Říjen 2015

Piercing v pupíku 1. měsíc

30. října 2015 v 10:18
Ahoj, když jsem naposledy natáčela video, pochlubila jsem se vám i se svým novým piercingem v pupíku a ptala se vás zda byste chtěli nějaký článek o tom jak probíhalo píchání a především hojení a podle komentářů by vás to zajímalo, takže jsem se po měsíci co ho mám rozhodla napsat :)


Po piercingu jsem toužila už dávno a už tak rok jsem měla jeden doma koupenej a chtěla si ho nechat píchnout, jenže tak nějak jsem se nemohla odhodlat a když jsem si řekla, že do toho půjdu tak jsem nemohla, protože mě ve škole čekal plavecký kurz a já neměla ponětí jak se mi to bude hojit a jestli bych pak s tím neměla problémy atd. Po plavečáku jsem do toho nešla ze stejného důvodu - blžilo se léto a já se nechtěla v létě omezovat s koupáním a bát se zánětů atd. Další věcí bylo, že mamka byla proti a i když už jsem dospělá, musela bych to dělat za jejími zády a tudíž si to nechat propíchnout někdy ve školním týdnu a přijet s ním pak domů na víkend. No i tak jsem o tom před mamkou často mluvila a říkala, že se mi to moc líbí a , že si to nechám píchnout atd. No rozhodla jsem se tedy jednoho dne, že zkusím jít do salonu zda mi to píchnou a vzala jsem si s sebou ten koupenej piercing. Došla jsem ke studiu, jenže jsem slyšela jak zrovna někoho tatuje a bála jsem se tam jít, po chvíli jsme to zkusila znovu otevřela dveře, ale vůbec nikdo tam nebyl :D A jako srab jsme teda odešla :D
Jenže když jsem přijela domů hodila jsem si kabelku na zem a sáček s piercem z ní vykukoval a mamka zrovna přišla do pokoje a samozřejmě se divila co to je a vzala to do ruky, každopádně reakce byla neočekávaná - Jé ten je hezkej . No zkrátím to, prostě mi řekla at si to teda píchnu atd :D Takže 2.10. jsem tam šla ( předem jsem se objednala abych zase neměla nějaký problémy :D).
Nakonec jsem se, ale rozhodla dát si tam piercing ze studia, protože jsem neměla jistotu, že ten co mám doma je z chirurgické oceli a když už jsem do toho šla, chtěla jsem se vyvarovat všem možným problémům :)

PÍCHNUTÍ
Píchnutí probíhalo opravdu zajmavě, za prvé piercař byl vtipálek a furt něco říkal o skalpelu a o tom že to bude dlouho trvat a tak, takže fakt uklidnění žádný :D. Lehla jsem si a celý proces jsem vůbec neviděla, věděla jsem, že se pupík chytá kleštičkama. No ucítila jsem tlak a řekla si, že už mám kůži v kleštích jenže než jsem se vzpamatovla řekl, že už to je. Protože si ze mě předtím dělal srandu řekla jsem si :no jasně, chytne mě kleštičkama a a tvrdí že už to je, jenže nekecal fakt to bylo a já necítila žádnou bolest a bylo to pro mě nepochopitelný :D. Při píchání ani netekla krev, zalepil mi to a já normálně fungovala, ještě ten den jsem jela do nákupáku a začalo mě to bolet až večer. A v průběhu dne mi to asi začalo malinko krvácet, protože když jsem sundávala ten zalepený čtvereček byl od krve. V noci jsme se moc nevyspala, jsem zvyklá spát na břichu a navíc mě to bolelo i při otáčení na bok. Každopáně nebyla to žádná bolest k nevydržení. Samozřejmě jsem se také nemohla ohýbat :D.
Jinak propíchl to a rovnou tam dal i piercing nějak to táhl na té jehle. Bylo to vše jedním píchnutím a jedním pohybem :)
( druhý den)

