The love TAG

13. února 2015 v 7:43 |  Řetězáky
Kdo chce ať v tagu klidně pokračuje ! :)

1. Co pro tebe znamená "láska"?
Podle mě se láska nedá popsat, každej si jí musí sám prožít, aby jí pochopil a pro každého bude znamenat něco trochu jiného a u každýho vyvolá jiný pocity ať už motýlky v břiše nebo svírání žaludku. Pro mě třeba láska znamená velkou citovou náklonost k druhému, potřebu ho vídat a ´´mít´´ ho. Mít o druhého strach, toužit po něm, chtít s ním trávit čas, myslet na něj každou chvíli, moct mu důvěřovat a říct mu cokoli, být k němu otevřená, bavit se sním ,smát se s ním a spoustu dalšího :)

2. Jaký je podle tebe ideální partner / partnerka?
Já si myslím že spousta holek (ale i kluků) má nějaký svůj ideál a pak přijde někdo úplně jiný v podstatě skoro opak a my se do něj zamilujeme a ani nevíme proč. Spousta holek říká, že chce hodnýho romantickýho kluka a pak stejně skončí tak trochu s bad boyem a grázlíkem :D Neříkám, že je to tak vždy, ale ruku na srdce, určitě to některá z nás už zažila :)
I když se najdou věci které mi na přítelovi třeba trochu vadí , které bych změnila nebo mě mrzí tak i přesto si myslím, že on je ten můj právý - neboli ideální :)3. Pokud máš vztah, jak jste se seznámili? Pokud ne, líbí se ti někdo?
Vztah mám a je to delší příběh :) Poprvé jsme se viděli úplně náhodou šla jsem za kamarádkou ven a kromě ní na dohodnutém místě byli i tři kluci, jeden z nich byl kamarád mojí kámošky a ty dva přišli s ním, strávili jsme s nima odpoledne, koupali jsme se a pak hráli karty a oni večer odjeli a mě ani nenapadlo, že je třeba ještě někdy potkám.
O týden později jsem šla na zábavu a tam potkala ty tři kluky, všichni jsme už byli pod vlivem alkoholu, takže místo toho abych prošla a dělala buď, že je nevidím nebo jen řekla ahoj a šla dál, přiběhla jsem k nim a s hlasitým : Jé čau co vy tady ! Jsme se s nima dala do řeči a pak s nima šla ven, kde nebyl takový hluk a seděla s nima v autě atd. Hned ten večer o mě jeden z těch kluků (můj současný přítel jevil zájem), sezení na klíně a tak znáte to (nebo možná ne :D), pak ,i když na to nejsmem nijak hrdá jsme se začali i líbatNevinný - nikdy předtím bych totiž neřekla, že můj vztah bude ´´večerní úletová líbačka ze zábavy´´. Vždycky jsme si myslela, že první pusa mýho vážnýho vztahu bude ... no prostě dramatičtější :D. Pokud se nepletu tak celá tahle partička kluků dojela hned druhý den k nám do vesnice a já s kamarádkama a oni jsme spolu trávili odpoledne, večery a noci a to čím dál častěji a tak není divu že už 14 dní po tom co jsme se téměř denně celé dny viděli( byly letní prázdniny) jsme spolu začali oficiálně chodit. :)


4. Jak vypadá tvoje ideální romantické rande?
Já vlastně ani nevím, možná v restauraci, která by byla v hotelu, po večeři by jsme šli do pokoje a uvítala bych i velkou vanu nebo výřivku :)

5. Máš ráda romantické filmy?
Mám, ale přítel ne a protože koukám na filmy jen s ním tak už jsem dost dlouho žádný neviděla :D

6. Čteš ráda romantické knihy?
Ano pokud mě chytne děj tak ano :)

7. Svatba - velká bílá, nebo v malém rodinném kruhu nebo kruhu přátel?
I když se to nejspíš nesplní, chtěla bych svatbu někde venku v nějaké krásné zahradě s nádhernýma bílíma šatama a s rodinou a kamarádama :)8. Věříš na to, že pro každého existuje ideální parnter, spřízněná duše?
No myslím si každej si může najít někoho s kým mu bude dobře a bude si s ním rozumět, ale pro jednoho člověka může být těch lidí i víc :)

9. Slavíš Valentýna?
Dá se říct, že ano. Nechodíme teda nikam, ale dáváme si dárečky :)

10. Co bylo to největší, co jsi kdy pro lásku udělala?
Hodně krutě si jí vybojovala..., ale o tom tu psát nebudu, je tu pár lidí kteří sem chodí už pěkně dlouho a možná si pamatují jak to bylo... i když jsem o tom otevřeně nikdy nepsala, mohli si to domyslet a pokud to někoho hooodně zajímá přeji příjemné pročítání mého archivu na blogu :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 13. února 2015 v 18:24 | Reagovat

Já na BAD Boye, nemám to štěstí :D
Chodila jsem se suprovým, hodným milým a slušným klukem :) Ale kdyby byl trochu více BAD, bylo by to více sexy :D
Většina lidí se přece pozná jen tak náhodou :)
Začali jste spolu chodit celkem brzy po poznání ... Já jsem začala s jedním taky chodit brzy a vydrželo to s ním tři týdny a s druhým jsem se znala od Vánoc, ale mluvit jsme spolu začali až od nového roku (2014) a po třech měsících jsme spolu začali chodit.. je to ten, i kterém jsem už psala. Asi Tě s tím už docela otravuju :D
S osmičkou souhlasím... myslím, že někdo takový je :)
Hodně krutě vybojovala ... ou. :)
A vyhrála... :) (Ne?) :)
Tak ahoj :)

2 Sayushka Sayushka | Web | 14. února 2015 v 1:09 | Reagovat

Pěkný tag:) tenhle vidím poprvé:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama