Duben 2015


Diary...20.4.2015

20. dubna 2015 v 20:19 Deníček
Zdravím ! :)


Takže minulý článek vám vysvětlil, že teď trochu nestíhám blog kvůli osobnímu životu a jsem ráda,že chápete, že realita je důežitější než blog :)

A co se u mě zase dělo ?
V pátek jsem psala zápočtový test ze speciální pedagogiky, výsledky ještě nevím, ale mám trochu strach. Učení jsem totiž moc nedala...v podstatě jsem si to jen přečetla tak snad to bude ok :)
Páteční večer jsem strávila sama doma.
V sobotu ráno jsem jela s mamkou na menší nákupy (koupila jsem si koženkovou bundu a takovou halenku - budou v nákupech :)HALENKU VIDÍTE NA FOTKÁCH NÍŽ :) ) a pak jsme šli na náměstí kde byly trhy. Měli tam kozí sýry, klobásy, nějaký koláče, perníky a mnoho dalšího. Koupili jsme domů nějaký ty klobásy, ale jinak nic extra :)
Odpoledne přijel Tonda a večer jsme šli na Diskov (velká akce - diskotéka, která jezdí po ČR a pořádá větší párty.) Tentokrát tequila párty (chtěla jsem Haway tam mají pinacoladu :D :( )
Hned jsem si vzala novou halenku ♥



Jela jsem já Tonda, Eliška, Lůca a Marťa. Nejdřív jsme šli vypít flašku vína do parku (TEN NÁPAD MĚLO VÍC LIDÍ TAKHHLE NARVANEJ PARK ALKOHOLIKŮ JSEM JEŠTĚ NEVIDĚLA :D), Tonda se odpojil a šel za klukama :). Pak jsme s holkama šly na Campu (hospoda), tam jsme poseděly, daly další víno a volala mi Týnka, že s klukama (Standa, Šrom, Pytel) dojedou za náma. Takže jsme byly happy jak dva čtyři grepy :D
Při čekání jsme na baru daly pár panáků a stihly pár selfíček :D
►Marťa, Eiška, Lůca, Já




Pak jsme se teda s Týnou a klukama konečně vydali na DISKOV, cesta byla srandovní :D Prostě zase ty naše kecy a hlášky z puberty :D. Šli jsme kolem hospody, která má skleněnou výlohu, Standa na to sklo zaklepe sundá kalhoty ukáže svoji zadnici no jako really ? :D Ještě teď se tím bavím :D Ten pohled lidí (nutno podotknout, že bylo v hospodě narváno :D). Pak začal s tím, že nemám na to abych šla do další prosklený hospody a neukázala tam prsa ( nebojte neudělala jsem to :D) Ale vyslechla jsem si, že jsem srab a, že na to nemám :D
No pak jsme šly s holkama tancovat a Lůca vyhrála u vstupu klobouk :D
Kvalitka, ale aspoň jsme ho měla na hlavě :D

Nu a teď přejděmek horší části večera ....
Sedím si u stolu, povídám si a najednou rána a jsem na zemi.
Pytel chtěl projít ke stolu dozadu, Tonda seděl přede mnou a řekl, že ho pustí, Pytel byl akční a řekl ne já vás přeskočím... U skoku mě srazil kopl mě do ramene a nejspíš do hlavy - nebo jsem dostala perdu o stůl nevím. Pamatuju si jen bolest a to jak jsem na zemi a brečím, vím že u mě byl Pytel i Tonda, pak jsem si stoupla a ejle.. složila se, takže mě Tonda vzal do náručí a nesl pryč, posadil mě na takovej stolek na chodbě a Pytel mi šel pro kofolu. Hrozně mě bolel hlava a moje rameno mělo barvu rajčete, šla jsem na záchod a tvrdila, že je to ok že to zvládnu.. pak jsem ale usoudila, že bych měla jet domů, holky jsem dost vyděsila, dokonce chtěly volat sanitku. Tak jsem už před půlnocí jela domů - super byla jsem tam tak hodinu :D