HOJENÍ
Druhý den mě to také bolelo při ohýbání a taky když jsme měla z lehu sednout. Večer jsem si na to dala olejíček což byla blbost kvůli tomu mi začala téct krev. Třetí den ráno jsme kvůli tomu krvácení z olejíčku měla na piercingu a kolem krvavé strupy, každopádně při vstávání už to ani moc nebolelo jen se mi těžko ohýbalo. 4 a 5. den byly stejný jako třetí, 6. den byl nejlepší už jsem mola spát na břichu, což bylo super. Někdy od toho 4. dne jsme si to lepila jen do školy jinak jsme to nechávala volně, občas na noc, ale to už si moc nepamatuju. Druhý týden jsme to nelepila už vůbec. Sedmý den to maličko svědilo dala jsem si na to olejíček a taky trochu mastičky a hned to bylo lepší , osmý den byl v pořádku, devátý už byla spodní dírka úplně zahojená a vrchní ještě malinko zarudlá. Pak to už probíhalo v pořádku, ale asi po druhé půlce měsíc, když jsem večer piercing zmáčla vytekla mikro kapička hnisu, piercing vůbec nebolel, nesvědil, ale vrchní dírka byla taková lesklá a asi to ta malilinko hnisalo, každopádně ani jsem o tom nevěděla takhle to trvalo asi 14 dní možná i méně a třeba dnes už tam nic nemám a už má kolem piercinu vidět zaschlou kůži a vůbec to nemokvá a ani není zarudlé prostě mi přijde že už je to úplně v pořádku. I když včera večer jsme ještě při propláchování trochu hnisu měla. Jinak pro představu většinou je to kapička jak hlava od špendlíkové havičky a někdy to má takovou tahavou konzistenci , že to není ani tekuté, ale spíš jak nějaký tekutý ospalek nebo sopel ( bože to zní tak hrozně nechutně :DDDD). No chtěla jsem tím říct, že prostě nejde o žádný hrozný hnisání atd
4.den
Týden
Po měsíci

Diary...27.10.2015

27. října 2015 v 17:01 Deníček
Hi friends !


Je tu zase deníčkový článek , nechci to zase pak dohánět takže radši budu psát častěji a stručněji než pak vzpomínat a vypisovat co se dělo :)
Minulý týden proběhl tak nějak rychle, jediný zajímavý den byl středa, přijela kamarádka, která musela u nás na škole skončit, pokud si pamatujete na začátku prváku jsme s ní bydlela a často jsem o ní psala i v průběhu roku, jmenuje se Klaudie. No a protože přijela, tak se všichni její kamarádi a spolužáci atd sešli a šli jsme společně do Dindi baru, musím říct že tam mají výbornou Pinacoladu <3

Na pátek jsem se strašně těšila, protože jsem měla sraz s nejlepšíma kámoškama ze střední a samozřejmě to bylo skvělý ! ! Šly jsme do kávárny, kde jsme byly i naposledy, když jsme se sešly :) Je hrozná škoda, že se nevídáme častěji, teď máme v plánu Vánoční trhy v Brně a po vánocích se ještě sejít klasicky u nás ve Žďáře, kam jsme na střední chodily :)
V pátek pro mě začalo leháro a prázdniny... :) V sobotu jsme šli s Tondou klasicky do hospody s našema kamarádama (Týnka, Standa, Šromík). Zase jsme neodolali pizze, ale dali jsme si moc pikantní a pak se hecovali kdo sní mega pálivou papričku.. no zase sranda no :D

Suché šampony Batiste v DM drogerii

24. října 2015 v 14:14 Fashion
Ahoj, možná už i vy víte, že populární suché šamony Batiste, které se donedávna prodávaly pouze v Douglasu, se dostaly i do DéeMka ! Já osobně jsem z toho nadšená, protože šampony jsou parádní a musela jsem pro ně jezdit až do Brna a teď jsou k dostání na každém rohu ! :)
Dokonce v DM mají i speciální druh na hnědé vlasy, ten jsem tedy nezkoušela, ale určitě to tmavovlásky ocení ! :)
Mají spoustu druhů s krásnou vůní ! :)
Tak co už jste si pro něj byli nebo se chystáte ? :)

