Červen 2015

Moje brigády a zkušenosti s brigádami :)

30. června 2015 v 21:50
Ahoj, dneska jsem se rozhodla napsat článek o mých brigádách, už je tu léto a pro mnohé z nás to znamená právě brigády.
Chci vám napsat jak jsem začínala, co jsem si vyzkoušela za práce atd.

Video:This or that TAG / Tohle nebo tamto

29. června 2015 v 9:17 Videa

Tak a je tu další video :) Tentokrát tag :) Kvalita je o něco lepší než u minulého, ale zase je poměrně dlouhé :) Tak snad dokoukáte do konce :)

Mimoni /The Minions

26. června 2015 v 9:50 Recenze
Ahoj, včera jsem byla se svým klukem Tondou na novém filmu o Mimoních, myslím, že každý z vás ví o co jde a kdo mimoňové jsou ! :) Chci vám v tomto článku napsat takovou krátkou recenzi a říct vám , jak se mi film líbil :)

Video: Novinky : Co jsem si koupila 21 Rossmann, Tally weijl, Lidl

22. června 2015 v 23:28 Videa

Ahoj,

natočila jsem další video, ale když ho vidím, hce se mi brečet (přeháním :D) každopádně ta kvalita je horší než jsem myslela...znovu to ale točit nebudu takže snad ty 4 minuty přežijete ! :)


Batohy,batůžky, batůžkata !

22. června 2015 v 17:09 Fashion

Ahoj :)


Vím, že některým z vás ještě ani nezačaly prázdniny, ale já už je mám od konce května a proto se začínám poohlížet po novém (školním) batohu, ten co mám už nevypadá moc hezky - je onošený, barvy jsou vybledlé a seprané, semtam někde trčí nit. Navíc mám batohy moc ráda a vybírám si je raději než kabelky :). Navíc na letní prázdninové výlety se taky bude hodit, takže to rozhodně není jen školní záležitost. Batoh je pro mě pohodlnější a s batohem jsme se naučila chodit i do města, do nákupáků, na brigádu, prostě moje velká sbírka kabelek leží ve skříni a já stejně tahám batoh. Nemám ale úplně v oblibě sportovní batohy, jsem spíš pro dívčí, které se hodí nejen ke portovnímu oblečení - vlastně jsem i přemýšlela, že si koupím úplně stejný co už mám, protože ten co mám mi vyhovuje, navíc je s mým oblíbeným vzorem (flowers<3) a klidně si ho vezmu i k černému kabátu, džísce, mikině, koženkové bundičce, na výlet, k vodě, na kolo, do kina - prostě kamkoli úplně ke všemu (dobře k šatům a lodičkám ne, ale chápeme se ne ? :D) .
No, ale na druhou stranu stejný nehci protože mám ráda změnu a přijde mi blbí kupovat si jednu věc víckrát, když je spousta jiných a určitě pělných batohů.
No nejprve vám ukážu ten co mám. Ted už ale nejsou barvy tak pěkné jako na fotkách

Nový dess - jednoduchý ♥

21. června 2015 v 22:23
Ahoj, změnila jsem dess, chtěla jsem něco jednoduchýho a tak jsem vyrobila toto :) Zajímají mě jako vždy vaše názory :)

RETRO týden v LIDLU !

19. června 2015 v 10:30
Ahojky :)
Taky vám domů přišel leták z obchodu LIDL? Nám ano a musím přiznat, že celou rodinu příjemně překvapil. V lidlu, totiž tento týden prodávají potraviny ve starých a původních obalech - mléko v sáčku, staré limonády, paštiky a vlastně všechno možné. Chápu, že mladším ročníkům to asi moc neřekne a já osobně si některé věci pamatuju spíše z rodiných videí ( třeba když mě byli 2 roky a na pití jsme měli právě tu stejnou starou Fantu atd). Na žvýkačky pedro s tetovačkou se zapomenout nedá stejně tak na lednáky eskymo a dokonce se objevily i staré prací prášky na praní nebo nezapomenutelné mýdlo Jelen, které jsme vždycky měli u babičky. Co se týče salámu dočetla jsem se na internetu toto: "salám gothaj, kde výrobci velkou část masa začali nahrazovat jinými surovinami. Pro tuto příležitost byl vyroben gothaj podle receptury z roku 1977 s 80procentním podílem masa. Stejně tak vysočina bude vyrobena podle receptury z roku 1967.
No každopádně dneska tam určitě zajedu a něco si koupím. Přijde mi to jako strašně skvělý vrácení do dětství :) A skvělý nápad od LIDLU !
No a pro ty, co nejsou na retro potraviny by mohlo být zajímavé oblečení, mají tam super letní kousky! Zaujaly mě tyrkysové kraťasy a černo-zlaté žabko-sandálky :)
Celý leták samozřejmě najdete na stránkách LIDLU :)
Článek o retro týdnu : ZDE


