Září 2015

Diary...25.9.2015

25. září 2015 v 14:41 Deníček
Ahoj, po více jak týdnu je tu zase článek a bohužel zase deníčkový...potřebovala bych vydat i nákupy - protože nebyly od prázdnin a mám spoustu nových věcí, ale nějak se k tomu nemůžu dokopat... :(
Tak tedy aspoň k deníčku - k tomu co se dělo :) Poslední článek končil tím, že jsem jela do Jedličkova ústavu na exkurzi, ještě předtím jsme šli na neviditelnou výstavu v Praze a byl to nezapomenutelný zážitek a všem určitě doporučuji a pokud máte Prahu blízko tak neváhejte a běžte tam je to opravdu skvělé ! :) Nechci prozrazovat o co přesně jde, ale je to skvělý zážitek a určitě doporučuji si to vyzkoušet na vlastní kůži ! :) V Jedličkově ústavu to bylo spíš teoretické, pan ředitel nám řekl o vzniku školy, prostě od historie po součastnost. Byl to celkem fajn den :)

Další den - ve čtvrtek jsme měli takovou první malou párty s holkama ze třídy, bylo to fajn a doufám, že to brzy zopakujeme :)
pokud vás zarazila předposlední fotka dole, tak je to popel z vodnice který se spolužačka Denča pokoušela smést antikoncepcí, kterou měla zrovna po ruce :DDDD

Diary...15.9.2015

15. září 2015 v 19:20 Deníček
Fuhaaa to to letí ...
Už je tu třetí školní týden, než se naděju bude konec září - vážně čas běží jako blázen :D
Za první týden už tu článek byl, druhý týden nebyl nijak zajímavý, akorát ve čtvrtek jsem byla se třema spolužačkama u jedné z nich na bytě a trochu jsme pokecaly a tento čtvrtek to snad zopakujeme ve větším počtu a s kapkou alkoholu, protože budem slavit narozky :D. Taky jsem se dozvěděla jak to bude letos ve škole s praxí, v první pololetí budu každou středu chodit do družiny, což bude podle mě fajn, pak mě čeká v druhém pololetí 14 dní v mateřské školce, pak ještě týden ve speciálním zařízení (přemýšlím o logopedické školce, ale uvidím jestli tam rovnou nepůjdu na těch 14 dní :D) a pak ještě dětský tábor, tak asi pojedu na ten co letos :). Každopádně praxe až až :D.

Víkend by taky fajn, tím že mám v pátek 3 hodiny dostávám se domů dřív, což je fajn :) Šla jsem s Tondou a kámoškou Renčou a jejím přítelem Honzou do Růže (hospoda, kde jsem i v létě měla brigádu), je tam nový majitel - teda majitel zůstává, ale je to pronajatý zatím tam jsou ale oba :) Bylo to fajn poseděli jsme a domluvili se i na další den :). Druhý den jsme, ale ještě s Tondou jeli do Brna, byly jsme mimo jiné i ve Vaňkovce, kde jsem si koupila v New Yorkeru Cardigan, který byl i ve whislistu, pak v Tally weijl Crop top, za poukázku co jsem dostala od kámošek k narozkám (ještě mi na poukázce něco zbylo :) ) a pak samozřejmě v Douglasu Batiste - suché šampony, vzala jsem si dva a ani jeden jsem ještě neměla. První z nich je pro XXL objem a druhý s vůní tropického ovoce ..:) Snad brzy budou nákupy- novinky, ať vám to můžu ukázat :). No a večer jsme teda šli zase do Růže a připojil se k nám další pár a to Terka s Martinem :). Tonda si dal hambáč tak jsem ochutnala, ale byl na mě moc pikantní, každopádně v Růži je teď fajn, nový majitel je milý a příští víkend tam půjdeme protože začíná burčáková sezona :D A ten další víkend je u nás pouť a zábavy tak asi v pátek půjdu vypomoct, protože nejspíš bude narváno, v sobotu podle mě ještě víc, ale to chci jít na zábavu i já a užít si to, takže jsem brigádu odmítla, ale aspoň v ten pátek :).

Neděle už byla poklidná strávila jsem jí doma a odpoledne jsme se šli s Tondou projít.
Pondělí uteklo ani nevím jak no a dnešek až na tělák ušel (skákali jsme do výšky a totálně mi to nešlo :D), zítra jedu do Prahy na exkurzi do Jedličkova ústavu tak se celkem těším :)


Wishlist září 2015

12. září 2015 v 1:00 Wishlisty<3
Ahoj, wishlisty obvykle vycházejí hned první den v měsíci, ale tento měsíc ABSOLUTNĚ nestíhám ( a to nejen co se blogu týče :D) No každopádně whist je tu :)

1. Piercig do pupíku
Piercig si přeju už cca 2 roky, ale teď už to snad vyjde :) Někdy začátkem října si ho snad nechám konečně píchnout :). Chtěla jsem si ho už nechat píchnout před rokem, ale v únoru jsme měli plavecký kurz a měla jsem strach jak to bude s hojením, no a potom se zase blížilo léto, takže teď to snad vyjde a do léta a do plavek už bude zahojený :)

2.Kimono/ cardigan /svetřík bez zapínání
Jak jste si asi všimly pořádně nevím jak správně pojmenovat to co bych chtěla, každopádně chtěla bych takový ten "přehoz" - né tak tenký jako kimono, ale né pletený cardigan. Prostě něco podobného tomu co je na fotce :)

3.Tepláky

Nevěřili byste jak je těžký sehnat normální tepláky :D Pokukuju o nich pěkně dlouho :D

Diary...6.9.2015

6. září 2015 v 19:36 Deníček
Krásnou večerní neděli ! :)
Jak už jsem slibovala je tu deníček a s deníčkem se budu muset vrátit do docela dávný minulosti :) Poslední vyšel 5. srpna, což je docela dávno. 9. srpna jsem odjížděla s přítelem na dovolenou, původně jsme chtěla psát co se jaký den dělo, ale zkrátím to :) Samozřejmě jsme dost času strávili u moře na pláži, jeden den sme jeli na výlet lodí, kde jsme měli i oběd a vylodili nás na písečné pláži, kde jsme se mohli vykoupat a za pár hodin jsme odjížděli :). Výlet byl fajn, ale dostala jsem úžeh takže jsme druhý proleželi na hotelovým pokoji. Každopádně dovču shrnuju jako pěknou a vydařenou :)


Omluva za neaktivitu - vysvětlení

5. září 2015 v 14:20
Ahoj ! :)
Chci se moc omluvit, že poslední dobou nevycházeli články.
Nejprve vám chci říct, že jsem byla na dovči v Chorvatsku, bylo to moc fajn, články byly přednastavené. Pak jsem se vrátila a za pár dní jsem jela na tábor, kde jsem vykonávala školní praxi, byl to super týden, prostě to bylo fajn :))
Vrátila jsem se v sobotu a v pondělí už jsem odjížděla do Litomyšle na kolej, celý týden jsem byla bez notasu, protože se museli nainstalovat nové windowsy a z mobilu se mi psát nechtělo, každopádně za ten cca měsíc co jsem nepsala články ( všechny byly přednastavené z července) jsem si na blog úplně odvykla a nějak se nemůžu k ničemu co se týká blogu dokopat a nevím, kde zase začít co psát a prostě se mi do ničeho moc nechce, hrozně ráda bych napsala deníček, protože se toho dost stalo, ale byl by asi šíleně dlouhej takže možná napíšu jen pár věc co se dělo ...dnes je to přesně měsíc co jsem nepsala deníček a dělo se toho dost... :) No pokusím se to nějak shrnout :) Takže se apsoň můžete těšit na deníček, ale nevím kdy... nechci pozastavovat, ale neslibuju kdy a jak často budou články vycházet..musím se do blogování zase dostat :)