Autumn - Just girly things♥

21. října 2015 v 18:01
Tmavé rtěnky (burgundy, fialové,..)/ Lipsticks


Svetry/ Sweaters

Čaj/ tea


Ponožky/ Socks

Diary...19.10.2015

19. října 2015 v 18:46 Deníček
Podzimní pozdrav všem, co jsou v tomhle počasí nejradši zahrabaný v posteli !
Prostě ahoj !
Poslení dobou když jdu psát deníček , zděsím se jak rychle čas letí....
Naposledy jsem psala 25. září což už pár dní bohužel je :D Takže si pokusím vzpomenout na to, co se dělo :)
Takže toho 25. září jsem šla na jednorázovou brigádu na výpomoc, protože u nás byla pouť a v létě jsme tam dělala a tak potřebovali v hospodě výpomoc, protože když je pouť bývá narváno a taky, že bylo, tolik lidí jsem tam nikdy nezažila :) Každopádně jsem na to nebyla sama a zvládli jsme to úplně v klidu a navíc místo 50kč/h jsem měla 100kč/h, takže super, bylo to novým majitelem, který tam ale už zase není :D

Druhý den 26.9. jsem šla na zábavu, na outový zábavě chybět nesmím a bylo to fajn, kromě Týny a dalších kamarádů tam byl i můj brácha a samozřejmě přítel :D

V neděli 27.9. jsme se šli kouknout na pouť, a potkali jsme nějaký kamarády( třeba Lůcu, Renču a Elišku :) )

V ponděl 28.9. byl statátní svátek, což bylo super :)

Ve středu 30.9 jsem měla normálně školu a odpoledne praxi v družině, kde jsem měla já samostatný výstup a dělala jsem s dětma obtiskávíní jablíček :) Večer byla studenstká jízda, což je taková velká párty pro všechny školy v klubu Kotelna :)

Video:Novinky: Co jsem si koupila 24

9. října 2015 v 16:26 Videa
KONEČNĚ jsem měla možnost natočit pro vás video s věcma, které jsem si koupila :)
Těším se na vaše komentáře :)

Wishlist říjen 2015

3. října 2015 v 13:34 Wishlisty<3
1. Zlatý lak na nehty
Potřebuji POŘÁDNÝ krasně ZLATÝ lak na nehty, který by pěkně kryl - žádný průhledný se třpytkama, ale opravdu zlatý, klidně i pískový... zatím jsem narazila jen na takové spíše bronzové,žluté, nebo naoražovělé , prostě né to co si představuji...

2. Hodinky

Oboje už jsme si objednala a už se na ně moc těším ! :3
A navíc dohromady za ně zaplatím necelých 100 kč což si myslím, že za dvoje hodinky je úžasný !!

3.Korektor od astoru
Tenhle korektor mám, moc mi vyhovuje a už mi bohužel dochází, dřív ho mívali každou chvíli v akci a teď nic, naopak je ještě dražší než býval normálně... dřív byl bez slevy za nějakých 130 kč a teď je všude za 160 kč.... doufám, že ho chytnu v nějaký akci jako poprvé, když jsme si ho koupila :)


Z minulých whislistů jsem si pořídila
Ze záříjového: Piercing do pupíku !! <3 , Cardigan( dokonce burgundy a černý)
Ze srpnového: Kalhoty s vysokým pasem,školní diář
Z dubnového jsme konečně ochutnala džus Jumex

Zbytek věcí jste už viděli v nákupech, nebo jsme si je zatím nekoupila, věci které tu jsou napsané snad brzy v nákupech uvidíte :)