Únor 2015

Duhový TAG (Kosmetický) :)

28. února 2015 v 11:58 Řetězáky

AHOJKY

Možná už jste o duhovém tagu slyšeli, ale možná taky ne. Tag spočívá v tom, že ke každé barvě duhy přiřadím jeden můj olíbený kosmetický přípravek dané barvy :) - plánuji i duhový tag s dopňky, oblečením atd :)
Je pravd,a že u různých blogerek jsem našla i barvy jako hnědá a černá, někdy se objevuje i růžová a dva odstíny modré, ale já opravdu půjdu podle barviček co má duha :)


Další poděkování za návštěvnost ! :)

28. února 2015 v 10:57
Moc vám děkuji za pondělní návštěvnost, takhle by to mohlo být pořád ! <3 :)


Jsem moc nadšená :)

Recenze balzám na rty Oriflame - zázračný kelímek

25. února 2015 v 11:00 Recenze

Zdravím a všem přeji krásný den ! :)
Na blogách se to teď hemží recenzema na balzámy značky EOS či Baby lips, abych pravdu řekla, já nevyzkoušela ani jeden. Baby lips mě vůůůbec neláká a nemám v plánu si ho pořizovat, za to EOS mám ve whislitu už pěkně dlouho a mám na něj velký zálusk. Tyto dvě značky jsou pomyslnými krály v balzámech na rty, i když spousta blogerek připustilo, že Labelo nebo balzám od Baley za pár kaček taky splní svůj úkol na jedničku. Já, ale jak vidíte podle obrázku dnes budu mlluvit o kalíšku, kelímku či soudečku (říkejte tomu jak chcete :D) z oriflamu, který slibuje nejen péči o rty, ale i o záděrky, exémy a suchá místa na kůži je to prostě zázračný kelímek, jak ho Oriflame sám nazval)

Ještě než se pustíme do recenze ráda bych prozradila, že nejsem moc fanda mazání rtů, nemám moc ráda patlání balzámů na rty, nemám ráda ten mastný pocit a rozhodně balzámy nepoužívám denně, spíš jen vyjímečně.

Recenzovat budu tento TŘEŠŇOVÝ balzám (Tender Care Cherry)

Diary...24.2.2015

24. února 2015 v 16:32 Deníček
Ještě nedávno byl blog plný deníčkových článků, teď je tomu spíš naopak a i když vás tyhle deníčkové články tolik neberou jako třeba nákupy a recenze atd, nemám v plánu je přestat psát :) Blog bylzaložený kvůli deníčku a tak to taky zůstane. Miluju, když si pak čtu staré články a vzpomnám :)
Mám za sebou týden jarních prázdnin, které mohly být i lepší... ale co už. Stihla jsem jít ve s Týnou, jenom jednou a to jsem myslela, že ona bude ta, s kterou budu často chodit ven.... Mimo ní jsem, ale stihla jít ven i s Terkou a taky jsme společně s Tondou šli do hospody s Renčou a Honzou, kde jsme ochutnali všemožný druhy džusů a vyjedli zásoby brambůrek :D :D a druhý den jsme šli zase s nima ven a do jiné hospody na menší jídlo - já měla krokety :)
Tondou jsem byla každý den, což bylo super :) Dokonce jsme jeli i do Jihlavy- v nákupáku jsme to jen proběhli a já si koupila jen čelenku ( je v minulém článku), víc času jsme strávili u jídla, já si dala chickemburger a Mc Flurryho, což je srdcovka :). Taky jak už jsem psala v minulém deníčkovém článku byl u nás celý jarňáky synovec Jiřa, který pak dostal neštovice, což je docela pech...já je ještě neměla, ale byla jsem na očkování tak se modlím ať je nedostanu ..:(

