terka našla na brigádách nabídku na focení, na věku, vzhledu,váze,výšce prostě na ničem nezáleželo - jednalo se pouze o castingové focení, fotky se následně pošlou do firem a tam si vyberou "modelky" , které pak pro danou firmu budou fotit kalendář. Nejedná se o žádný porno :D Ale například o focení s koňma atd :). Pokud by mě vybrali tak cena za 1 hodinu se pohybuje kolem 90-120kč na hodinu. Jinak ten projekt se jmenuje české holky drtí modelky, takže jim jde spíše o přirozenou krásu a nevyhledávají nějaký extra vychrtliny atd :D.
Jinak je mi vážně blbé se pořád opakovat, ale psala jsem tu i o tom , že moje mamka s tím nesouhlasí a že vše vidí moc černě nebudu to psát znovu takže tady je úryvek co už jsem na blog psala:

Cestovatelský tag

11. července 2014 v 16:24 Videa
Zdravím vás u nového článku , tentokrát na mém blogu neobvyklého ! :)

Poprvé se na mém blogu objevil TAG. Tagy sleduju pravidelně u youtuberek a občas si nějaký přečtu na blogu u blogerek - především u mých affs. Neměla jsme nějak extra v plánu zakládat tuto rubriku, ale Sabí mě nominovala a tak mě nezbylo nic jiného než se do TAGU pustit :). Protože obecně raději tagy sleduji než čtu řekla jsem si proč nenatočit video ?
Což byla obrovská chyba, protože to není tak lehké jak se zdá. Nechápu jak se ostatní youtuberky mohou tvářit tak přirizeně a tak sebejistě ! :) U mě to byl boj - máchání rukama, házení s vlasama, podivný výrazy,přeřeky,huhlání,zvláštní výrazy v obličeji a neschopnost dívat se do foťáku - takže věčné uhýbání očima. Mimo to i technické problémy - kam si sednout, jak to nastavit abych byla vidět,na co postavit foťák a tak dále. Pak se mi zázrakem v půlce videa vypl foťák což jsme zjistila až po tom co jsem si kecala sama pro sebe a musela teda druhou půlku dotáčet což bylo ještě ok , ale úplnou záhadou mi program nechtěl tu druhou půlku videa importovat... pak se podařilo, ale musela jsem přijít jak to stříhat na což jsem přišla ale ve výsledky vystřihla jen to jak jdu vypínat foťák :D
No pokud i přestoto várování opravdu chcete video vidět stačí jen rozkliknout celý článek a hurá do toho ! :)
A navíc se i celém článku dozvíte koho jsem nominovala dál :)


Diary......9.7.2014

9. července 2014 v 9:00 Deníček
Zdárek párek !


Takže zase hurá na deníčkovej článek ! :)
Jak jsem psala že v sobotu možná pojedeme na Radostín fest, tak nakonec jsme jeli :)
Jela jsem s Týnou. Standa, Peťa a Pytel tam měli brigádu a pomáhali tam takže jsme měli vstup zadarmo a jídlo a pití taky :D. Bohužel počasí nám moc nepřálo přišel šílenej slejvák,ale my jsme se schovali do stánku na pivo a taky tam tak trochu pomáhali :D. Pak se počasí zlepšilo a přijel i Tonda, kterej opravoval auto - ale vzhledem k tomu že už přijel se svým autem tak už je to dobrý sice ještě pár drobností na opravování je, ale jezdí to :D.
Ten festival byl malinkej bylo tam tak 70 lidí (odhadem).... spíš taková soukromá akce no.. ale ušlo to ...:).

Neděle byla super den ! Jela jsem s Tondou do Jihlavy (viz článek o nákupech :D)
Prvně jsem si nutně musela do obchoďáku koupit voděodolnou řasenku a když už jsme tam byli koupili jsme si jahodovej bubble tea s praskacíma jahodovýma a pomerančovýma kuličkama :)

A pak jsme mohli jít na koupák :D Bylo to tam fajn , hezký počasí, tobogány,... prostě pohoda :)

Novinky : Co jsem si koupila 5

7. července 2014 v 14:20 Fashion
Takže konečně jsou taky ty nákupy a protože jsem byla včera neplánovaně nakupovat tak je toho víc - a nečekám na dvě věci co mi mají přijít z VOTOČ VOHOZ -ty zase zařadím do dalších novinek :)