Diary......15.6.2015

15. června 2015 v 16:14 Deníček
Zdárek ! :)
Takže jsem se rozhodla zase napsat deníček.. co se u mělo dělo a tak :)
Ještě se vrátím k minulému deníčkovému článku :) Jak jsem psala o tom pánovi co chtěl zkátit májku tak to dopadlo tak, že pro benzín do motorovky opravdu šel, ale už se mu nechtělo zpátky a tak se pokusil pokácet Májku naší - vzbudil půl vesnice - i starostu :D. Museli na něj zavolat policajty a nakonec skončil na záchytce :D Lol... navíc jsem se o něm postupně dozvěděla, že je to strašněj magor a už se mu budu vyhýbat :D

Taky jsem psala, že nastupuju na brigádu, už je to víc jak týden a byla jsem tam už 8x ( 2 dny i s dneškem jsem měla volno), musím říct, že jsem spokojená, samozřejmě málokoho baví práce a brigáda když by se mohl místo toho válet a koupat v bazénu, ale nestěžuju si. Jsem ráda, že brigádu mám už i kvůli penězům a aspoň mám co dělat :D. Jinak asi bych měla zmínit co dělám, jsem servírka v hospodě plus ještě dávám zmrzlinu. Na jídlo tam zas tak moc lidí nechodí, takže spíš dávám ty kopečky zmrliny, občas natočím pivo nebo udělám kafe atd... ale upřímně řečeno spoustu času tam taky prosedím a nemám co dělat :). Moc lidí tam nechodí no :). Jinak pracuj většinou od 11 do 16 hodin, ale třeba včera tam bylo dost lidí tak jsem tam byla až do 18h a jeden den jsme šla zase už na 10 aby pan majitel mohl dojet pro nové zmrzliny :). Je fajn že to mám v místě bydliště a když jedu na kole tak tam jsem tak za 3 minuty, takže stačí napsat a já tam dojedu :) Dneska jsme nešla kvůli tomu, že pršelo a to znamená, že tam moc lidí nepřijde.
No a kromě brigády se vlastně ani nic moc neděje minule jsme taky psala o grilovačce, která se vydařila a protože nám hodně ljídla zbylo měli jsme jí i druhý den :)
V sobotu u nás bylo kácení májky, která teda nakonec přežila :D. Šli jsme s Tondou prvně za kamarádama Honzou a Renčou, kteří opíkali párky (ale my se najedli doma pizzy, takže jsme s nima jen pokecali atd), pak jsme od nich odešli a šli za kámoškou Terkou a Martinem, chvíli pobyli s nima a když Martin odjel šli jsme s Terkou do Holby (hospoda), kde už čekala Týna se Standou. Na kácení šli i moji rodiče, takže jsem pak šla za nima a snad poprvé v životě mě sami nalejvali a dokonce i moje kamarády :D Docela sranda - oni měli svou partu "seniorů" a my tam s nima byli :D. No docela jsem se dostala do nálady a při vycházení z hospody, kam jsme šli na panáka jsme zakopla o stojan na kola :D Tatka se mi vysmál a poslal mě radši domů :D. No tak jsme s Tondou šli, protože už mě to tam stejně nebavilo :D. Mezitím moje mamka vykalila vodku s mýma kamarádama (Standa, Šrom a Zvolánek :D) No a taťka byl pro změnu s Týnou :D Tak nás aspoň zastoupili :D Škoda, že tam nehrála jiná kapela a nebylo tam víc lidí vlastně jsem si ani nezatancovala, byly tam spíš lidi ve věku mých rodičů a nebo naopak mladší (cca 14), a na parketu jsme si mezi těma staršíma nepřipadala úplně nejlíp :D
No a to je asi všechno :)
Mějte se a zatím papa :)

Spotřebováno #1

11. června 2015 v 19:25 Spotřebováno
Vítám vás u nové rubriky na blogu Spotřebováno, určitě už to znáte. Za určitou dobu (nejlépe 1x za měsíc) vám tu ukážu produkty, které jsou zrovna spotřebovala a něco vám o nich povím:)1. Balzám na vlasy balea - pro objem vlasů
Musím upřímně říct, že znovu si ho asi nekoupím, ničím mě nenadchl.
Slibuje větší objem, což jsem nijak nespozorovala, ani mi moc nevoní, ta vůně se mi vůbec nelíbí - pro mě není prostě příjemná je taková umělá nevím jak pro ostatní, ale pro mě je to spíš smrad než vůně :D. Řekla bych, že když ho použijete neuškodí, určitě lepší nějaký balzám než žádný, ale že bych viděla nějaký ohromující změny to opravdu ne.
Jeho výhodou je cena stál 39 kč. Mám ještě druhý typ na zničené vlasy a konečky tak třeba bude lepší, já jsem teď teda ostříhaná takže je moc zničené nemám, takže asi sáhnu po jiné značce balzámu, co mám v zásobě :).