Mám za sebou dva školní dny. Včerejšek byl celkem nabytej a to i přesto, že jsem neměla odpolední vyučování, hned po škole jsem běžela do knihovny pro knížky na seminárku, pak do drogerie, pak do pekárny a hurá na byt, kde jsem se najedla. V tu chvíli mi psali holky - Klaudie a Marťa jestli nepotřebuju na nákup, nepotřebovala jsem protože jsem akorát došla, šla jsem si uvařit kafe a v tom mi zase píšou jestli bych nešla na kafe :D No jako zákon schválnosti, každopádně jsem mezitím ještě zjistila, že mám špatně obsah v seminárce, kterou jsem chtěla odevzdat tak jsem jim napsala, že na ně počkám u školy a skočíme do knihovny to vytisknout a pak třeba někam posedět. Takže jsme šly do knihovny a pak na zákusek a prokecali jsme kus odpoledne, pak jsme šly ještě do Billy koupit jídlo na středeční večeři (vaříme si jednou týdně společně :D), a když jsme šli kolem mostu viděli jsme kousíček od nás bobry (později jsme zjistily, že je to nutrie říční, ale až na ocas jsou stejní :D), jak blázni jsme tam s Klaudií ječely, že vidíme poprvé bobry a křičeli : Jé támhle je a támhle další, jů a támhle je mládě apod :D Samozřejmě bobří (nutrií) rodinka přilákala i jiný lidi. Byli od nás tak blízko! Bylo to super lepší než v ZOO :D. Pak jsme šly už domů, ale zrovna jsme šly kolem nový kavárny Pohádka, což je nová kavárna pro rodiče s dětmi, kde mají hrací koutky atd. holky mi řekly, že na nástěnce školy, byl lísteček, že shánějí brigádníky na hraní s dětmi, tvoření, hraní divadla a podobně, mě se to hned líbilo a holkám taky tak jsme si řekly, že koukneme jestli nemají ten inzerát i na dveřích. Letáku tam bylo víc, ale nic o brigádě, ale jak jsme tam tak koukaly otevřely se dveře a nějaký pán, řekl no pojďte, pojďte a my na něj, že se jen koukáme, on nám na to řekl, že je zakázaný se koukat, že už nám barman dělá kapučíno (haha :D). My mu vysvětlili, že koukáme kvůli brigádě a on nás poslal za mladým panem barmanem, který byl milej a vzal si naše číslo :).
Dnešek byl ve škole celkem unavující, ale dobrá zpráva je, že se nám paní majitelka z kavárny ozvala a zítra tam půjdeme se domluvit :)

Novinky : Co jsem si koupila 15- KIK,DM,vv,Gate

23. února 2015 v 17:48 Fashion

AHOJ

Je tu další nákupový článek, myslím, že tenhle typ článku je celkem oblíbenej, mě osobně taky baví nákupové články :)
Tentokrát tu moc věcí není, ale lepší něž pak psát mega dlouhý článek se spoustou věcí :)

1. Tričko

Je sice z dětského oddělení, ale líbilo se mi, je z příjemného lehkého materiálu, na léto bude super ! :)

Cena: 189 kč
Obchod:KIK

2.Věšáček
Koupila jsem si ho na župan, protože jsem ho de té doby měla pověšený jen na hřebíku (né doma, ale v Litomyšli kde studuju)

Cena:25 Kč
Obchod:KIK

3.Balea balzámy na vlasy

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli raději vzít balzám na obejm vlasů nebo na zničené vlasy, tak jsem si vzala oba :) Balzámy na vlasy od Baley mám poprvé :)

Cena : Jeden kolem 39 kč
Obchod: DM drogerie

Moje první špatná zkušenost z ebay :(

22. února 2015 v 13:19 Fashion
Rozhodla jsem se, že o tomto napíšu samostatný článek, samozřejmě plavky budou i v dalších novinkách z ebay, ale i tak si toto podle mě samostatný článek vyžaduje :). Na ebay nakupuji krátce a zatím jsem byla vžy spokojená. Pravda je, že mi sice přišla psaníčko s razbotým řetízkem (bylo rozbité to připínání na řetízek, takže psaníčko je v pořádku, ale pokud bych si ho chtěla dát přes rameno tak by to nešlo, tento problém, jsem ale hned vyřešila a zpravila a psaníčko je plně funkční :) Navíc mi přijde za 80 kč celkem kvalitní, a bílé psaníčko se mi nedařilo dlouho sehnat a i u vietnamců bych za něj dala kolem 400 kč, tohle je takové jednoduché a prostě jsem mu tu vadu dokázala odpustit :)
OPRAVILA JSEM TO KROUŽKEM NA KLÍČE KTERÝ STEJNĚ NENÍ VIDĚT, PROTOŽE JE TO UVNITŘ PSANÍČKA