Diary a kecičky :)

16. dubna 2015 v 21:58 Deníček

Ahoj, dnešní článek možná nebude pro vás zajímavý, ale já ho napíšu. Vždycky vzpomínám na ty dny, kdy jsem ( i na předchozím blogu) neustále psala, že nemám čas, že nestíhám, ale že toho nelituju, protože ten čas trávím venku s kamarádama. Tohle bylo asi před 4 lety. Byly to ty nejlěpší časy a začaly na jaře 2011 a pokračovaly cca do podzima, ale i zimy. Každopádně léto probíhalo tak, že jsme vstala, šla ven, šla domů na oběd šla ven šla na večeři,šla ven a přišla poměrně pozdě v noci :). Byla jsem mladá a dělala kraviny, ale ničeho nelituju. Užila jsme si fajn pubertu a hlavně s nejlepší partou !♥
Pročítala jse si staré články a to i na starém blogu, můj styl psaní byl občas trošku pubertální, ale na tom nezáleží :)
Tady je pár odkazů na dny na které vzpomínám s úsměvem či slzou v oku dodnes :)

Mohla bych pokračovat, ale kdo by si to všechno četl ? :) To co chci napsat je to, že za tu dobu se toho stalo strašně moc... s někým jsem se sblížila s někým malinko odcizila, ale to nejdůležijější je, že i přesto tak nějak pořád držíme za stejnej provaz. Možná už každej drží jen nitku, ale držíme si jí zuby nehty a ta nitka nás navždycky bude spojovat. Byly časy, kdy jsme se viděli méně, časy kdy jsme se viděli častěji, časy kdy jsme nefungovaly jako parta, ale jako menší skupinky. Prošli jsme si dobrým i špatným, poznali spoustu nových lidí, každej jsme šli svou cestou, ale vždycky se ty cesty zase spojily ! Nedokážu si představit vánoce bez nich, prázdniny bez nich,Silvestr bez nich, naše narozeniny bez nich.... nedokážu si představit svůj život bez nich.
Jsou mojí součástí, víme naše největší tajemství, trápení, trapasy, pády, vzestupy, ale i radosti, ty nejlepší zážitky jsou naše společné. Vím, že mi pomůžu a já pomůži jim, vím že když nebude mít kam jít vždycky skončíme u sebe, vím že tohle už bude do smrti... Nebo v to aspoň doufám !
Jak jsem psala na začátku článku, že vzpomínám na dny kdy jsem neměla na blog čas nepřijde vám to povědomé ? Ještě před měsícem byly články denně a teď ?
Teď jsem šťastná protože historie se opakuje :) Ne doslova, ale je to přesně 4 roky co to začalo a přijde mi jakoby se to v menší míře s menší pubertou a s míně průsery, výtlemy a podobně vrátilo - vyspěli jsme, ale pořád jsme to my !
Konečně dýchám !
Chyběli mi, i když jsem je měla jen jsme nebyli pohromadě což se teď změnilo. Ten zlom přišel když kamarádka Lůca odjela na rok pryč a návratem jsme měli možnost se sejít a ? Třeba to tak bude fungovat :)
Kdybych měla psát deníček co se dělo přesně o víkendech stratila bych se...tak dlouho jsem nepsala..

Víte co ? Jak jsem psala, že jsme dospělejší a rozumnější.... nevím i tak se furt něco děje :D
Po návratu Lůci jsme měli kalící akci v hospodě, chyběla tam Renča, ale natočili jsme jí videa na fb a posílali jí je :D Je to trapas, ale totálně z toho umírám :D (Jinak nevěděla jsem že půjdu do hospody proto to triko a po několika hodinách posmívání mi Standa říká : Jančo chceš něco říct? A já : No a on: Já mám taky triko na spaní :D A já : cože uka :D A fakt ho měl a pak říká, proč si myslíš, že tady sedím v mikině :D Já umírám teplem :D)
Toho, že vám to sem dávám si važte :D
Taky jsem byla na zelený čtvrtek na zeleným pivě - já měla kofolu :D
Osedlali jsme s Renčou divočáka ! :D

