Srpen 2015

Spotřebováno #3

25. srpna 2015 v 16:52 Spotřebováno

1. Suchý šampon Batiste- třešňový - Byl fajn, jsem ráda, že jsem ho vyzkoušela a až se dostanu do Douglesu koupím si ho zase - i když možná jiný typ :). Uvažovala jsem že bych si ho možná objednala přes internet, ale uvidíme, zatím doma zásobu suchých šamponů mám :). Tento moc příjemně voněl, vlasy po něm byly moc hezké a po rozčesání jsem neměla bílé čmouhy i přesto, že jsem černovláska :). Na druhou stranu si myslím, že je na tom stejně jako suchý šampon od Shaumy, který se dá sehnat mnohem snadněji.

2.Tekuté oční linky- essence - jak sami vidíte na obalu, už jsou dost používané, vydržely mi, ale dost dlouho a byly celkem fajn :) Já osobně mám raději linky ve fixu, ale u těhto tekutých se mi hrozně líbil výsledný efekt když linky zaschly vypadaly fakt dopře, neobtiskávali se, ale zase se dost drolili a ulupovaly a taky se mi s nimi hůř pracovalo, protože jsem nemehlo a neumím pořádně pracovbat s žádnýma linkama :D

3.Pleťová voda clean&clear - brzy na ní vyjde recenze :) Je fajn, ale od stejné značky mi víc vyhovuje ta modrá :) Tahle červená je takový průměr, ale asi už po ní znovu nesáhnu. Každopádněvěřím, že může někomu skvěle vyhovovat :)

4.Sprchový gel Avon- Dostala jsem ho jako dárek a sama bych si ho nekoupila. Určitě jsou levnější a voňajvější sprcháče, tahle vůně mi moc nesedla, nevím jestli je to kvůli barvě,a ke připomínala mi pomeranč. Jak vidíte vypotřebovala jsem ho celý, takže úplný propadák to nebyl, znovu bych ho ale nechtěla.

Focení s Martinem :)

22. srpna 2015 v 17:41
Ahoj :)
Moje kamarádka Terka začala chodit s Martinem, který mimo jiné fotí a má skvělej foťák jednou jsme se teda domluvili a šli ven a pár fotek udělali musím říct, že jsem spokojená a těším se na další focení :) Co na to říkáte vy ? :)Video:Novinky: Co jsem si koupila 23 + GIVEAWAY

19. srpna 2015 v 8:03 Videa
Konečně vyšlo už předem předtočené video :) tak snad se bude líbit :)

Podmínky giveaway:
1.Odebírat mě na youtube
2.Napsat do komentářů kontakt (FB,email)

Recenze na pleťové vody Clean&clear

17. srpna 2015 v 10:57 Recenze
Ahoj :)
je tu po nějaké době zase recenze a tentokrát na tři pleťové vody od zančky clean& clear :)
Nejprve chci říct, že názor na ně je určitě individuální, znám ty kterým některý typ vyhovuje jinak než mě.
Moje pleť se spíše mastná, netrpím na velké množství akné, ale nějaký pupínek se sem-tam objeví a taky mám dost černých teček na nose :)

1. Clean&Clear - proti černým tečkám
Jak už jsem psala trpím na černé tečky a tahle pleťová voda mi byla doporučena od ženy mého bráchy, jí moc vyhovovala. Mě ale bohužel vůbec, tečky mi vůbec nezmizely, navíc jsem pak měla mastnější pleť a začali se mi dělat pupínky. Pro mě je to velké sklamní a nejhorší produkt z této trojice :(

2. Clean&Clear - hloubkově čistící, na mastnou pleť
Nebyla špatná, ale znovu si jí nekoupím a zůstanu věrná č.3. Tato byla lepší než ta proti černým tečkám , ale stejně jsme měla pocit, že jsem po ní měla mastnější pleť a víc pupínků než po č.3. Není to propadák, ale nemám důvod si jí koupit znovu. Kdybych jí , ale třeba dostala tak jí klidně spotřebuju :)