Ale teď už opravdu přejdu k tomu co mě zklamalo hodně ! Už i kvůli ceně za vršek jsem platila 178 kč a spodek jsem si nekupovala (mám takový tyrkysový, který by k tomu měl jít :) ), každopádně ta cena není nijak výhodná, takže jsem čekala, že to bude v pohodě. Plavky přišly s kráásnou broží, která byla zabalená v ochraném průhledném obalu, aby se nepošrábala, igelit jsem teda sundala a nestačila se divit spolu s ním totiž vypadaly kamínky, nejprve jen pár, pak jsem s tím trochu poklepala a vypadlo jich 10.

Kamínky jsem tedy přilepila sekundovým lepidlem, mělo by to držet, ale nevím co ty ostatní co nevypadaly...uvidíme jak zareagují na vodu..A i když to na fotce není vidět, tím že jsem použila sekundový lepidlo, jsou kamínky takové zakalené :(, nejsou tak zářivé jsou takové mléčné...


No jsem zvědavá, na další věci, které jsem si objednala, doufám, že už budu mít víc štěstí :)

Novinky : Co jsem si koupila 14 - MINI HAUL ROSSMAN

20. února 2015 v 16:16 Fashion
Ahoj je tu další článek a tentokrát malý včerejší nákup z drogerie, z kterého mám opravdu radost ! :)


Recenze suchý šampon SCHAUMA

19. února 2015 v 15:57 Recenze
Vítám vás u mojí první recenze na mém blogu a plánuji jich víc :)
Tak snad se vám tento typ článků bude líbit a třeba vám i pomůže zda si daný produkt koupit či ne :)

Chceš patřit do FAVOURITE SITES ?

19. února 2015 v 13:08
Pokud chceš i ty patřit do mých oblíbených blogů, stačí se zapsat ! :)
 • Přezdívka
 • Blog
 • Zaměření tvého blogu (většinou neberu blogy, kde jsou pouze povídky a příběhy)

Nejsou žádná pravidla, pokud se mi bude zdát, že nejste aktivní, nebo nechodíte na můj blog tak vás smažu, samozřejmě vás na to upozorním. Očekávám komentáře pod článkama.

PIŠTE SEM POUZE KOMENTÁŘE O SPŘÁTELENÍ ! :)

Novinky : Co jsem si koupila 13 - EBAY

17. února 2015 v 18:02 Fashion
Ahoj, pokud nejste na mém blogu poprvé tak víte, že vám už chvíli slibiju novinky z ebay a záměrně jsem udělala článek kde budou pouze novinky z této stránky :) Dost okoecání jde se na to :) Případné dotazy pište do komentářů :)
Nemám svůj účet ani kartu takže vše jde přes přítelův účet - zařídil si pay pal. Pod obrázkem vždy najdete odkaz, kde je i fotka, sami můžete posoudit zda zboží odpovídá fotce :)

1.Skater (áčková) sukně

Najdete ji zde :SUKNĚ

Burgundy, neboli vínová sukně, mile mě překvapila, materiál je podle mě kvalitní, měla jsem strach že mi poleze zadek, ale je to v pohodě, je mi sice kratší, ale zakryje to co má :)
Cena: 150 KČ, poštovné zdarma

Diary...16.2.2015

16. února 2015 v 13:48 Deníček
Dneska vás zdravím u deníčkového článku a pokusím se moc nerozepisovat :)
Od pondělí do čtvrtka jsme měli plavecký kurz o kterém jsem naposledy v deníčku psala. To znamená, že jsme se neučili, ale každý den chodili do bazénu a plavali. Vždycky jsme plavali 45 minut pak 45 minut volno, celkově jsme plavali tedy 3x 45 minut. O přestávkách jsme mohli do výřivky, do sauny do bufetu, vlastně jsme mohli dělat co jsme chtěli, ale nemohli jsme do plaveckýho bazénu protože tam plavali lidi ze střední s nimi jsme se střídali.
Musím říct, že po těch 4 dnech jsem měla bazénu docela plný zuby, na konci jsme mudeli udělat zkoušky, která se u nás skládala z uplavání 8 bazénů ( 200m), byla to makačka, ale zvládli jsme to. Střední to měla trochu těžší měli víc disciplín jako třeba plavání pod vodou nebo jeden bazén upavat jiným plaveckým stylem než plavali 200 metrů atd.

Každopádně plavání bylo jen dopoledne, ale většinou jsme byli unavený a pak si šli lehnout, protože voda dost unaví.
Jeden den jsme si,ale koupili s Klaudy a Marťou pizzu a pak k nám pozvali Lukáše a Aleše (všichni to jsou spolužáci z vedlejší třídy a Marťa je moje spolubydlící, Klaudie bývalá spolubydlící :)). Další den jsme si s Marťou a Blankou s kterýma bydlím vařili a udělali jsme si takový zapečený těstoviny :).

V pátek už se šlo normálně do školy, ale já mám v pátek až od 10:00 a pouze 3 hodiny, takže úplná pohoda ! :)
Navíc jsem necestovala busem 3 hodiny, protože jsem jela jen cca půl hodiny a pak mě a sestřenku vzal autem strejda.
No a pátek byl prostě a jednoduše skvělej, nakonec jsme šli s Tondou do kina na 50 odstínů šedi, nebudu se k tomu vyjadřovat, všichni jsou z toho zklamaný, ale nevím co čekali..:) Je to film , knížka je vždycky lepší... Já nelituju, že jsem šla, ale.... no nebudu se o tom rozepisovat :).
Pak jsem byla pozvaná na večeři, šli jsme do steakbaru a dali si hamburgery. Já kuřecí a Tonda hovězí, byly fakt výborný ! :)
Byl to pro mě skvělej pátek 13. až na to, že jsme s Tondovým autem špatně zaparkovali a on musel platit pokutu - kvůli kinu totiž byly narvaný parkoviště.
Tím jsme si o den dopředu oslavili Valentýn, každopádně protože za mě Tonda platil tak jsme mu na oplátku koupila vůni do auta a bonbonieru a taky jsem pekla cookies sušenky( recept v minulém článku).
On mi pak ještě v Penny koupil marcipán, protože ho strašně moc miluju :D Od něj mám srdíčko a od jeho mamky prasátko :D

No a neromantičtější gesto od něj bylo když mi ještě druhý den dovezl větrník na plechu který mi sám upekl :D - divím se že to zvládl, možná mu pomáhala mamka nebo ségra :D. Každopádně povedl se mi a je to snad ten nejsložitější recept co jsem viděla.

Jinak už asi před dvouma týdnama jsme si kupovali puzzle a slíbila jsem vám fotku, zatím je nemáme postavené ale aspoň fotka krabice :)


A když už jsme u toho taky jsme si konečně udělali takový album fotek(nebo možná deník), ale jsou tam fotky jen z našeho cestování, takže například z výletu ve Drážďanech, z naší dovolené v Jižních čechách a z Rakouska.

No a v neděli jsme šla s kamarádkama (Elčou a Verčou) pomáhat na dětský karneval, pak zá námi došla i kamarádka Terka a bylo fajn si s nima po dlouhý době pokecat :)
Dneska je pondělí a já mám celý týden jarní prázdniny, dneska přijel můj pětiletý synovec Jířa, takže ho mám nastarost, za chvíli přijede i Tonda a půjdeme všichni ven, možná nakrmit kachny :D A taky na poštu, potřebuji poslat balíčky na votoč vohoz :) V rozepsaných článcích mám už pro vás nákupy z Ebay ( vlastně mám v rozepsaných tak 10 článků, ale ten s nákupama už brzo vyjde, protože už je téměř dopsaný chybí mi tam jen jedna fotka )
Taky začínám plánovat giveaway, v ankětě hlasovalo 10 lidí a všichni jí chtěli a myslím, že giveaway aspoň zvýší návštěvnost :)
No a to je pro dnešek asi vše :)
Tak zatím ahoj !