Diary......5.7.2014

5. července 2014 v 13:35 Deníček
Asi jste čekaly že další článek budou ty novinky ( nákupy ), ale ještě si počkejte - plánuju větší nákupy přes VOTOČ VOHOZ takže to asi hodím do jednoho článku uvidíme jak dlouho to bude trvat :)
Včera - pátek byl celkem dobrý den :). Hned ráno přijel Tonda sice byl po noční takže asi do jedný spal,ale to se dá pochopit :). Taky jsem si jela KONEČNĚ pro výplatu a překvapivě peníze jsem dostala napoprvé.... takže si říkám kdyby doopravdy platil tak by to nemuselo bejt zlý..jenže má hold blbou pověst..
Protože ta hospoda, kde jsem dělala je ve vesnici kde je momentálně moje babča s dědou na chalupě na chvíli jsme se tam stavili, pak jsme přijeli domů a váleli se na dece a prostě zevlili, pak jsme s dali melouna - to je prostě typický léto - opalování meloun ...♥

Diary......4.7.2014

4. července 2014 v 7:20 Deníček
Takže se opět hlásím na blogu ! :)


Vraťme se rychle k minulému článku :) co se pití týče bylo to trochu zapeklitý :)
Každej kdo mě zná by na 99% odpověděl že moje nejoblíbenější pití je rum + kofola (cola), ale je tu velké ALE ten rum by musel být kávovej, dřív jsem pila normální, ale nějak se mi zhnusil a teď jedině kávovej, takže z tý nabídky je to gin + sprite ale i u tohoto je menší ale , já miluju gin + sprite bouchanej (ano dělá se to s teqilou ale opravdu když si bouchnete gin + sprite...no labůůůžo ♥ ) Jinak kdyby to někdo neznal - protože já to taky moc neznala dáte do menší skleničky gin + sprite na skleničku dáte nějaký víčko (cokoli třeba karton nebo tácek) a bouchnete s tím do stolu ono to vypění a vypijete jakoby tu pěnu a samozřejmě i to pití :D Kdyžtak si to vygooglete i když ono vám to asi nic nenajde protože musíte zadat bouchaná teqila .. gin se bouchá jen u nás :D

Další věc je že jsem naposledy psala že mám sraz s holkama :) Sešly jsme se teda ve dvě a tak nějak chvíli zevlily venku a pak šli k Týně kde jsme vlastně taky nic nedělaly jen seděly a kecaly :D A snědly pizzu :D Po šestý jsme šli domů jenže od osmi jsme šli zase ven a úplně nechtěne jsme si koupili flašku kávovýho rumu a pepsinu ( bylo to fakt úplně nechtěně !! :D) No zakempili jsme na zvláštním místě a místo pití se fotily a kecaly a pak jsme si řekli že bysme se teda mohli napít tak jsme trochu ucucly ale jako žádná sláva pak jsme se přemístily a Týna si šla pro mikinu a měla za úkol vzít deku abysme si mohly sednout :D Vzala dvě osušky a skončilo to tak že jsme na městečku(!!!) - něco jako náměstí ve městě seděli na osuškách :D Jako trapásek hned naproti hospoda a na zahrádce lidi :D
O půl 11 přijel bus a v něm kluci... nejdřív všechno vypadalo OK jenže pak Petr doslova zkolaboval (byl ožralej zhulenej(přitom nehulí) a než přijel spadl z docela velký vejšky na zem.... jako nic moc zážitek než jsme ho dotáhli - OK já se ho ani nedotkla ale doprovázela jsem ty co ho táhli :D, tak bylo dost pozdě pak navíc Pytel otevřel hubu a začal valit sračky a díky tomu úplně bezdůvodně rozhádal Týnu se Standou což bylo taky strašně super... a Týna pak začala pít toho ruma a utekla a schovala se a já jí pak musel utěšovat...no prostě domů jsem došla o půl 1 a byla jsem ráda že jsem konečně doma ....

Diary......2.7.2014

2. července 2014 v 13:13 Deníček
Ahojky
Víte jak poznáte že je léto ? Nemám čas psát články :D
Ano je to tu, prostě se začalo dít víc věcí a jak to tak bývá - když se nic neděje mám čas , jenže o čem psát ? :D
K minulému článku - fotky už mám mám jich poměrně málo a zveřejním je až asi za 14 dní (důvod pak vysvětlím :) ), ale aspoń se máte na co těšit :) Jinak mamka je neviděla a taťka jen pár a nic neříkal :)
No a psala jsem teda naposled v pátek takže začneme sobotou.

SOBOTA -Oficiálně první víkend prázdnin (pro mě ne, ale pro ostatní ano) a začali jsme ho skvěle a nebudu popisovat co se dělo dám se pár fotek a až si to třeba za rok přečtu tak věřím že se mi to dopodrobna vybaví :D
Byli jsme veku Já , Týnka, Eliška , Terka, Petr a Standa - pak přijel Tonda ale s tím jsem šla hned dom :)

Hádejte co mám nejradši
a)rum+kofola
b)gin+sprite
c)vodka+mirinda