3.Clean&Clear - hloubkově čistící na citlivou pleť
Tak zaprvé nemám nijak citlivou pleť, ale vyhovuje mi. Taky mě zaráží, že je pro citlivou pleť, ale ze všech vyzkoušených pleťových vod pálí nejvíc. Velmi mě zarazilo, když jedna youtuberka říkala, že jí ta červená pálila a tak si koupila tuto...podle mě je to naopak tahle je na pleti cítit a pokud máte nějaké pupínky tak na nich i štípe, jak už jsem psala, jsou různé názory :). Ale třeba v blízkosti očí jí nesnesu. Každopádně tahle je za mě top, pokud jí používám pravidelně nemám žádný pupínek, pokud se objeví je za dva dny pryč. Moc mi vyhovuje a je to moje nejoblíbenější pleťová voda :)


Tak shrnula jsem to rychle :) A co vy používáte něco od Clean&Clear ? :)
Máte tuto značku rády ? :)

Moje oblíbené youtuberky

12. srpna 2015 v 17:33
1.Týnuš Třešničková
Týnku jsme si v poslední době opravdu zamilovala, dřív jsem jí až tak ráda neměla, ale teď patří mezi mé nejoblíbenější youtuberky :) Pokud rády sledujete nákupová videa a máte rádi modu tak se vám určitě Týnky videa budou líbit :) Týnka je z mého pohledu neuvěřitelně sympatická a krásná slečna, nemůžu se na ní vynadívat.

2. Anettka Čermáková

Anetku sem prostě dám musím, je to první youtuberka, kterou jsem začala sledovat a i přesto není příliš slavná. Když jsem začínala youtubery sledovat žrala jsem jí, teď už bohužel natáčí méně, ale hlavně kvůli technickým problémům a slibuje, že se to zlepší :) Anetka je taková puberťačka, ale taky mi je hrozně sympatická a kdykoli přidá video mám radost a okamžitě si ho musím pustit :) Každopádně mě mrzí její neaktivita na blogu i na youtube, hrozně ráda jsme četla její blog...:(

Summer tag <3

9. srpna 2015 v 21:48
Zdravím vás u přednastaveného článku :) S největší pravděbodobností se právě valím na pláži nebo jsem v moři, ale protože jsem nějaké články přednastavila tak tady je summer tag :)

1. Oblíbený bronzer na léto?
Používám po celý rok téměř jeden bronzer, prostě to neřeším :) Pokud se v létě maluju tak používám bronzer od Rimmelu, teď mám nově i od Makeup revolution, ale zatím jsem ho nepoužívala :)
2. Oddychuješ na lehátku na tropickém ostrově. Co piješ? (Jaký drink)
Těžká volba... asi nějaký ovocný fresh drink, možná i piňacoládu :) ale pravděbodobný je i ledový kafíčko ! :)

3. Oblíbený produkt na rty?
Eos


4. Bazén nebo pláž?

Pokud by v tom bazénu byly tobogány a atrakce atd tak klidně bazén, na druhou stranu písečná pláž s palmama nezní vůbec špatně ! :)

ASK Janii #1

6. srpna 2015 v 17:30 Videa
Je tu video, kde odpovídám na vaše otázky :) Děkuju všem co se mě ptali a pokud vás něco zajímá pište do komentářů nebo opět na ask :)Diary...5.8. 2015

5. srpna 2015 v 8:46 Deníček
Čágolo

Deníček byl naposledy v neděli 26.července takže vám napíšu co se za ty dny událo :)
V pondělí jsem se sešla s mýma úžasnýma kamarádkama ze střední, škoda že nemohla i Kamča, ale i tak to bylo fajn, šly jsme do nové kavárny P cafe, kterou u nás nedávno otevřeli :). Naposledy jsme se viděly před vánocema takže jsem je hrozně ráda zase viděla :) Vtipný taky bylo, že když jsem čekala na domluveném místě potkal mě náš bývalý učitel, takže se se mnou dal do řeči a pak došla Káťa a tak jsme si povídali a smáli se a znáte to když někoho koho máte rádi dlouho nevidíte :) Lůca došla o něco později přímo do kavárny. Ani jedna z nás nechápala jak rychle ten čas utekl a my se zase musely loučit, hrozně rády bysme spolu byly dýl, třeba zase u Lůci přes noc jako minulé léto, ale vypadá to, že to nejspíš tohle léto nedopadne, ale třeba ještě jo.... Naděje tu pořád je :D
V úterý jsem byla na brigádě a končila jsem až v šest no a ve středu taky a tentokrát až do osmi, tyhle dva dny byly opravdu dlouhý, protože jsem i vyjímečně místo na jedenáctou chodila už na desátou ráno :)

Ve čtvrtek jsem měla volno, ale ten den utekl ani nevím jak, válela jsme se a koukala na seriály a videa a večer přijel Tonda a spal u mě :)

Ve pátek jsme s Tondou kolem poledne jeli do města, museli jsme nakoupit nějaký věci (jídlo) na dovču - paštiky, instatní polívky atd :D, pak jsme šli podepsat cestovní smlouvy a taky si zajistit cestovní pojištětí což se podařilo Tondovi, ale mě ne, protože moje pojišťovna měla neúřední dny a v té Tondově by mě to vyšlo zbytečně draho :)
Taky jsem si koupila v DM nový Eos, byly tam poslední dva a to jahodový sorbet a letní ovoce, vzala jsem si letní ovoce a je fajn, každopádně já mám hrozně ráda svůj starý sweet mint, miluju jak chladí na rtech :)
Sháněla jsem i časopis ELLE, kde jsou jako dárek 4 druhy slunečních brýlý ( a na titulce je Ben Cristovao <3), bohužel jsem našla jen variantu s brýlemi, které se mi moc nelíbily...smůla, prošla jsem asi 5 trafik..:(

Když jsme vše potřebné vyřídili byly tři hodiny a Tonda mě odvezl domů a sám jel na dílnu opravovat auto.
Večer jsme šli na zábavu do vedlejší vesnice :)
Šlo nás celkem dost ( Já , Tonda, Týna, Standa, Peťa, Pytel, Barča a Týnky teta :D)
Cestou jsme se zastavili na chviličku do restaurace, kde zrovna na brigádě byla naše kamarádka :) Takže jsme jí pozdravili a ona nám slíbila, že až skončí tak dojde :). Pak jsem šli teda na zábavu a znáte to :) Tancovali jsme a pili a prostě se bavili :) Bylo to fajn :)
S Týnkou <3

My summer do list 2015

3. srpna 2015 v 9:23
Ahoj :) Ano vím půlka prázdnin je za mnou , ale já se rozhodla mimo klasického wishlist napsat co jsem za toto léto chtěla stihnout a to co jsem splnila odškrtnu zelenou fajfkou :). Podle mě je to fajn motivace pro mě a částečná inspirace pro vás :)

Jet na dovolenou k moři


Udělat nebo být na přespávačce


Koupat se s kamarády v rybníku nebo na koupališti


Grilovačky


Procvičovat hru na flétnu

Wishlist srpen 2015

1. srpna 2015 v 17:50 Wishlisty<3
AHOJ, JE TU SPRNOVÝ WHISLIST ! :)


1.Řasenka od Maybelline

Podle recenzí je to naprostá špička ! :) Už jsem jí měla několikrát v ruce, ale vždycky jsme jí vrátila do regálu, chci nejprve vypotřebovat řasenky co mám doma, ale časem si tuto chci na 100% pořídit :)


2. Školní diář - hezký !

Nějaký pěkný školní diář na škol. rok 2015/2016 se určitě bude hodit, už si bez něj ani nedokážu představit být, takže ke konci sprna si musím nějaký pořídit ! :)

3.Kraťasy z ebay
Dost o nich uvažuju , ale mám strach aby mi seděly, takže pořád váhám zda do nich jít nebo ne ...:)

4. Kalhoty s vysokým pasem

Protože jsme si pořídila kraťasy s vysokým pasem, začala jsem i toužit po kalhotách, chtěla bych černé látkové i rifle... :)