Čokoládové cookies

15. února 2015 v 19:47 Recepty
Dneska pro vás má recept na čokoládové sušenky, které jsem dělala Tondovi k Valentýnu :) Není to nic těžkého a pokud máte tyhle čokoládové sušenky rádi tak si určitě pochutnáte :)

Co budeme potřebovat ?


Síla makeupu - síla líčení

14. února 2015 v 10:35 Fashion
Zdravím a zároveň přeji hezkého Valentýna :) Ať už ho slavíte nebo ne, užijte si dnešek :)
Dneska vám ukážu jak moc mě změní moje každodení líčení, podle mě je to teda docela změna a to nejde o žádné slavnostní líčení, ale o líčení které nosím prakticky denně.
Bohužel patřím mezi ty co by nevyšly ven nenamalované - musím mít aspoň řasenku a korektor, to jsou dvě věci bez kterých bych se neobešla. Moje dvě záchrany.
Malovat jsem se teda začala kolem 15 let a vlastně se moje líčení nezměnilo. Když se mi nechce prostě zůstanu u řasenky a korektoru na kruhy pod očima, jediné co občas přidám jsou linky a tvářenka či bronzer a někdy se odvážím i na rtěnku. Ač to pro někoho může být překvapením makeup nepoužívám, měla jsem ho asi 2x v životě, podobné je to s pudrem. Nemám problematickou pleť co se týče například akné a když se snate a vyskočí nějaký pupínek stačí mi na něj tyčinkový korektor, když ale použiji pudr nebo makeup hned se mi pleť zhorší a to hned po prvním použití, takže nevidím důvod proč je používat když by se mi naopak pleť zhoršila, občas je pravda že si připadám dost bledá a říkám si, že bych vážně potřebovala nějaký makeup, ale nebudu si ničit pleť navíc mi makeup na obličeji není vůbec příjemný a nejvíc mi snad vadí to, že kdykoli bych se potřebovala vysmrkat měla bych od makeupu kapesník a měla bych neustále pocit, že si musím přidávat makeup na nos :D

Tento týden jsme měli od pondělí do čtvrtka plavecký kurz a já se tam musela ukázat i nenalíčená, i přesto jsem, ale z domu vyšla s korektorem - který se mi samozřejmě v bazénu smyl, ale šlo aspoň o ten pocit a s voděodolnou řasenkou, která je fajn, ale stejně se mi stalo, že se párkrát trochu rozmazala ( ale i tak je to nejlepší voděodolná řasenka možná bude recenze ).

No dost kecání přejdeme k věci :)

Myslím, že rozdíl jde vidět na první pohled, není to žádná světová proměna, ale uznejte, že levá půlka mého obličeje dost prokoukla :)

The love TAG

13. února 2015 v 7:43 Řetězáky
Kdo chce ať v tagu klidně pokračuje ! :)

1. Co pro tebe znamená "láska"?
Podle mě se láska nedá popsat, každej si jí musí sám prožít, aby jí pochopil a pro každého bude znamenat něco trochu jiného a u každýho vyvolá jiný pocity ať už motýlky v břiše nebo svírání žaludku. Pro mě třeba láska znamená velkou citovou náklonost k druhému, potřebu ho vídat a ´´mít´´ ho. Mít o druhého strach, toužit po něm, chtít s ním trávit čas, myslet na něj každou chvíli, moct mu důvěřovat a říct mu cokoli, být k němu otevřená, bavit se sním ,smát se s ním a spoustu dalšího :)