Diary...6.6.2015

6. června 2015 v 9:30 Deníček

Krásné sobotní, slunné ráno ! :)
Takže co se za poslední dny dělo ? :)
Pokud si správně pamatuju tak minulý víkend jsem byla pomáhat ve školce při takové akci pro děti, taky jsme zašla ven s kamarádkou Terko a večer jsme šli s Tondou, Týnou, Standou, Peťou a Štikym do hospody, kde se k nám přidal nějakej chlápek a nutil nás ať jdeme některé z vedlejších vesnicí zbořit Májku :D Byl naprosto nekopromisní, začal nám vykládat co jsme za mládež , že jen čumíme do mobilu nebo do piva a, že když on byl mladej tak si navzájem vensnice ty májky káceli apod... :D No Týně se Standou se podařilo utéct tak jsem tam zbyla sama holka a protože kluci jsou pro každou špatnost rozhodli se, že by šli... já nechtěla načež pán začal mít kecy ohledně toho, že v tom nechám Tondu samotnýho a mlel o nějaký válce, že bych mu nepodávala náboje kdyby střílel atd :D. Tak říkám, že jo, ale vybrala jsem vesnici, která je k mému baráku nejblíž :D. Pán šel pro motorovku a my se vydali na cestu... chtěla jsem aby to už bylo za náma a rozhodně jsem nechtěla být přímo u akce :D V půlce nějakýho lesa někoho napadlo, že bysme prvně měli tu motorovku nastartovat abysme věděli jak moc to řve atd :D No po víc jak půl hodině startování jsme zjistili, že motorovka asi spolupracovat nebude :D Ještě, že jsme to aspoň zjistili v půlce cesty :D. No takže se šlo zpátky, ovšem pán byl neoblomnej a chtěl jít zpátky k němu domů dodat tam benzín či olej nebo co a jít zase zpátky...:D Takže jsme se drželi s Tondou kousek za nima a když jsme byli u našeho baráku utekli jsme a přes plot ze stromků a vřítili jsme se na naší zahradu a utekli domů :D Druhý den jsme zjitila, že Petr udělal podobnou věc a to že začal telefonovat a taky je odpojil doma :D Zbyl teda jen Štiky, kterýho jsem od tý doby neviděla, ale údajně spolu skončili v hospodě :D No to nechceš :D

Video: Co jsem dostala k narozeninám + svátku + co jsem si koupila :)

2. června 2015 v 9:08 Videa
Aahhoojj
Jak už jsem psala, rozhodla jsem se zase po několika měsících natočit video :) Jsou to dárky co jsem dostala a pár věcí, co jsem si koupila sama.

Další věc jsou moje vlasy, zrovana jsem došla od kadeřnice, která mi ostříhala asi 10 cm vlasů a měla jsem je splihlý a ulízaný a takový polomokrý od toho rozprašovače co na mě stříkala :D
Pak je ve videu pár nepodstatných chyb jako třeba to, že konvalinky dostávám k narozkám - jsou spíš k svátku, ale je to jedno od malinka se mi přeje stejně najednou k obojímu :)
Chybí tu ještě dva dárky od bráchy a jeho rodiny a taky ještě něco dostanu od kamarádek - jen mi to chtějí předat společně, což je teď kvůli jejich škole a různým brigádám atd těžší, ale až mi dárek předají tak ho vyfotím i s dárkama od bráchy a ukážu vám je :)


OZUBENÝM KOLEČKEM LZE ZLEPŠIT KVALITU ! :)

Wishlist červen 2015

1. června 2015 v 12:39 Wishlisty<3
Ahoj ! :)
Je tu další měsíc - konečně se blíží léto, čeká nás 1. letní den :) Miluju léto, takže mám radost, mám ráda teplo, opalování, koupání, letní večery, letní výlety...Miluju to ! :)

No a začátek měsíce na blogu, znamená i whislist :) Na konci května jsem měla narozeniny a svátek a dostala jsem spoustu úžasných věcí, některé z nich i z předchozích whislitů. Protože jsem dostala spoustu věcí, teď už ani nevím co bych chtěla, proto bude whilist asi kratší :)

1. Plavky

Na tyhle plavky jsem už narazila minulý rok, nejspíš bych je ani nějak extra nechtěla, ale obejvila jsem je jen za 100 kč, což mi přijde fajn cena (pošta 26 kč), takže je mám ve whislistu, ale už na ně čekám - už jsem si je objednala:) Doufám, že mi bude velikost M a že budou fajn :). Mamce se strašně libí tak snad budou jak na obrázku :)

2. Příliš mnoho Kateřin
V úplně prvním lednovém whislistu jsem chtěla knížky Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky. Jako první jsem od Johna Greena přečetla Papírová města, která mě tolik nenadchla, pak Hledání Aljašky a nakonec v květnu (od října jsem na knížku čekala v pořadníku v knihovně) Hvězdy nám nepřály. Hvězdy nám nepřály se mi líbili asi nejvíc (asi určitě :D) a ráda bych si přečetla i tuto knížku :). Kupovat si jí nechci, půjčím si jí z knohovny :)