Další víkend byla zábava, která byla po dlouhý době skvělá !!! Fakt jsem si jí užila a hlavně jsme jí strávili pohromadě !! :)



Novinky : Co jsem si koupila 18 - pepco, KIK

13. dubna 2015 v 19:43 Fashion
Ahojte ! :) Nedávno jsem byla na menších nákupech - nutně jse potřebovala nějaké BASIC věci a to hlavně tílka, všechny co mám jsou s nějakým potiskem či zdobením, popřípadě jsou noenové, seprané a malé a já nevím co všechno :) Takže vám ukážu co jsem pořídila :)

1. Jednobarevná tílka
Tak jak vidíte sehnala jsem tři. Nejprve jsem si koupila to tmavě modré a to v Kiku o pár dní později vínové a tyrkysové v Pepcu. Ty z Pepca stály 60 kč ( za kus) to z Kiku už bohužel nevím, ale něco kolem 100 kč :)

Crazy Random TAG! :)

5. dubna 2015 v 6:00

Crazy Random TAG


1) Byl jsi drzý k učitelům ve škole?
Nijak extra, nikdy jsme z toho neměla problémy. Každý učitel je jiný s některýma jsem se bavila bez problému a oni to brali pro jiného učitele by to mohlo být drzé.... Každej učitel je jinej a já se k nim chovala tak jak jsem cítila, že je to v pohodě :) Samozřejmě jsem někdy odsekla, nebo nějak "setřela" učitele, ale bylo to ze srandy a třeba na střední jsme měli učitelé, kteří to brali a neuráželo je to, naopaka se tomu smáli :)

2) Měl jsi někdy záchvat, který si nemůžeš vysvětlit?
V pubertě záchvaty smíchu - což občas i teď, někdy mám takový pocity smutku ani nevím proč, ale záchvaty to nejsou....takže asi jsem nějaký neobvyklý záchvat neměla :) Když nepočítám jednu krizovku, kterou jsem neustála (na jedný zábavě jsem se trochu složila, ale důvod jsme k tomu měla :) )

3) Když jíš, jíš s otevřenou pusou nebo zavřenou?
No se zavřenou, ono to jde i jinak ? :D

4) seš schopný letět přes náměstí nahý?
Ne to ne, ale vzpomínám si jak jsme kvůli sázce museli před kámošem s holkama běhat v podprsence :D Mělo to být na městečku (něco jako náměstí na vesnici) , ale naštěstí jsme to přesunuli do lesa :D Mimochodem sázka byla, kdo dojede dřív domů (7km) jestli kámoš na kole nebo mi busem, s tím že on měl asi 3-4 minuty náskok...když jsme dojeli na zastávku on už tam seděl :D (byl hodně vytrénovanej tu trasu jezdil denně :D

Novinky : Co jsem si koupila 17 - EBAY

3. dubna 2015 v 16:10 Fashion
Ahoj, máme tu další novinky, z ebay ! :)

1. Plavky
Psala jsem na ně samostatný článek: TADY
Zklamaly mě, ale snad vypadané kamínky budou držet..:)
Cena: 183 kč
Odkaz: TADY
Fotka prodejce:

2.Mikina


S ní jsem spokojena, je to takový slabší materiál, spíš jako tričko, ale je fajn a líbí se mi :)
Cena : 200 kč
Odkaz: Už je vyprodaná :(
Fotka prodejce:

Wishlist duben 2015

2. dubna 2015 v 15:12 Wishlisty<3
1.Fondue

Už dlouho jsem chtěla fondue a po tom co jsme si ho s holkama udělaly bych ho moc chtěla i domů ! :)
Celkem fajn mají NANU NANA :)

2.Bronzer
Hrozně ráda mám bronzery, jenže mám jen bronzující perly od Avonu, které jsou úplně naprd a pak mám od essence, kterej krásně voní po kokosu, ale je hrozně oranžový :( Potřebovala bych nějaký pořádně hnědý :)