2. Jaký je podle tebe ideální partner / partnerka?
Já si myslím že spousta holek (ale i kluků) má nějaký svůj ideál a pak přijde někdo úplně jiný v podstatě skoro opak a my se do něj zamilujeme a ani nevíme proč. Spousta holek říká, že chce hodnýho romantickýho kluka a pak stejně skončí tak trochu s bad boyem a grázlíkem :D Neříkám, že je to tak vždy, ale ruku na srdce, určitě to některá z nás už zažila :)
I když se najdou věci které mi na přítelovi třeba trochu vadí , které bych změnila nebo mě mrzí tak i přesto si myslím, že on je ten můj právý - neboli ideální :)3. Pokud máš vztah, jak jste se seznámili? Pokud ne, líbí se ti někdo?
Vztah mám a je to delší příběh :) Poprvé jsme se viděli úplně náhodou šla jsem za kamarádkou ven a kromě ní na dohodnutém místě byli i tři kluci, jeden z nich byl kamarád mojí kámošky a ty dva přišli s ním, strávili jsme s nima odpoledne, koupali jsme se a pak hráli karty a oni večer odjeli a mě ani nenapadlo, že je třeba ještě někdy potkám.
O týden později jsem šla na zábavu a tam potkala ty tři kluky, všichni jsme už byli pod vlivem alkoholu, takže místo toho abych prošla a dělala buď, že je nevidím nebo jen řekla ahoj a šla dál, přiběhla jsem k nim a s hlasitým : Jé čau co vy tady ! Jsme se s nima dala do řeči a pak s nima šla ven, kde nebyl takový hluk a seděla s nima v autě atd. Hned ten večer o mě jeden z těch kluků (můj současný přítel jevil zájem), sezení na klíně a tak znáte to (nebo možná ne :D), pak ,i když na to nejsmem nijak hrdá jsme se začali i líbatNevinný - nikdy předtím bych totiž neřekla, že můj vztah bude ´´večerní úletová líbačka ze zábavy´´. Vždycky jsme si myslela, že první pusa mýho vážnýho vztahu bude ... no prostě dramatičtější :D. Pokud se nepletu tak celá tahle partička kluků dojela hned druhý den k nám do vesnice a já s kamarádkama a oni jsme spolu trávili odpoledne, večery a noci a to čím dál častěji a tak není divu že už 14 dní po tom co jsme se téměř denně celé dny viděli( byly letní prázdniny) jsme spolu začali oficiálně chodit. :)


4. Jak vypadá tvoje ideální romantické rande?
Já vlastně ani nevím, možná v restauraci, která by byla v hotelu, po večeři by jsme šli do pokoje a uvítala bych i velkou vanu nebo výřivku :)

5. Máš ráda romantické filmy?
Mám, ale přítel ne a protože koukám na filmy jen s ním tak už jsem dost dlouho žádný neviděla :D

6. Čteš ráda romantické knihy?
Ano pokud mě chytne děj tak ano :)

7. Svatba - velká bílá, nebo v malém rodinném kruhu nebo kruhu přátel?
I když se to nejspíš nesplní, chtěla bych svatbu někde venku v nějaké krásné zahradě s nádhernýma bílíma šatama a s rodinou a kamarádama :)


Prosím pomožte mi ! :)

11. února 2015 v 15:19
Prosím prosím prosím...

Zapojila jsem se do soutěže o produkty Tescoma, které by samozřejmě potěšili mě ale i moji maminku :) Udělejte nám radost a pomožte mi, pokud chcete na oplátku hlas neváhejte a a pište do komentářů ! :)
Zabere vám to minutku a ten kdo dá hlas tak napište komentář pak vám sem dám reklamu na váš blog ! :)


Valentýnský tag

11. února 2015 v 6:00 Řetězáky

VALENTÝNSKÝ TAG


JEŠTĚ NEŽ SE PUSTÍM DO TAGU, CHCI SE VÁS OPTAT JESTLI SLAVÍTE VALENTÝNA, POKUD ANO JAK ? :)
CO SI O VALENTÝNU MYSLÍTE, MĚTE HO RÁDI NEBO NE ? :)

Mě nevadí, mám ho celkem ráda, ale nijak to nehrotím, prostě to beru jako takovej hezkej den pro zamilované :)

Jsi single?
Myslím , že pravidelní čtenáři už moc dobře ví že ne :) Jsem zadaná už skoro dva a půl roku :)
Nejlepší Valentýnský zážitek?
Popravdě zažila jsem pořádný Valentýny jen dva a to právě se současným přítelem a ten první si pamatuju dodnes :). Myslím, že jsem dostala svojí první kytku od kluka a stříbrnej řetízek :) Článek zde :http://sprouseandme.blog.cz/1302/diary-14-2-2013


Jaký by byl tvůj Valentýn snů?
Asi někde v nějakým hotelu ve wellnes, nebo tak něco :D Samozřejmě večer romantická večeře, vířivka, šampus nebo víno atd :D

Banánová buchta s karamelovo-smetanovou polevou

9. února 2015 v 17:29 Recepty
Tadáá je tu další recept Líbající, minulý měl celkem ohlasy takže je tu další, nejprve chci upozornit, že u prvního receptu jsem sem dávala svojí fotku surovin, jenže dneska jsem to nějak zapomněla, protože jsem si na to, že bych měla vyfotit suroviny vzpomněla až když jsem rozmačkala banány a další už doma nebyly, takže prostě fotka není :D
Ale aspoň jsem udělala koláž :)

Co budeme potřebovat ?


Těsto :
 • 4 banány
 • 3 vejce
 • 175g másla
 • 1 hrnek cukru
 • 2 hrnky hladké mouky
 • 1 lžička skořice - popřípadě skořicový cukr
 • Kypřící prášek do pečiva
Poleva:
 • 1 smetana na vaření
 • 250g cukru

Favourite sites

8. února 2015 v 15:29
Krásný den všem ! :)


Tak máme tu vyhodnocení kontroly affs, jak už jsem psala je to nejspíš poslední kontrola affs -od teď si budu sama blogy mazat a to ty, které budou neaktivní, nebo ke mě nebudou chodit, přemýšlím, že i začnu počítat kolik mi kdo dal za měsíc komentářů, abych měla přehled :).
Kontrola trvala 12 dní což je podle mě tak akorát :)
Jinak pokud jste nečetli informační článek tak to honem napravte : KLIK

Mám obrovskou, ale obrovskou radost,že mi na blogu přibyli i nováčci a vítám je tedy v mých FAVORITE SITES.
Samozřejmě i pár z vás mažu a to kvůli tomu. že jste se nezapsali a upřímně rečeno na můj (nebo i na váš) blog kašlete a nekomentujete mi články, popřípadě mě ani neméte ve svém seznamu...

Diary...8.2.2015

8. února 2015 v 14:26 Deníček

Ahoj :)

Po skoro dvou týdnech je tu deníček..:) Pokud jste nečetli minulý deníček najdete ho TADY, budu na něj trošku navazovat. A co se teda od té doby dělo ? :).


Novinky : Co jsem si koupila 12

6. února 2015 v 20:09 Fashion
Ahojky, omlouvám se,že už tak dlouho slibuju novinky, ale konečně jsou tady :) Za tu dobu se toho celkem nahromadilo, novinky totiž byly naposledy na začátku prosince a pak jen vánoční nákupy :) Článek bude na dvě části v druhé části budou věci co jsem si koupila na ebay :)

A teď hurá na článek:

1.Suché šampony

Bohužel už si nepamatuju kolik stály ale tuším že jsou z Rossmanu :)

2.Denní pleťový krém
Byl zadarmo k nočnímu krému proti vráskám,který si koupila mamka v Rossmanu.

3.Ochraný sprej na vlasy - proti teplu
Jak možná víte, k vánocům jsem dostala kulmu na vlasy, takže jsem si koupila tento sprej, kupovala jsem ho v Kauflandu, protože jsem ho potřebovala o víkendu a to byly drogerie zavřené, stál tuším 170 kč :)